Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Alina...si bine ai venit printre noi [bis]. Editeaza te rog mesajul de mai sus. Caracterele de a (de la ala) si t (de la tap) trebuie modificate ca aceastea dau erorile si mesajul e indescifrabil, cel putin pt mine[alcool]. Pe acest forum nu se pot folosii caractere romanesti. Dupa ce ai terminat de editate poti sa ii dai o vizualizare mesajului inainte sa il trimiti. Kover,Olim, Aura, Oana, Criss, restul [hia] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aura, oana, kover, multumim de intrebare, suntem muuuult mai bine. papam mai ok acum, infectia urinara e tot acolo dar fara simptome (speram la urmatoarea urocultura sa nu mai fie...), avem un dinte iesit, no.2 e pe cale sa sparga si el... asa ca stam prost cu somnul... aura, ma pui in legatura cu tanti aia care mai face menaj? asa, macar 1 data la 2 saptamani... ca sunt disperata!!! aaaa.... felicitari pt masina noua si pt asa concediu! [cool] si o inrebare micutza de tot. cum il cheama pe sotul tau? numele mic :-) pe ym sunt tot dianarus78. [pup] bianca, am vazut pozele din turcia! unde ati stat? copiii par sa se fi distrat taaaare bine! [cool] olim [pup] burtica!!! si pe tine! [pup] alina, te rog reia informatiile cu alternativa la antibiotic, pe pm, pt mine. multumesc. [flo] [copil]Marc (17.12.06) si [bonjovi]Ianis (14.09.04) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dianarus78/album?.dir=/c44are2"]Pozele noastre[/url] / [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587"]Nasterea lui Ianis [/url]
[ruga][url="http://www.helpsonia.com/"]Donati pentru inima Soniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Bianca mersi de sugestie am rezolvat partea neinteligibila din text si ma bucur de primirea facuta de voi fetelor.[:)] [hia]Diana cred ca acum se intelege mesajul daca vrei detalii mai putem vorbii. [hia]Carola multumesc de primire sper sa putem schimba pareri interesante. Am inteles ca o parte sunteti din Tudor.Si eu stau in acelasi cartier iar cand ies cu fetita mea Diana in general merg in parcul de la Super.Imi place sa ajung si pe la weekend mai ales cand vremea buna ne permite. Iar acum foarte scurt despre noi: Acum cu Diana la 2 ani si 3 luni suntem la capitolul renuntarea la scutecel si sincer depunem imense eforturi iar rezultatele incep sa se vada pe zi ce trece.Nu ma-am gindit ca un lucru oarecum banal pt unii, imi produce atata satisfactie cand observ ca fetita mea incepe sa reziste si fara scutecel. Nu mai folosim tetina si nici suzeta ca doar "o domnisoara cu ceas si poseta" n-are cum sa mai foloseasca obiecte pt bebei (asta din discutia mea avuta cu Diana).Lingurita a inceput sa se imprieteneasca cu noi si s#259; prinda aripi in minuta Dianei.Legam 3-4 cuvinte iar cind ne enerrrvam tare il bagam si pe al 5-lea.Catelus cu parul cret incepe sa prinda tot mai mult contur.Iar cu cantecelele ne place sa impresionam.[cor] Incercam pe viitor sa venim si cu poze (pode)cum ii place ei sa spuna. [hia] ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor fetelor, eu is un pic treista ca a murit bunicul sotului de la zau, desi avea 84 de ani, si era batran, parca tot nu realizezi ca se poate intampla[V] in rest am avut o durere de rinichi ieri de am crezut ca ajung la urgenta, dar am scapat cu un nos-pa.piticul a fost tare activ ieri, si s-a simtit [:D] va doresc o saptamana frumoasa sa aveti[bis] alina bine ai venit in gasca[grup][hia] pupam toate fetele[pup][pup][pup][pup][pup][pup][hia] [gravi]+24 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, sincere condoalentze [flo]. Si bunica mea ultima care mi-a mai ramas in viatza a implinit 89 ani si cu toate ca e batrana e in putere si nu as vrea sa moara niciodata[q]. Diana, ma bucur ca v-ati mai revenit cu mancarea. Noi am stat la Kaya Belek in Antalya, cartierul Belek si a fost superb. Alina, am descifrat ieri pana la urma mesajul. Poate ne spui si noua alternativa antibioticelor. Si eu cred ca Zinat-ul era cam tare pt o raceala, Ospamoxul era mai potrivit. Dar daca ai gasit un remediu naturist...e si mai bine. O sapt frumoasa sa aveti [pup][hia] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca Am vazut pozele tale iar copii tai sunt absolut superbi. Povesteste-mi cum a fost in Antalya.Cu copiii cum v-ati descurcat cu programul de acolo sau adaptat la mese si somnul de dupa masa,odata cu schimbarea locului?Ce te-a impresionat mai mult in acele locuri? Noi mergem cu Diana la mare(Neptun) in 23 august si tare sunt curioasa cum se va adapta cu somnul dar mai ales cu modul in care va vrea sa manince.Acasa nu avem probleme suntem destul de cuminti dar la drum,sau in locuri noi mai face figuri si maninca f. putin in timpul zilei.Sper ca se va adapta oricum trebuie sa experimentam cit mai multe locuri impreuna.Daca ai sugestii pt calatoriile cu copilasii astept raspunsul tau. Biancasi DianaIn legatura cu tratamentul naturist am folosit: siropul GOUGHED un produs indian de la plafar care e f. bun,iar pe langa el siropul pe care cred ca-l sti PLANTUSIN si ceaiul pt raceala si gripa HAPCIU indulcit cu miere de albine si lamaie.Tratamentul dureaza mai mult iar vindecarea este mai anevoioasa fata de efectul rapid al antibioticelor dar in timp vei vedea, (sau cel putin la noi), ca nu se mai imbolnaveste atat de usor si se trateaza in timp mult mai rapid. Sincer daca imunitatea e foarte scazuta n-as mai crede in efectul garantat al produselor naturiste.Sunt mamici care daca le-au dat multe antibiotice copiilor iar apoi chiar si de repetate ori injectii pt a trata copilul pt problemele ale cailor respiratorii, organismul nu mai poate raspunde atat de rapid unui tratament naturist sau poate chiar fara rezultate. Olim multumesc de primirea in gasca voastra astept vesti de la voi ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca multumim de complimente [flo] (multumim cam tarziu da' din suflet [;)]) N-am fost niciodata la Sg-Mures Bun venit Alina, ma bucur ca ni te-ai alaturat [flo] Total de acord cu tine, eu am avut bronsita cronica din copilarie, la 29 de ani m-am tratat homeopatic - da' definitiv [;)] abia atunci am inceput sa fac rosu in gat, ca pana la aproape 30 de ani faceam direct angina sau bronsita puternica. Olim, condoleante [ruga] [pup] la flacau zglobios! Kover, [pup] si la flacaii tai, ce shotii mai fac? DianaRus poate ne vedem pe ymess [;)] tot citesc la topicul cu Sosonica, asa ca pe tine te "vad" mereu [pup] Oana Rusu - mamica de [copil]Paul-Victor, [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]din 21 iunie 2006[/url] [url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Paul1An"]Am implinit un an[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana tanti nu mai vine nici la mine ca s-a imbolnavit, eu nu am mai dat nici un semn de viata, pentru ca Dimitrie mi-a sters toata agenda din telefon, am refacut-o cat de cat si acum sunt iar fara tel ca mi l-a bagat intr-un pahar cu suc... fericire... Dan il cheama pe sotul meu, nu stiu de ce dar cand iti vad pozele fac o analogie cu o tipa pe care am cunoscut-o in Bucuresti, ea din Tg-Mures, si tot Rus ii era numele, numai ca ma gandesc ca nu esti tu, deoarece ala era numele ei de fata, tare mult as vrea sa o revad, am o poveste foarte frumoasa cu ea... Bine ai venit Alina, problema antibioticelor e discutabila, cred ca doctorul grupului poate sa iti spuna mai multe [:)] In rest va puuuuupppp pe toate!!! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...