Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana(154)Bun venit Sonia Theodora!


Recommended Posts

Olga la multi ani boieroaicei! vino la noi, avem un part time scos :) m-am ales cu o blestemata de infectie urinara, de imi vine sa mor[bang] oana, imi pare tare rau de patanie! Sper sa va dea masina noua[olala] sosul mai are un curs si termina programul, are A pe linie, dar acu vine partea cea mai naspa, sa gaseasca de lucru...prevad vremuri furtunoase! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Denisa, multumesc pentru urari! [pup] Maru felicitari sotului pentru note si succes la gasit de lucru! Cu asa note nu se poate sa nu iasa ceva bun si repede! Tinem pumnii sa fie pe masura asteptarilor si ca vremurile furtunoase sa fie de cat mai scurta durata!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LMA sarbatoritelor! Am trecut si de asta, aproape pot spune ca e gata[:D] De data asta a fost mai bine, si pana acum sunt ok, astept sa vad in cateva zile ca asa o iau la vale[:D] Dar nici nu mai conteaza. Multumesc de ganduri fete dragi[flo] Sa intreb si aici, aveti vreun model de imputernicire? Ma gandesc sa imputernicesc soacra sa imi reinoiasca pasaportul meu si sa faca cert de nastere ro pt pisoi, ca aici a devenit si mai complicat. Acu 6 ani nu a fost asa greu[bang] Lorelai, ne gandim sa stam doar in Disney si de acolo sa mergem in LA si SD pe cat posibil. Multam de informatii. Daca ai ceva informatii de ceea ce as putea vizita pe acolo si cum sa ma deplasez ar fi grozav.[pup] Maru multa sanatate. Ana, noi ne uitam sa luam hotelul separat si zborul separat, iar apoi pt intrare la Disney sa luam citty pass care o sa ne permita sa vizitam mai multe. In principiu cu plecare din Seattle, cred ca iesim mai ieftin (sper) decat ai zis tu. Asta bine, fara alte zapaceli si mancare ce o sa mai fie pe acolo:)) denisa cum e cu copilasii? nelia asa ma amuzi cu tranaile lui Lisandru:) Pupici multi! Baieti astia sunt tare diferiti de fetite. Mqqm, cum merge dragalitul?:) Simonna un pompon de control? olga ma dai gata cu vointa ta. Ah, as vrea sa merg si eu la sala iar da am o durere de muschi de zici ca lucrez la sala:(( Las c aimi revin eu. Ktrinel scrii scurt si fugi, da bine ca ne mai scrii [:D][pup] fetele curajoase. Ange unde esti? tre sa plec la cumparaturi[:D] Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...