Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 60


Recommended Posts

pe fuga..acum am intrat in casa ..pe la 10 m-a sunat tata ca s-a umflat muscatura ca-l doare..si sa vin..ma duc la urgenta ma rog sa-mi dea antitetanos ,cumpar antibiotic..si cand ajung.NADA,l-am luat intr-o serie..deci ma invoiesc de la job in prima zi..in fine..ca iar ma enervez..

Profa ne-a desparit pe mine si pe Sorin..suntem la etaje diferite ..el a nimerit la copii sugari abandonati [q]..eu nu cred ca as fi rezistat acolo..eu am picat la copii mari..desi vroiam la copii mici (nu sugari).

Luca a fost azi cu FTK la Planetariu si la centrul de simulare de la Academia navala..a fost suuuperrr!!

Dupa care am dat o fuga la mall pt ceva cadouri..

 

Robi cum sunteti? Pneumonia interstitiala este 90% virala..

Monicule cumpara o camasa lunga ...gen rochita ..si atasaza aripi (astea le gasesti la Bam boo)Brazi naturali la Baumax am vazut.

Ioana 2-3 ore lectii?? Wow..noi nici 5 minute zilnic nu facem[:D] Iar a luat punctaj maxim la un concurs internatioanal(cica)..eu nu stiu ce sa zic..ori le spun educatoarele ce sa faca ca sa de-a bine..ori eu nu mai inteleg nimic...

Gabi nasol cu centrala electrica daca se opreste curentul..sper sa nu fie dese opririle!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uff ... ce de probleme, fraticule!! Sanatate multa va doresc!!

 

Eu am patit-o cu masina (ma miram eu ca am facut 30 mii km de la ultimul accident fara incidente in ultimele 20 de luni... in statistica zice ca urmeaza sa ti se intample [:D]) ...mi-au luat-o frate in sectorul 1 [bang] ca nu am lasat 1 m pe trotuar pentru pietoni!! (lasasem vreo juma de metru). Deci atentie amatorilor, in sector 1 au o hot de consiliu local prin care vin astia si culeg masini DOAR cu politia comunitara tot ce se cheama trotuar, spatiu verde sau parc e in "curtea lor". Deci mosul meu a saracit instantaneu cu o mie de roni si eu am stat ploeostita toata seara.

 

Dar decat copii bolnavi... zic si eu ca am scapat ieftin.

 

Mai intru, ca acum trebuie sa dau locul la PC [:D]

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andries adica ai luat amenda 10 mil pt ca ce???

Pun niste poze cu tavane [:D]..iar la ultimele sunt niste chestii vazute prin magazine pe care ne gandim sa le luam..la corpuri de iluminat m-am oprit la astea din ultima poza (in realitate arata mult mai bine) pt ca pot lua pentru hol,casa scarii, dining room ..acelasi set,cu cita e2..4 sau mai multe becuri..adica aplice, plafoniere, pendule pentru deasupra mesei si sa fie cu acelasi abajur..

 

http://picasaweb.google.com/alex.badoiu/20101202Casa?authkey=Gv1sRgCPfvkbrcvc2Fcw#slideshow/5546498030993088642

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amenda 250 pentru parcat neregulamentar, 248 taxa ridicat masina, 248 taxa transport masina, 370 taxa inmagazinare masina pe zi (a trebuit sa platesc o zi intreaga). E "afacerea" primariilor, culeg aia masini in draci in toate sectoarele, eu de obicei sunt foarte atenta cu parcatul, dar nu stiam de acel "1m" minim obligatoriu si nu stiam ca astia din sect 1 au o astfel de hot a consiliului local. In sect 6 de ex o pun pe trotuar de 5 ani fara nici o problema si nu las mai mult de juma de m!!

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Facui cap.nou de weekend [pk]

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159067

[bis]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...