Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 60


Recommended Posts

Robi multa,multa sanatate lui Matei!![flo][pup] Ati mers la arcadia cumva?Tinem pumnii sa iasa analizele bune...poate totusi nu este decat o viroza urata...si mandra cand a avut amigdalita a facut febra tot vreo 5 zile cu tot cu antibioticul luat.

Mitzu ce mai face Mara cu gradinitza?[flo][pup]

Carmencita cica-s vreo -6 grade afara,ai mei au fost prin centru sa vada parada,da' nu a fost nici una[bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

id="size1">id="size1">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rox, cu mure. Aveam prin congelator o punga. Sper sa iasa buna.

 

Ioana, Mara e foarte ok acum cu gradinita, nu mai are absolut nici o problema, acasa cand nu merge se plictiseste. Singura problemuta e ca are o educatoare mai putin preferata, si o problema pentru mine e ca atunci cand educatoarea respectiva e de dupa-amiaza, Mara nu doarme, ceea ce se reflecta seara in comportamentul ei. Cand e cealalta doamna, doarme bustean. Nu mi-e clar ce face prima, probabil mai mult zgomot, nu stiu...Dar per total sunt multumita.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi sarumana pentru link[flo]...in week-end-ul trecut, in aceiasi locatie a fost cu produse eco[:D]noi am luat urda si telemea de la un producator si am primit un cozonac gratis[pk]..sigur vom merge si sambata,la noi tati este mai pofticios la dulcegarii..

Eu am terminat supa de pui cu taitei,ciulama de ciuperci cu smantana si snitele...ma mai gandesc daca fac si desert...acum caut pe net sa inchiriez un costum de urs pentru mandra[alcool]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Romania si romani oriunde v-ati afla.

 

Mei mei ce preocupari stiintifice are Roxi....deci too long.

 

Daria am dus-o ieri la inot de performanta...am obosit eu privind la ei. Intr-o ora cred ca au facut mai mult de 30 de ture dus intors pe toata lungimea bazinului. Era Adelutza franta la sfarsit...dar a zis ca mai vrea. Mai vedem.

 

Va pup.

 

Liliana

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi de la pneumonie la nu are nimic pulmonar...ce cale lunga! S-au uitat si in gat? Eu cred ca este tot o infectie respiratorie...de ce v-ati gandit la inf urinara? Cum a iesit sumarul de urina?..da -ne vesti. Pe branula i-a bagat ampicilina si gentamcina sau o cefalosporina>?

Daria sanatate si voua..ce catel dragut!

Adela bine ca va este mai bine la gradi..

Liliana super ..Disney..iar super!

Ioana vezi ca te ingrasi!

 

azi am fost la casa..au terminat o camera ..acum sunt la camera lui Luca..la tavane la etaj ma refer[:D]..o sa pun cateva poze.

apoi cateva ore la Baumax (s-a deschis primul in Cta)..am gasit o cabina de dus...ceva mobilier de baie dar scumpute :(

 

am fugit la FTK

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revenit si noi. Am dat o fuga cu prietenele la Mc, sunt inghetato-caramelo dependenta [:D]

Ploua de le rupe, desi dimineata la 7 ningea feeric.

E frig si urat si nu ne ajuta vremea asta umeda [bang]

Ioana, ce harnica ai fost cu mancarile. Eu voi tranti macaruoane cu nuca, in top al preferintelor Giuliei [8D] Deci voi munci, nu gluma [:D][:D][:D] Si mai am de aspirat ... n-am kef diloc.

Polux, daca vrea Adela atunci e de foarte bine [bis] Mama norocoasa ce esti [pk]

Kim, sa pui poze cu casuta [olala]

Mitzu, eu n-am auzit inca de la nimeni ca un copil la gradi sa prefere ambele educatoare. Bine macar ca merge cu drag [pk]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia, l-au consultat in gat, cica nu are nik, el e si operat de amigdale...

Maine mergem oricum la ORL, ii face echo, radiografie toracica. Pe branula i-au bagat Ceclor si Gentamicina, vad ca e mai bine, nu a mai facut febra dar il tin cu antitermice la 4 ore.

La 6.30 mergem la spital pentru a doua doza de antibiotic, nu stiu daca voi dormi in spital, sper ca nu...

 

Ioana, am mers la Sf.Maria, nici nu mi-a trecut prin cap varianta 2, oricum, sunt cu buzunarele goale, deh, am casa...

 

Carmen [flo] pentru incurajari. Scuze daca nu's tocmai coerenta la telefon, am 5 nopti nedormite.

 

Va pup, cum pot intru sa va dau vesti despre noi!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria si mie imi place inghetata cu caramel[pofta]...la noi ninge de vreo ora,s-a asezat chiar bine pe jos,mandra a iesit cu tati la bulgareala,io n-am vrut sa o las ca-i cam mucoasa..

Robi cand ai zis de clinica m-am gandit la arcadia[alcool]va tinem pumnii sa fie totul bine!![flo][pup]

Roxi[:D]

Olivia meii io fac mancare pentru sclifositii familiei[:D]la cata mancare fac si cumpar ar trebui sa fie mai pufosi...si de ingrasat sa stii ca chiar m-am ingrasat cu vreo 2 kg da' inca nu-mi fac probleme[:D]

Liliana imi place tare mult ca sunteti doua fete tare active[olala][pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...