Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (3)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ooana Criss , m-ai imbolnavit [q]...de 5 ani nu am mai fost la mare la noi...anul asta am fost in Barcelona-Mallorca...si abia abia mi-am convins sotul, sa mai facem un concediu scurt de 5 zile la Mamaia...m-am gandit ca au mai evoluat si ei de cand nu am mai fost noi, dar din pacate vad ca oamenii raman la fel de neseriosi[:(] daca o sa fie asa cum ai povestit tu cred ca iar nu mai calcam la marea noastra 5 ani de acu in colo[q][/font=Comic Sans MS][/navy]
ooana, imi pare rau, n-am vrut sa dezamagesc pe nimeni, am spus doar realitatea. Din pacate la noi e o chestiune de mentalitate, de lipsa celor 7 ani de acasa si nu cred ca exista prea curand sanse sa se schimbe ceva in bine. Din moment ce copiii vad ca parintii lasa gunoaiele dupa ei pe plaja, ce exemplu de urmat vor avea? Cel mai probabil vor face la fel. Altfel, dupa cum spuneam, Mamaia e foarte frumoasa. Pacat ca noi romanii nu stim sa apreciem ceea ce avem. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara..multumesc de urari fetelor [pup]. Kover, eu tin minte ca anul trecut am mers cu autobuzul pana in centru...nu am mai fost de ani de zile si m-am luat cu cacuciorul daca eram in statie si am urcat. Nu era nici o bara, era un autobuz normal. Oricum sunt multi oameni saritori care sa te ajute, eu eram cu Sandra care ma ajuta si totusi au sarit oameni sa imi coboare caruciorul. Saracutul Robert...[q] m-a impus si pe mine odata un viespe la weekend si cand sa plec acasa nu imi mai incapea piciorul in slap[q]. Olim, lasa contractiile ca mai este destul[;)] Hainutele noi eu nu le-am spalat niciodata, nici cand era bebe. Doar cele primite le-am spalat. Oana, la Sg-Mures este reducere pt famile, daca mergi tu cu sotul tau si copilul platiti 30 lei in loc de 50 lei daca ati merge separat. E scump dar macar o data de doua ori merita sa mergi. E frumos, curat, nu e nebunia de la Weekend. Criss, imi pare rau ca ai venit acasa cu un gust amar din concediu. Am inteles ca ai fost la Mamaia..la ce hotel ati stat? Si cat ai platit? Mamaia e statiunea mea preferata, si noi tot acolo mergem cand mergem la mare si stam la Meridian. Noi marti si miercuri tot prin weekend am fost, marti a fost ziua sotului si ne-am dus la balacit si cu prietenii, iar miercuri am repetat figura. Am venit de la servici, mi-am luat costumul de baie si ..la apa[;)]. E super sa ai asha program...[cool]. Mai revin eu...sa aveti o zi buna...[pup] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss [bang] asa e...la noi lasa de dorit comportamentul din pacate! De 7 ani imi fac concediul in strainatate...de 5 ani am renuntat la marea noastra, de obicei acolo ne faceam al doilea concediu...si oriunde am fost asa plaja cu nisip, frumoasa si lata, cu intrare lina in apa nu am mai vazut ...stau si ma intreb cum de merge treaba la bulgari...si la noi nu?! Probabil comportamentul, asta e raspunsul....

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. [url="http://community.webshots.com/user/oananicoara"]Noi 2...[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/oana.morait/albums/"]...si o clipa din viata noastra![/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA"]Wedding-videoclip[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde sunteti domanelor? v-ati dus la balacit? Un weekend frumos tuturor[cheers] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Biancas Criss, imi pare rau ca ai venit acasa cu un gust amar din concediu. Am inteles ca ai fost la Mamaia..la ce hotel ati stat? Si cat ai platit?
Am stat la hotel "Select", langa complexul Perla. Biletele pt. doua persoane au costat 1900 lei. Totusi, pretul mi se pare mult prea mare fata de conditiile oferite. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, l-am vazut pe harta e fain ca era in mijlocul distractiei, adica langa parcul de distractii.Ai platit pretul asta pt ca e central hotelul[alcool]. Hotelul Caraiman care e exact in partea cealalta e ieftin din cauza ca e departe. O familie de prieteni au fost la mare la hotel Ambasador dar in zona cealalta nu este nimic, doar hoteluri de 4 si 5 stele si un bazar. Era curat acolo, plaja foarte curata dar sincer pe mine nu ma incalzeste asta. Oricum mie imi place zona asta cu distractie decat cealalta linistita si curata. Azi mergem cand se trezeste Dani pe la 15-16 la Sg-Mures... Nu vine nimeni???????????? O zi frumoasa tuturor.... Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Biancas
Criss, l-am vazut pe harta e fain ca era in mijlocul distractiei, adica langa parcul de distractii.Ai platit pretul asta pt ca e central hotelul[alcool]. Hotelul Caraiman care e exact in partea cealalta e ieftin din cauza ca e departe. O familie de prieteni au fost la mare la hotel Ambasador dar in zona cealalta nu este nimic, doar hoteluri de 4 si 5 stele si un bazar. Era curat acolo, plaja foarte curata dar sincer pe mine nu ma incalzeste asta. Oricum mie imi place zona asta cu distractie decat cealalta linistita si curata. Azi mergem cand se trezeste Dani pe la 15-16 la Sg-Mures... Nu vine nimeni???????????? O zi frumoasa tuturor.... Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Am fost si noi intr-un an la Caraiman. E frumos hotelul, pe malul lacului Siutghiol, insa intr-adevar in afara de un bazar si niste terenuri de tenis, nu prea mai e nimic pe acolo. Distractia e in partea de langa satul de vacanta. Tocmai de aceea am ales partea aceasta a statiunii, pentru a merge cu copilul in satul de vacanta. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caldura mare!!!cind vine al meu sot acasa il trimit sa-mi ia o[berica](fara alcool).de citeva zile incerc sa-l dezobisnuiesc pe Kristian de tzitzi,dar nu merge treaba.greu a mers si cu Robert.a renuntat la 1 an si 4 luni,si atunci probabil pt. ca s-a oprit lactatia(eram gravida in luna a 4-a).acum nu stiu cum il voi dezobisnui ca alt copil nu mai fac[:D]. sint asa de nervoasa.in afara de copii ma enerveaza totul,si nu am rabdare cu nimeni...si pe sotul meu il cicalesc toata ziua,cred ca ma duc sa [bang][bang][bang],poate imi intra mintile in cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, corect, nici mie nu imi place zona cealalta. Kover stai linistita ca trece...esti mai stresata in perioasa asta probabil. Cate luni are Kristian? Eu mi-am alaptat copii 2 sapt + 1 muls..adica pe Sandra iar pe Dani 1 sapt si inca 1 ma mulgeam. Nu stiu cum rezisti sa ii dai san, adica sincer mie mi se pare mult mai usor la sticla, nu cred ca as avea rabdare sa stau intinsa sa ii dau sa manance[bang].(ma refer cand era bebe si sugea cate 30-40 min[alcool]) La sticla in 5 minute era mancat(Dani) ca Sandra si o sticla de 120 ml de lapte o manca intr-o ora[q]. Era putturoasa..niciodata nu si-a tinut sticla singura sa bea ceva..tot timpul trebuia sa o intreb daca vrea apa si sa ii dau... Cred ca vine ploaia...noroc ca s-a innorat pe la 15 si nu am apucat sa plecam la strand[alcool]. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...