Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 60


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sanatate maxima bolnaviorilor.

Roberta [flo] bietul Matei, va urez sa treaca repede!

 

Daria, sanatate maxima si voua!

 

Olivia, pai ai dreptate, macar vedeti toate problemele iarna asta. Va urez sa nu mai apara altele.

 

Liliana, felicitari inotatoarei!

 

Ioana, o intrebare "si serbare de Mos Craciun cand se face, ma gandeam ca poate a uitat Maria sa-mi spuna..." crezi ca o sa o supere foarte tare?! Pana la urma mi se pare aiurea sa nu aiba serbare de Mos...cat de mica acolo...

 

Mitzu, cum a iesit prajitura cu mure?!

 

Ieri am venit de la Curtea de Arges...cu galushtile in masina care n-au catadicsit sa inchida ochii o secunda, m-au zapacit la cap si eu circulam la un moment dat cu 70 km pe autostrada...grrr...ce vreme scarboasa.

Intr-o suta de km am oprit de 4 ori sa dau jos gheata de pe parbriz (ocazie cu care taceau pret de 2 minute, pentru ca le ameninmtam ca le las in camp daca nu sunt cuminti si mai chiraie [:D]).

Ioana intr-un final glorios si-a facut de lucru, scuipa in palme si se spala pe fatza...[:D][:D] "Sa vada tati ce curata sunt!"[:D]

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io gust tot sa stiu sa i declar mandrei realitatea si in fct de gravitatea gustului primeste mita o bucatica mica-mica de ciukalata[:D] eurespalu` e pe primu`loc, aeriusul e parfum pe langa el. din antibiotice cedax e super bun [:D]

Cristal [:D][:D][:D] ce tare e Ioana [:D]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristalina
Intr-o suta de km am oprit de 4 ori sa dau jos gheata de pe parbriz (ocazie cu care taceau pret de 2 minute, pentru ca le ameninmtam ca le las in camp daca nu sunt cuminti si mai chiraie [:D]).
Ioana intr-un final glorios si-a facut de lucru, scuipa in palme si se spala pe fatza...[:D][:D] "Sa vada tati ce curata sunt!"[:D]
align="right" id="quote2">

[:-)))][:-)))][:-)))]

Ioana, si eu as intreb educatoarea. si daca zice nu, e nu si cu asta basta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, nu am vesti tocmai bune, radiografia a iesit rau, e o pneumonie destul de grava, din cate i-a spus medicul lui Petro, asa ca dupa-amiaza ne internam. Sunt asa de speriata, offf [q]

Sper ca maine sa poata sa imi aduca Petro laptopul, sa vad ce conditii am acolo si va tin la curent.

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Roberta, multa, multa sanatate si sa veniti repede acasa [pup][pup]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta, ofof...sanatate multa multa si sa treaca repede!

 

O sa stati 2 zile in spital sa faca antibiotice si pe urma probabil va da drumul acasa cu branula sa le continuati cate zile trebuie. (cred...)

La copii ce tratament se face la pneumonie!?

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi sanatate Mateiutului. Uff ce chinuitor o fi pe capusorul lui....br si eu urasc spitalele, chir si cele de aici din state.

 

Ioana intreab-o pe educatoare, daca e nu e nu si gata, dar macar stii.

 

Cristal bestiale fetele tale.

 

Roxi, pai si concediu nu exista...a, si stai ca-ti spun eu de ce e bun serviciul, sa ai unde te relaxa de acasa, si sa ai de unde aduce bani.

 

Olivia spor la reparat defectiunile facute de "maestrii" contructori.

 

Daria sanatate.

 

Carmen vazut casa...mei ce repede va miscati. BAFTA.

 

Liliana

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi[flo][pup]sanatate multa lui Matei!!!!Intreaba doctorul la care mergeti daca nu lucreaza si la arcadia,am inteles ca sunt conditii decente si nici nu sunt asa de scumpi, au contract cu cas-ul!

Deci eu nici macar nu pot gusta siropurile pentru copii[bang]mi se intoarce stomacul doar de la mirosurile lor.... si eu ma mir cum le inghite fara probleme mandra[:D]

Meii cica maine la 11.30 avem sedinta cu parintii legata de serbarea de craciun,mi-a zis bona....normal ca nu va putea ajunge nici un parinte la ora aia...doar bunicii si bonele[:D]

Cristalina io am zis demult ca Ioana o s-o intreaca pe Maria la nazbatii[:D]

Liliana mare adevar ai grait,serviciul este tare bun ca sa te "relaxezi"[:D]...btw ca mi-am amintit zilele astea mai mergi la dans?

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta - multa sanatate lui Matei!! [pup]

Roxana - am intrebat sotul la ce hotel am stat noi de cite ori am fost pe cont propriu si mi-a spus ca la Holiday Inn, eu sincer nu imi mai aduceam aminte...ultima oara am stat la unul aproape de spitalul unde mergeam cu Stefan - in zona Portland sau cam asa ceva...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...