Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 60


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen nu am mai zis de rau sa nu ma credeti nebuna[:D]..deci imi polua la parter in living si s-au udat pe la geamuri de la ploaie[alcool]..dar ma bucur ca trece anotimpul asta cu ploaie si zapada macar sa apara toate defectele..

Robi eco?? radiografie pulmonara??..mey eu nu cred ca este cazul...Sanatate si sa ne dai vesti bune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]...la noi a nins pana dimineatza s-a asezat chiar bine zapada dupa care a tras o portie de ploaie...asa ca-i patinoar peste tot,mandra spera ca dupa amiaza sa iasa cu sania[:D]

Roxi[flo] pai atunci iti trebuie un concediu[:D]

Vivia[flo]cred ca-ti vine sa-i impusti pe mesteri[mai]

Robi te asteptam cu vesti bune despre Matei!

Mitzu cum a iesit prajitura[pofta]cand ai timp da un link ceva ca am si eu niste visine la congelator poate ma mobilizez si eu sa o fac[:D]

Io-s cam suparata,la gradi la toate grupele se vorbeste de serbare,mos Craciun si cadouri numa' la grupa mandrei este o liniste totala[bang]....as lua io initiativa da ma gandesc ca mi-o iau si de la educatoare si de la bunici/parinti[alcool]

hai sa avem o zi buna[pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Ioi ce bine e la lucru, asta ca sa descriu ce bine fu` noaptea mea cu mucii Giuliei [bang][:D]

Roberta, cum e la voi situatiunea ? [flo]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adica nu fac serbare?

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Io-s cam suparata,la gradi la toate grupele se vorbeste de serbare,mos Craciun si cadouri numa' la grupa mandrei este o liniste totala[bang]....as lua io initiativa da ma gandesc ca mi-o iau si de la educatoare si de la bunici/parinti[alcool]
hai sa avem o zi buna[pk]

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi


align="right" id="quote2">

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raport de la noi - in urma analizelor, se pare ca este ceva viral dar cu o complicatie bacteriana localizata in plamanul drept. De aceea ni s-a recomandat radiografia toracica, am facut-o, asteptam rezultatele pe la pranz. Nu am ramas in spital, e dezastru acolo [q], 3 copii in pat, sunt zombie numai cat am stat pe holuri cateva ore...

Trebuie sa continuam tratamentul cu antibiotice intravenos, sa vedem cum o rezolvam, in spital cica e interdictie sa se faca tratamente in ambulatoriu.

 

Va pup!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi, sanatate lui matei, pasa cind avea injectii le facea in ambulator la spiridon, ce`i drept acu citiva ani, s`o fi schimbat politica intre timp, nu stiu[flo]si ilinca tuseste de rupe, i-am facut inhalatii de doua seri incoace si de ieri am inceput sa`i dau eurespal

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce gust are eurespalul ala [bang]

Roberta, sanatate la voi [asia] daca are branula e usor [asia]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...