Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poveste cu placinte


Recommended Posts

Mai, eu cred ca placintele alea erau poale in brau! Asta explica totul. Lasand gluma la o parte, cred ca i-ai dat deja prea multe sanse si el conteaza pe asta, ca asa va merge in continuare. El, pseudoliber, tu, cea intelegatoare sau, daca nu, cu probleme la cap. Zau asa, am auzit si mi s-au intamplat multe, dar asta cu placintele chiar le bate pe toate...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bang][bang][bang] Daca nu ar fi de plans as rade cu lacrimi. Eu sincer nu stiu nicio femeie care sa faca placinte la 12 noaptea unui barbat necunoscut. Eu nici sotului nu ii gatesc la 12 noaptea. Cred ca te insala iar explicatiile pe care ti le da sunt puerile. Poti sa taci si sa inghiti placinta sau poti sa spui stop, divortez, tu decizi. Dar daca decizi sa continui atunci nu-l mai intreba ce face si cu cine. Asteapta ca poate la 70 de ani se potoleste. Off topic sau on topic ca povestea seamana cu a ta: Avem niste prieteni de familie. Casatoriti de 15 - 16 ani. Domnul ochi alunecosi inima zburdalnica, inseala cat cuprinde dar nu aventuri ci dezvolta o intreaga relatie cu respectiva amanta. Sotia se da de ceasul mortii, plange, ameninta, scandal. El o mai bate putin ca de, el nu recunoaste desi dovezile sunt clare. Dar ea il iarta de fiecare data. Si asta se repeta cam la 6 luni 1 an. Am intrebat-o de ce nu divorteaza imi spune ca il iubeste si ca au si 2 copii si nu poate sa-i lase fara tata. OK atunci de ce te mai chinui sa ii dovedesti si sa-ti dovedesti ca te inseala? Raspuns: ca sa se potoleasca. Pai nu s-a potolit in 16 ani?! Nu sa incheie relatia. ??!!!???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasanad la o parte placintele [pofta][pofta][pofta] si faptul ca faci haz de necaz problema e cu totul alta.... eu cred ca atata timp cat il mai iubesti o sa tot induri ...la toamana cand o sa faca zacusca,la anu' cand o sa faca dulceata de capsuni,la vara eventual papanasi...si tot asa.... omu' asta nu se schimba!!!din ceea ce ai scris tu.... asa ca ori il inveti sa faca de toate, astfel incat ca un bun samaritean ce e sa poata ajuta bietele vaduve[alcool],ori ii spui "la revedere" [pk] [url="http:helpsonia.com/povestea-soniei/"]Alaturi de SONIA[floare3][/url] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3][/url] [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3][/url] Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai eu zic sa fii multumita. iote cum ai branza proaspata, si vorba ceea vine toamna poate mai taie femeia la ferma un vitel, un purcel si iti umple frigiderul. asta macar plateste in natura serviciile sotului spre deosebire de restul amantelor care nu ti-au trimis nimic. deci eu zic ca deja progresezi [:D]. acum serios vorbind cred ca ai 2 solutii ori inviti si tu in miez de noapte un amic si te pui pe copt placinte cu branza sa vedem ce zice sotul...ori chiar divortezi dar rapid, ca omul s-a cam prins ca amenintarile tale sunt in van si isi vede de drumul lui...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti super haioasa si scrii frumos, dar sotul tau e un maaaaaaaaaaaaare bou. Dupa ce ca te inseala, macar nu o face elegant, sa nu-l afle nici vintul. E clar ca nu-si va schimba naravul, dar eu zic sa-l trimiti macar pentru o luna-doua intr-o tabara la doamna cu ferma, mai maninca o placinta, mai mulge vaca, poate i se mai limpezesc creierii. Poate vorbeste cu vitelul si-l invata sa nu mai minta ca o cizma, in sfirsit, s-ar putea sa-i prinda bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kiki31
Vai,rusine sa va fie ,nu poate omul sa se prostitueze putin ca sariti repede la gatul lui.Se sacrifica bietul de el ca sa umple frigiderul si voi...asa ceva.....credeti ca-i usor?
Adevarul e ca nu. Multa branza pica greu la stomac. Dar, daca nu are un caracter de fier, macar stomacul poate ca e de fier, ca presimt ca vor urma chestii care o sa ii pice domnului si mai greu decat placinta cu pricina[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, chiar ca sunteti mortale [flo], m-am amuzat rau la un subiect care nu e chiar de ras... Acum lasand gluma la o parte, si felicitand-o pe Janvier pentru stilul scriitoricesc, eu nu pot sa trag decat o singura concluzie - repet - parere personala: Janvier, tu pari sa privesti toate situatiile astea cu o detasare (cum reiese si din descirerile tale) care pentru mine nu inseamna decat ca tu nu il mai iubesti. Poate ma insel, poti sa ne spui tu, dar pari foarte ok cu ce a fost inainte, acum povestea cu placintareasa [:D]....si cred ca ai doar nevoia de o confirmare - ai vrea sa divortezi, dar poate nu vrei sa o faci din alte motive - copiii, o viata linistita atat cat poate fi in conditiile date, sau orice altceva. Cred ca cel mai bine ar fi sa privesti adanc in sufletul tau, sa te intrebi serios daca tu chiar il mai iubesti pe sotul tau si dupa ce iti raspunzi, la fel de serios si sincer, sa iei cea mai buna decizie pentru tine, copiii tai si chiar viitorul tau. Si incearca si un exercitiu de imaginatie: cam cat timp (sau ani) de acum incolo ai fi dispusa sa accepti situatiile astea, azi placintareasa, maine frizerita, poimaine ... Iti doresc multa intelepciune si sa iei decizia cea mai buna pentru tine si copiii tai![flo] Cris si Alexutzu "Tinteste spre luna, chiar daca nu reusesti macar vei fi printre stele."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...