Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (48)


Recommended Posts

ASTERY n-au fost la Bucuresti.Abia ce si-au permis sa mearga la Timisoara si cam tot aceleasi lucruri ca cei din Arad le-au zis.Adevarul e ca nu stiu nici ei.Si din ce am citit si eu pe net partile afectate din creier se mai refac cu timpul (sau nu ...) Lor le e greu si cu venitul de doua ori pe saptamana in Arad la logoped,ca mama fetitei nu conduce,iar taica-su are un program ceva de groaza - e sofer pe un autobus al unei firme ce duce-aduce oamenii la serviciu si se lucra pe trei schimburi acolo.E rau daca stai la tzara chiar daca nu e foarte departe de oras.Eu le-am sugerat sa mearga eventual la Szeged in Ungaria unde e clnica universitara ca e mai aproape.Dar deocamdtata au renuntat la toate medicamentele alea nasoale si chiar la cele homeopate ca nu a functionat nimic.Au ramas doar cu logopedul si asta le mai da ceva sperante din cate mi-a zis maica-sa.

 

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

"Cainii latra,caravana trece."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa stii Moni ca de multe ori i-am multumit Celui de sus ca stau in oras, la mica distanta de Bucuresti (110 km), ca am un sot care se descurca chiar si in cele mai nasoale conditii, ca... ca... ca... M-am gandit deseori la copii care sunt in familii nevoiase, lipsite de minime posibilitati... ma apuca depresia, si nu pot sa ajut.

 

 

Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)id="blue">

"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)id="red">
id="size1">

 

(1),(2),(3),(4)

(5)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...