Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana(154)Bun venit Sonia Theodora!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uelcam home fete frumoase! Diana, bine ca a trecut, sa va reveniti repede, odihna, laptic si o [flo] pentru Lia, super-mama ta! poate o aduci odata la o intilnire! am vazut pozele, e mindru e taticul cu Sonia in brate! am o stare de pleosteala, adun hainele de vara si deja visez la vara urmatoare; de ce n-oi fi emigrat in Australia http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana vai ce scumpa e!!!! mQQm pai cum sa nu te sun? Abia astept sa ne vorbim. Da a fost ziua piticului de Mi-ro acum doua zile. A facut trei anisori! [pk] Denisa da un semn cand te intorci de la cabana. [pup] Khristin inca putin si ai fecior de 1 an???Nu pot sa cred, parca acum erai insarcinata (la Mandarin). Ce mai face girlfriendul lui Tony? Mai intreaba de el? Eu am facut vineri un tort dobos. Iete asa au trecut 3 ore. Mai da bun e! E lupta pe el. Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, bine ati venit acasa, fetitelor! Cum va descurcati cu acomodarea? Ce-as mai mirosi eu bebe mic si scump! [pup] V-am vazut pozele, sinteti o familie tare frumoasa! Simonna, ce mai faci tu , cum esti ? Speram ca bine![flo] Ktrinel, scumpa e Julia, dar si tu, de altfel! Arati foarte bine brunetica![flo] mQQm, ce mai face micutul Oliver (tot imi vine sa-i zic pepitel, nu te superi...) Dar cei mari, ce mai zic? Ana, scumpa, aceeasi senzatie am avut-o cind sotul mi-a zis ca si-a strins toate camasile cu mineca scurta si le-a pus incolo[q]. Pai eu vreau inca la mineca scurtaaaaa! Vineri ploua, erau fro 16 grade dimineata, eu eram la sandale si rochie de vara! Parca nu-mi vine sa le schimb pe pardesiu, cizme si tot arsenalul mohorit de toamna... Damn it! [q] Oana, ce mai faceti voi? Ne gindim la voi cu masina! [pup][flo] Mi-ro, La multi ani baiatului ![flo] Oh, la la! Ne doboara lectiile! Vrem vara fara lectii, fara griji![q] Pupam pe toate sarbatoritele si va uram o saptamina usoara, usoara! Asteptam vesti de la burtica noastra![pup][flo] Mi-e dor de Romania! Vreau la Vama Veche!!!! M-am saturat de Canada! Mi-e dor si de mucurile de tigara de pe nisip, poate credeti ca nu-s normala, dar vreau acasa! Ce n-as da sa mai vad un rasarit de soare in VAMA!!!! Va las ca-mi vine sa pling rau de tot! [q] Smile,tomorrow could be worse!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, l-ar unge pe suflet pe Octav sa vada ce scrii tu acolo... dar nu-i arat, ca-i dau apa la moara.[:D] Si mie mi-e dor... da' nu chiar tot timpul. Diana, bine ati venit acasa! Acomodoare usoara, tie refacere rapida, desi am vazut ca aratai destul de refacuta in poze. Scumpa foc domnisoara... si micaaa rau. Parca nu-mi vine sa cred ca au fost si ai mei asa... In unele poze seamana perfect cu tati, care vad ca e mindru tare de comorile lui, in altele parca aduce si cu tine... dar buzitele sint de la tati, asta e sigur. Oricum, ca si Oliver al lui mQQm, se pare ca stie ce are de facut, ca are o mutrita de om serios si preocupat. Sinteti o familie tinara si frumoasa, sa fiti sanatosi![pup] Romanita, am vazut si pozele cu domnisoara voastra, mai, da' cum sta ea la cele 7 saptamini in scaunel![olala] E o scumpita, mai ales in rochita aceea de blugi... Sa va traiasca si sa fie sanatoasa! Ktrinel, esti o doamna foarte prezentabila, imi place cum iti sta bruneta, iti da prestanta.[pup] Denisa, am vazut si pozele voastre, prin copaci... cum e din nou cu copiii acasa. Imi place galbenul ales in camera lor! E tare optimist! Simonaaaa? A trecut si joia cu sedinta... eu nu am timp sa intru la bebelusi, mai esti cu puiuta la purtatoare? Simi, eu as vrea sa avem lectii, dar nu avem, adica avem asa, de pus pe o masea.[bang] Si ne luptam cu ce vreau eu sa lucrez suplimentar, daca ar fi de la scoala, obligatoriu, nu as avea probleme, ca acolo i-a intrat in reflex, dar litera scrisa in plus se lasa tare greu pusa pe hirtie si intotdeauna cu boticuri puse sau chiar cu [q] amare. Legat de scoala, voi ati testat vreodata copiii? In afara scolii... cu un profesor platit de voi. Ei fac ceva pe la scoala, mie imi place stilul lor relaxant in care invata, vad ca Agata stie o gramada, asa, la nivel de cultura generala, si multe le stie si de la scoala. Dar e sufiecient doar pentru o baza oarecare, sa nu fie analfabet, eu asa vad lucrurile, in sensul ca fac foarte putin. I-am facut eu un desen Agatei si i-am explicat cam pe unde e ceea ce li se ofera in scoala fata de cit ii trebuie in viata... a inteles, dar cu munca e mai greu, zice ca mine si face tot ca ea, adica nu prea face. Noi mai lucram cu ea acasa, dar cam imprastiat asa, si de colo, si de colo... dar mi-ar placea sa stiu exact cum merge din gura unui profesor, adica as testa-o la fiecare etapa sau macar dupa doua, sa stiu la ce nivel este de fapt, ce stie, ce nu stie... unde ar trebui sa lucram mai mult, unde ar trebui sa ne relaxam... Daca a facut cineva asa ceva, poate imi dati si mie un sfat, doua, unde sa caut un asemenea profesor. Khristin, tu ai inceput serviciul, nu-i asa? Cum e? Cum reusesti sa te imparti? Cum s-a acomodat micutul la gradinita? Hip-hop am vrut si eu pentru Agata, dar supriza mare, n-am vrut ea. A ales clasa combinata de balet si balet jazz ca sa poata face de la anul doar jazz. Simbata au fost primele ore la amindoua, prima impresie e tare buna, inca sintem la clasele de incercare, nu am platit tot, sa vedem daca le place. Si de miine incep si eu, voi avea sport de trei ori pe saptamina, abia astept.[olala] Un [pup] pentru Daiopri! Mai erau de spus, dar mi s-a terminat pauza.[:D]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simoooooo nu ne mai dai nici un semn de viata???? Punem un pampon de control? [majoreta] Pls spune-ne si noua o vorba, doua... Am uitat sa va zic ca pana la urma tot la Archambault am ajuns spentru flautul ala, si tocmai la cel de la Berry care-i specializat pe muzica... Aia de la Music Circle au zis ca ma suna cand il primesc si o sapmatama m-au tot sunat... noroc ca martea trecuta m-am intalnit cu o prietena in oras si am zis sa caut si flautul. Si noi avem lectii, nu asa de multe cum ma asteptam sincer, dar poate ca-i inca la inceput de abia. Iar saptamana viitoare se duc in excursie trei zile la munte cu toate clasele de a 5a. Sper sa mai socializeze pe acolo. Incepuse sa socializeze cu cartile chaotic numai ca de joia trecuta nu mai au voie cu ele la scoala... Dar vad ca-i inca incantat de scoala, sper sa-l tina cat mai mult! Un w/e insorit va doresc!!!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...