Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=70mODtkWeHE[/tube] Silvana si Paul [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea unui Licurici[/url] [url="http://community.webshots.com/user/silvana1075"]Poze cu noi[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/"]blog DC, Timisoara impreuna[/url] Don't ever give up
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa
[br
andanii, mai poti?? ori spital ori job mah..trage linie fato, ca pici asa.

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

_______________________________________________________________________________________

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">
Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]
id="size1">
align="right" id="quote2">

maria id="red"> stii vorba aia ... nu da omului cat poate duce id="green">... ce sa fac, trebuie sa ma impart si sa le rezolv pe toate ... toti au nevoie de mine ... eu de mine ce sa mai spun ?? stii cum zice Andrei cand ma simt si eu rau ? .... "mamicule tu nu stii ca nu ai voie sa te imbolnavesti!" ... asa o fi nu ? io mama tuturor ranitilor [:D]
lucru , casa , cumparaturi , mancare , dus copil la dansuri, concursuri, alte activitati, mai nou spital ... [asia] asta-i viata mea

in alta ordine de idei mamon e bine, neasteptat de bine , are vointa , deja merge , azi ii da drumul acasa [pk][pk]

[pup][pup]

ANDANII [flo][hia][hia]

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

"Povestea unui licurici" id="size2">


[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andaid="red"> vazut pozicile boboceilor, m-a apucat nostalgia primei zi de scoala ... si cand ma gandesc cat a trecut deja [q][q] vai ce repede trece timpul asta ... nu vreau [bang][bang]

 

deya id="red">... ce drag mi-e de voi si de-ale tineretii valuri [pup]

 

anaid="red"> ce cupa a luat alex ?? ziceau fetele aici?

 

danitinid="red"> cred ca o sa pun si eu muraturi de-ale tale ... auzi da stau bine in borcan ?? eu am auzit varianta asta in butoi [:-@]

 

getaid="red"> cum a fost azi la gradi ?? a mai plans mititelul ???

 

silvana id="red">m-am distrat de faza cu fata si declaratiile ...

 

dorisid="red"> cam scumpa esti la scris in ultima vreme [pup] vazut pozele Inesucai , superba cu ghiozdanelul [flo]

 

mihi id="red"> cum stai?? mai poti ??? ce faini o sa fiti trei baieti si o fetita [:D]

 

aidaid="red"> ce face eric ??? asteptam povesti si pozici ... va pupacesc [pup]

 

sper ca n-am uitat pe nimeni .... va pupacesc .... iar plec [olala]

 

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda
Simooo, cum stam cu borcanele?? [:D] Sa vad strugurii...O U T S T A N D I N G Sid="Century Gothic">id="size2">id="red">P I D U Kid="Century Gothic">id="size2">id="blue"> Licurici, esti iubire in sufletul meuid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">compot ???? sau muraturi ????ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa
tks dano, asta-i si mai simpla ce zici tu decat a mea. ce bine.dar care-i faza cu sarea neiodata? ca io numa din aia am folosit pana acuma si am vazut prin mai multe locuri speficitata chestia asta...doris, cum e? cum a fost prima zi plina de scoala? carmen, gata? pierit elanul? la inceput e greu...da-ti drumul la vale [:D]mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]
align="right" id="quote2">Maria, nu a pierit elanul [:D], doar ca cele 2 maimute ale mele ma tin ocupata, am zile in care nu am timp de nici unele .... si pe langa ei stiti voi cum e, mai trebuie facute una-alta prin casa, o mancare, un sters de praf .. [bibe] ... acu citeam retete de muraturi de la voi si ma batea un gand [:D] ... daca aude Florin ma bate [bibe]Eu va citesc in fiecare zi seara asa, in cele 10 minute de comp dupa ce culc copiii, in timpul zile depinde ... de cum stau cu timpul liber, acuma Matei e la gradi si Marc isi face somnul de frumusete, asa ca am fugit un picut sa trag cu okiul [:D].Andanii, recuperare cat mai rapida mamei tale [flo] [aerob] Strumfii mei [aerob]Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]id="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andanii da, stiu cum e ca Dumnezeu da omului cat poate duce. stiu. multa sanatate sa aveti!

 

anda, castravetii mei s-au transformat in...dulceata de smochine...[:D] cum am tot cutreierat, ieri am gasit pomu plin de smochine si nu mai sufereau amanare, coapte coapte, so aste-a le-am trantit urgent sa nu se prapadeasca.

 

zilele urmatoare asteptam niste prieteni dragi sa vina de la drum lung pe la noi si marti mergem la ghiocel. abia asteptam ca parca-s rupta in doua, ieri n-am fost buna de nimic.

se scurg zilele astea cumplit de greu si in plus urmeaza o perioada foarte nasoala la job la al meu, se pregatesc sa puna pe linie noul Mall si incepe 'lambada' in flux continuu...nush cum o sa mai facem rost de zile sa plecam incolo...ma si vad in audienta la bossu' de la Mall...pff...jar maninca toti, musai sa plecam!

 

silvana cum ii disociatu tau mah? ca m-ai incurcat de tot.

io-s la vegetale mai azi. facut varza a la cluj, buna buna la pachet dupa mine.

anda, cum esti? plecat ispitele? [pup]

doris, ok revolutia s-o petrecut, ne-o place tare, da' tu unde esti?? [pup]

deiule, big hugs la omu ala ca-i asa rabdator [:D]faini sunteti [pup]

 

ma duc sa-mi pun o [cafea]

pana atunci, pup gaska.

 

 

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu ...

 

Raportez in viteza...

 

Pentru toate zuzele, nu mai am timp prea mult ca-s eleva si io...da??? [alcool] in clasa 1...si-mi place de mor... [:D] pana si cartea de mate mi-o place...da???[alcool]

 

Azi au doua ore de romana, si sport, apoi de la 11 la 12 au o petrecere de bun venit in scoala, in sala festiva, cu cei de la Cerino.

 

Andule,id="red"> ti-am zis si la tel, sunteti atat de frumosi, de mor dupa voi...[pup]

 

[pup] pidukuid="blue">, si sa-i spui din partea mea: mult succes...

 

PS: am parcurs si rezolvat din cartea de mate cam un sfert, in doo zile...deci...yesssssssss[alcool][alcool][alcool]

 

Culmea clasei 1 la noi stiti care este? nu ii mai e teama de mate, ci de educatie fizica...ca ea nu poate sa stea in cap, si nici sa faca roata tiganului...tanggggggg, n-aveti un cerc rosu pe perete?[bang]

 

Aaaaaa, deja s-a lipit unu mic de fica-mea...[bang] cica ii aduce cadou, ca vrea sa fie prietenul ei, mi-e rau, fug sa caut pe masa, sa-i returnez cadoul...[bang]

 

E grele de-ale clasei I si gata...[:D]

 

O zi dementiala...[pk]

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...