Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

deiule, [pup] cum nu.

adi, dada, marami ii de-a noastra. n-o fi prin zona sa-ti zica ea :)

andanii[, vino cu rezumat de la dantzuri.

silvana, greu te cred. tin pumnii saptamana asta sa aduca ceva nou si bun! [grup]

 

la noi cred ca s-o extins cumva timpul in week-end-ul asta...am cumva senzatia c-o fost din 6 zile nu din 3 ca tare bine o fost!

altfel abia asteptam sa vedem marti ghiocelul. marti o sa mai facem un pas spre completarea dosarului si sper cat mai repede sa fie acasa zgaiba mica.

 

no, sa aveti o seara faina si o saptamana si mai si!

pup gaska.

 

 

mamica de Alexandra Ioanaid="red"> [olala]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil a crescut in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pup si io de noapte buna gasca de zuze...[pup]

 

Deya,id="red"> cu intarziere si scuze, dar din tot sufletul, un sincer La multi ani frumosi si nabadaiosi!id="red">

Sa fii fericita, sa-ti traiesti fiecare zi cu intensitate, sa ramai mereu acelasi suflet pur!

 

Andanii,id="red"> io astept direct poze cu cupa de campioni![pk]

 

Maria,id="red"> maine te sun, sa mai vb de programarea aia...in rest, pup si io ghiocica, e clar asta-i ramane porecla...[pup]

 

Fug sa citesc povesti, sa imit falfairi de aripi, sa-l invoc pe Mos Ene, ca nu vine domle` somnu` asta la kupila scolarita nici de-un fel...[bang]

 

iar dimineata invoc io spiritu` penei de gasca din perna...[bang]

 

No sa aveti somn odihntor...si o dimineata excelenta!

 

Beau cafa cu voi dimineata ca o duce la scoala Radu.

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti ce am patit astazi , ca am iesit afara cu urlaciosu asta mic si disperat si era sa ma manance labradorita mea idioata , cred ca a crezut ca ii fac ceva la bebe de plange si urla ca surdu.

Stateam cu Erik in balansoar si am crezut ca sare la mine disperata de animala ... asa rau imi pare ca nu era nimeni acasa sa o filmeze , si cand a venit Laci probabil ca ii era frica de el ca nu se mai facea asa spre mine , dar pe cuvant ca mi-a fost de 2 ori frica de ea ca sare la mine sa ma muste [alcool] animala [alcool]

Nu stiu ce a facut Laci pana acum cu Erik afara , dar azi Liza a fost curioasa de ghemul urlacios de la mine din brate si era in stare sa sara la mine ca sa nu mai urle [bibe] jiiiiiz ... maine ies inarmata sa o filmez ... asta daca mai e interesata [alcool]

 

va [pup] si sa aveti o noapte linistita ... la mine se anunta cu tzapureli [bang]

 

____________________________________________

 

Aida ...

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...