Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai salutare....

 

Simona,pai ce facusi bre?![:D]Las' ca va pupati marti si trece...pup si io ghiocica!

 

 

Mihi...nush dragule cand mai vin prin parc...in ultima vreme tot pana la piata am tras plimbarea de seara,carat kile de pepeni,cica io fac miscare...

[:D]

 

 

Danuto...te iau de nevasta cat pui muraturile astea bestiale,p-orma te dau inapoi la Calin...[:D]Si precizez:o iau imprumut pe perioada asta si pe Loriana,ca mi-i tare drag de ea!

 

Dana...ma bucur ca ti-a revenit optimismul....zici ca ai facut si bunataturi la borcan....mmmmmmmmm....Ce face Andreiu'?Sotul cum se simte?A inceput lucrul?

 

Doris...lasa ca iti revi tu...si n-o sa mai fi aeriana....numa' sa intre Ines in pita ca lumea la scoala si sa vezi atunci framantari.[:D]

 

marami,bun venit!

 

Carmen si tie bun venit!

 

Getutiliii....[pup]...pusici voua,frumosilor...Cum mai e Alexu cu gradinita?

 

Multumesc tuturor de urarile pentru perfomantele lu' nea' Alexandru...[pup]

 

Deya...fata me....nici nu stiu ce sa-ti mai comentez....tinerete,tinerete...[:D]Cum serbezi vineri?

 

Mah,ca sa nu uitam.....maine feciorul Dianei implineste 8 ani...Diana,sa va traiasca flacaul!LA MULTI ANI!pentru Robert!

 

No fete,sa aveti noapte linistita!Va tzuc![pup]

 

 

Editare :

 

Deya...lasa tu "indifiderenta"[:D],ca nu-i buna.....pusi tie![pup]

 

 

Diana-digutix...multumesc de urare....sper ca voi sunteti in regula!

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Robert, kupil de Diana [s]

 

S-au cam incurcat borcanele pe aici ... bey facea mamanu meu o dulceata de gogonele cu nuci [pofta] da' mie cel mai mult imi place compotu de gutui [pofta] ... nu ma bagati in seama, e de la dieta, ma duc sa ma culc

 

Silvana si Paul

 

 

Povestea unui Licurici

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

 

Don't ever give up

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

marami, ce te-am 'ginit'. peste drum de tine??

Silvana, sau dulceata de dovleac?! intr-un singur an am facut. e delicioasa, dar cuiul din capul meu nu tot nu trece de fixul ca-i totusi dovleac [:D]

deia, cred ca asta a fost cea mai tare postare a ta[:D] pup fata frumoasa!

diana, nu vreau sa stranesc nici un interes anume, e pur si simplu un copil ca toti ceilalti (putin mai special ca-i al meu [:D]) in elanul meu impart cu voi bucuria noastra, atata tot.

multa sanatate lui Timo!! [flo]

dana, mai dinamici??? imi place mai mult partea cu tihna [flo]

andanii, uonderwoman, cum esti?

Ana, faci forta?! bodybulding?? [greutati]

 

aaa, sa nu uit...[cafea][cafea][cafea] (Geta, atata cat sa simti ca esti in libere)

 

have a nice day girls.

 

 

 

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama simo n-ai somn?? [:D]

hai cu cafa, hai cu cafa ca-s lemn de somn. scoala asta...e grele.

bei, ma enerveaza traficu, ma enerveaza ora de trezire, manerveaza stangu-n dreptu de dimineata de mooor [:D]

cica noi cu emotii ca nu se obisnuieste kupilu cu trezitu de dimineata....azi tragea de noi la 6.45. era batz [bang]

parinti dilii....

ma duc sa fac inviorarea...

 


O U T S T A N D I N G Sid="Century Gothic">id="size2">id="red">

P I D U Kid="Century Gothic">id="size2">id="blue">


Licurici, esti iubire in sufletul meuid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-ai, n-ai [:D]

 

iaca pentru invioare [8D]

 

 

 

 

 

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata

 

mama Simona ( ce bine suna! ) iaca m-am trezit ca daca mi-ai pus asa o inviorare ... [:D] si multam de cafea [pup]

eu dus copilu' la gradi si-acu m-am apucat de spalat frigideru, bleah ... ce nu-mi place chestia asta ....

asa, ca am uitat sa-ti spun, noi il ducem pe Alex la o gradi privata - stii tu ca l-am dat de la 2 ani si-atunci la stat nu-l puteam da, iar acuma am zis ca nu-l mai mutam ca s-a obisnuit acolo si-i place, mai face numa' el nazuri din cand in cand [:D]

deci, pe scurt, gradinita se numeste "Barbie" si e pe strada Ulpia Traiana, e la 10 minute de unde stam noi.

pana acum mie mi s-a parut f ok. daca vrei vii intr-o zi cu mine sa vezi cum arata si sa vorbesti cu directoarea. educatoarele sunt faine, tinere si sunt max 10 copii la una. deci e loc pt rasfatat copiii [:D] ...

ce zici? ai chef sa vezi gradi?

Ana ii place la Alex la gradi numai ca mai face fite din cand in cand, asa cat s-o mai streseze pe mami [:D] ca si asa-i cam linistita [:D]

Luana e grupa mare sau e deja grupa pregatitoare? ca nu mai stiu [:I]

Anda draga te plangi de trezirea la 6.45 ... io cand dorm atata is fericita ... sa-l vezi pe Alex cand incepe pe la 6.15: "mami scoala-te ... mami hai sa ne sculam .... " [bang]

Carmen iti urez si eu bun venit in gasca [flo], am vrut si ieri sa-ti spun dar is mai zabauca si am uitat ... [:I]

Digutix ce-ti mai face baietelul? totul ok?

Deya draga m-ai spart ... na, ai vazut gest romantic? [:D]

si sa mai spui tu ca nu mai vrei sa fii cu el .... sunteti niste draguti [pup]

 

va las, ma duc la frigideru' meu [alcool]

[pup] la toata trupa

 

Geta, mami de Alex

 

Povestea unui Licuriciid="blue">

 

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

Si io tot cu dreptu-n stangu...[:-/] cu mersu` la scoala...

Si fata se trezeste greu, si eu...[nani]

Noroc ca o duce Radu cu masina.

Acus mergem dupa ea.

Deja incep serios treaba...azi noapte am liniat caiete cu voi veline intr-un mod anume...[bang] si Radu pe cele de mate...[bang]

 

Maine au doar pana la 11, cica e we...yupiii...[:p]poate fugim pe undeva, pe aproape...da daca zice Dana ca-i [pic], stam home si dormim.

 

Pup gasca de zuze...[colegi] mi-a placut aia cu pinguinii, [aerob] mi-au placut retetele cu muraturi...[pofta] mai ziceti, ca-s culegatoare de folclor...[:D]

 

Marami,id="red"> sa-mi dai datele, la fel cine nu e trecut pe lista si are in plan sa sada si sa cugete aici cu noi...[:-@]

 

Fetele, care nu stiti Marami e de-acum timisoreanca...oficial, cu job, cu familie, cu catel si purcel...asa ca o adoptam, da?

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu urgent un numar sa merg la eco la sani.Azi sau maine cat is in Tm?Stie careva?

Mama simo muresan nu face,nu?

Si as mai avea nevoie de un pediatru,baietelul vecinei mele are o malformatie la rinichi cica pisu nu se filtreaza bine,nu e steril.

Ana nu ma petrec maine nimic special.......ca trebe sa stau aici nu ma lasa sa ma duc acasa

deya[:)][:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...