Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 60


Recommended Posts

Robi sanatate! Branula o sa stea frumusel pana la externare. Mai bine in spital pt a evita complicatiile pneumoniei. Va continua cu antitermice, antibiotice si eventual antiinflamatoare...in rest odihna si papa..si rabdare..trece [pup]

 

edit;ai cum sa afli ce scrie exact ca interpretare a radiografiei? a mai facut febra?pacat ca nu s-a facut o cultura din sputa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana da mai merg la dans, in fiecare lune seara. Luni e ultima seara pe anul acesta. Apropo de asta. Pe Adela O intreaba doamna la scoala cum de scrie ea asa de frumos, la care puiul meu raspunde...a, pai mami se duce in fiecare luni seara la dans si eu fac "work" cu tati acasa. Mey, mey dau tot din casa copiii acestea.

Deci meritul e al lui tati, nu a lui mami care face zilnic cu ea cate 2-3 ore. Sau cu mami e obisnuinta cu tati e staruinta.

 

Olivia imi pare rau de pataniile vostre cu cainii.

 

Robi cum mai sunteti?

 

Liliana

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza.

Sut odihnita, am dormit amandoo toata noaptea. Doar mucii sunt acum o mare problema, iar [8D]

Multu de intrebare Rox.

Roberta, voi cum sunteti ??? [flo]

Kim, sanatate tatalui tau, ce patanie urata :(

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]la noi este o vreme[alcool]se topeste zapada asa ca este apa peste tot..

Liliana[:D]meii ce mama denaturata esti daca tu mergi la dans in timp ce tati invata cupilu sa scrie[:D]....Maria mea nu rezista sa faca lectii 2-3 ore...sau nu rezist eu mai degraba[bang][:D]...de vreo doua zile ne scrie bilete si ni le baga pe sub usa de la bucatarie sau baie depinde unde te afli si ne trimite pe sub usa si un creion ca sa-i raspundem[:D]

Robi cum mai sunteti azi?Va tin pumnii sa se insanatoseasca cat mai rapid Matei!![flo][pup]

Olivia[flo][pup]chiar ca toate vi se intampla numai voua[bang]

Eu azi de la servici ma duc la shoping sa cumpar niste cadouri de mos Nicolae pentru tati si pentru bona,maine mergem la targul de dulciuri iar duminica la teatru este o piesa in premiera de craciun[pk]....in timpul liber ramas mi-am propus sa fac ordine la jucarii si prin dulapuri[:D]

hai sa avem o zi buna[flo],ce bine ca este vineri[pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi - sanatate multa, inca o data!!! Of, of...

Kim - ce patanie urita...tatal tau e bine???

 

La noi a cazut curentul pe la 5 dimineata - pina am plecat la servici nu venise - la deranjamente au spus ca se remediaza in jur de ora 12 [bang]... va dati seama ca la 7 cind ne-am sculat caloriferele erau bocna si in casa tot la fel...[bang]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Roberta, sanatate multa si sa stii ca ne gandesc la voi.

Olivia, ce patanie. Sper ca tatal tau e bine.

Gabi, in Ilfov sunt tot timpul probleme din astea...ih

Ioana, spor la shopping!

Liliana, ce frumos...Simpatica Adela!![:D]

Daria, bine ca ati dormit. Sa treaca mucii repede!

 

Au aparut brazii naturali!? Vreau sa fac bradul weekendul asta (noi in Ajun il facem la Curtea pentru ca acolo petrecem sarbatorile de iarna, acasa il facem de sf. Nicolae...:))

 

De unde pot cumpara costum de ingeras (in afara de net)?! Doamna m-a prins ca eu compilez la toate cate ii trec prin cap si ieri a zis ca vrea costum de ingeras![alcool]

 

Sa avem o zi frumoasa!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...