Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

Andanii, ce-mi facusi? [:D] ... "gem de smochine cu mere, de pere, de piersici si de mere cu struguri" [pofta] ... uite ca imi ploua in gura rau de tot. Poate ne zici si reteta, ca suna bestiale combinatiile.

 

[aerob] Strumfii mei [aerob]

 

Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]id="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carmen77
Andanii, ce-mi facusi? [:D] ... "gem de smochine cu mere, de pere, de piersici si de mere cu struguri" [pofta] ... uite ca imi ploua in gura rau de tot. Poate ne zici si reteta, ca suna bestiale combinatiile. [aerob] Strumfii mei [aerob]Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]id="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> id="size2">
align="right" id="quote2">nu am retete pe cantitati , eu am facut dupa ochi ... ma refer la fructoza am pus am gustat si am mai adaugat si ceva de genul asta , da se poate face si cu zahar ... depinde cat iti place de dulce eu in general le-am ras , ma refer la pere, piersici , mere , smochinele le-am pus taiate bucati si strugurii jumatati.... da pot sa-ti spun ca mi-au iesit calumea, zau , avand in vedere faptul ca am facut prima oara sunt super [pofta][pofta]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aloha....

 

 

mie imi ploua...dupa smochinele lui Mariuka...si azi fusai la piata si uitai sa ma uit dupa ele..[bang]

 

Mariuka...cam asta inseamna sa fi mama adevarata...dragoste neconditzionata...ca-i primu copil...ca-i al doilea...al n-lea, ca-i al tau sau nu...[pup]

 

Getutz...pupici speciali[pup]...ma bucur ca nu mai plange Alex...pai daca aveam numa unu..tot asa nu-l lasam nicaieri...il sufocam...cam asa am fost cu Lori pana sa apara Arpi...

 

dana...strong mama...m abucur ca e bine mama ta...si asa e cand ai multe pe cap...si energia e la cote inalte...[pup]

 

danutz[pup]...am vazut fluturasu cu buni in parcul ei de joaca acu 2 saptamani...ma aciuasem acolo pe o banka sa savurez o saorma[:D]...binenteles ca avera ceva ioz in brate...cum stai cu scrisul?...

 

anuk[pup]...sa arunc un ochi la tine in "ocol" sa vad despre ce-i vorba cu Alex...felicitari!!...Cand mai meri in park cu Luana?

 

pup toata gasca[pup]...ma duc sa scot puradeii o tzra afara

 

 

mihi 23

 

ceata lui pitzigoi

 

 

"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete,

invinge-o. Viata este viata, apar-o." Tereza de Calcutta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu. fetelor va mai deranjez cu o intrebare si promit sa nu mai deranjez. imi puteti recomanda un medic de familie, zona iosefin? Doresc si eu micilor scolari si gradinari un an plin de succes, cadre didactice intelepte si parinti rabdatori.

 

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu. fetelor va mai deranjez cu o intrebare si promit sa nu mai deranjez. imi puteti recomanda un medic de familie, zona iosefin? Doresc si eu micilor scolari si gradinari un an plin de succes, cadre didactice intelepte si parinti rabdatori.

 

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi te mai poftim pe aici, nu m-am prins care-i deranju' :)

 

poate ti-e de ajutor asta:

Cabinet Dr. Marza Eva

Adresa: B-dul General Ion Dragalina (Cartier: GARA, IOSEFIN), Nr. 29 Et. 1, Ap. 12 Telefon: 0256/491611

 

 

Mihi, it's all about love [pup] ti-aduc smochine?! [8D]

 

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf ... tot n+am vreme sa intru in tihna, sa stau si eu la o cafelutza, la o farfurioara cu dulceatza ( de smochine [pofta]), la povestit pe-ndelete. Mult de lucru la job - s-a schimbat grila, trebuie sa fim mai dinamici, etc. pe acasa iarasi incerc sa fiu super women. Gatit, curatenie, sa mai imi fac si mie un alta ca sa arat onorabil, incerc sa petrec cat mai mult timp cu spiridusul ... ce mai, incerc sa fac de toate. Imi ies mai mult sau mai putin bine dar cum suntem cu toti sanatosi si lucrurile curg in tihna, nu am absolut nimic de comentat.

 

Va [pup] cu drag pe toate si va doresc zile tihnite.

 

PS Aveti grija, tocmai am citit meteo si cica maine o sa fie furtuna si ploaie.

 

Mamica de spiridusid="red">

 

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.id="navy">id="Georgia">

 

LICURICI – ETERNA LUMINA; id="black"> id="Arial Black">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maria, mersi, e chiar peste drum. is io mai sensibiloasa de fel si cand ajung sa tot intreb cand una, cand alta am senzatia ca abuzez de bunavointa omului. net o sa am in urmatoarele 27 de zile :) pana atunci mai greu cu poftitul pe aici. va pup si sa citesc doar de bine:)

 

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la mine.Multumesc pentru aprecieri sper sa ne tina asa

In fine vad ca aici ii agitatie mare,una cu borcane,una cu ghiocei scumpi,una cu rugby[:D]alta face mate alta e si ea scolarita da nu se arata[:D],geta e somnorasa,mihi cu burtica,silvana ai primit raspuns?

Revin ca am catelul cu mine in Tm si face mofturi

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu fetele!

felicitari pt cei doi noi scolarei,ines si edi.f faine pozele, toate.bafta la scoli si numai calificative super bune!

maria deabia astept sa-ti vad si eu ghiocelul!starnesti asa o curiozitate in mine cand vorbesti despre ea ,tot incerc sa mi-o imaginez[:)].te cred ca nu mai aveti rabdare...

aida sper ca sunteti bn si papaciosi!

va doresc tuturor o seara faina!

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...