Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (199)


Recommended Posts

LA MULTI ANI PENTRU TOTI ANDREII SI ANDREELE PE CARE LE AVETI PRIN FAMILIE SAU PRINTRE PRIETENI!!! La Multi Ani Maru pentru Andrei. Sava traiasca si sa va aduca numai bucurii La multi ani Doloress. Vorbeste cu bb Kevin sa stea bine la caldurica la tine in burtica pana macar la 36 Saptamani....te inteleg, si eu am stat anul trecut cu BB Yann la spital, si chiar avea internet, dar greu a mai trecut timpul. Hai ca o sa fie bine La multi ani Dragaica, sa-tzi creasca leuti sanatosi si sa-tzi aduca numai impliniri hai ca revin Corina ,[zana] Stephanie si Yann Edward [caru] + Totoku "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua! Zic repede pe fuga, se trezeste sefa! LA MULTI ANI, Mikiion! LA MULTI ANI, Delphin! A! Vazut si io poza [olala]; vine primavara si ma reapuc de alergat, ca mai am de dat jos; domne, nu zici ca ai doi copii, zau asa! Nelia, LA MULTI ANI lui Lisandru! Sa-i dea Domnul multa sanatate si realizari in viata! Si voua multa sanatate sa-i cresteti la fel de frumos pe mai departe! LA MULTI ANI, Andreelor si Andreilor de aici si celor dragi voua! Maru, LA MULTI ANI Andreiului tau! Doloress, Dragaica, LA MULTI ANI! Zavalita, tu nu esti tot Andreea? LA MULTI ANI! Dc fac confuzie, sorry! [flo] Doloress, sanatate multa! Am fugiiiittt!!!!!Ca sunt strigata:"ami, ami, amiiiii"!!!!!!! [olala] A! Sa va fie de bine piesa de teatru! Poate acolo sa mai ajung si io, ca aici nu prea vad sanse...[q] Gata, plec! [:)] Cecilia, mami de Nicolle Adelina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MAMA LEILOR!!!! Sa fii fericita sanatoasa si tot ce mai vrei tu! La toate ANDREELE [flo][flo][flo] [pup] M'dama cu Pluto la poza, sa-ti traiasca flacaul! ISELI, MARU are dreptate. DANA sper ca "tout va bien" [pup] Si la toti puii numiti ANDREI sa traiti fericiti, sanatosi si noi pe langa voi! Fug sa adun copkilu' de pe la scoli!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarut mana! (promit sa schimb poza curand, nu am gasit inca una sa ma reprezinte total!) bebe Kevin, mai stai la mami in burtica, ca e tare bine acolo!
Citat:
citat din mesajul lui delphin
MAMA LEILOR!!!! Sa fii fericita sanatoasa si tot ce mai vrei tu! La toate ANDREELE [flo][flo][flo] [pup] M'dama cu Pluto la poza, sa-ti traiasca flacaul! ISELI, MARU are dreptate. DANA sper ca "tout va bien" [pup] Si la toti puii numiti ANDREI sa traiti fericiti, sanatosi si noi pe langa voi! Fug sa adun copkilu' de pe la scoli!
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Sf. Andrei! Doloress, e bine ca esti sub tratament, sper sa stea cat mai mult bebe la caldura. Daca vrei filme, noi avem multe multe (toate genurile, inclusiv seriale) si cu drag iti dam ca sa iti umple timpul. Cat despre Biblioteca Romaneasca, rotitele au inceput sa miste incet incet. Evolutia, in numar de titluri primite, o gasiti oricand aici: http://bibliotecaromaneasca.org/membri-fondatori/ In cazul in care vreti si voi sa sustineti proiectul, ar fi de ajutor transmiterea, catre cei din Romania, adresa blogului.[asia]
[url="http://lbff.lilypie.com/lxhFm4.png"]Ioana & [/url][url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
sarut mana! (promit sa schimb poza curand, nu am gasit inca una sa ma reprezinte total!) bebe Kevin, mai stai la mami in burtica, ca e tare bine acolo!
Citat:
citat din mesajul lui delphin
MAMA LEILOR!!!! Sa fii fericita sanatoasa si tot ce mai vrei tu! La toate ANDREELE [flo][flo][flo] [pup] M'dama cu Pluto la poza, sa-ti traiasca flacaul! ISELI, MARU are dreptate. DANA sper ca "tout va bien" [pup] Si la toti puii numiti ANDREI sa traiti fericiti, sanatosi si noi pe langa voi! Fug sa adun copkilu' de pe la scoli!
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
MARU sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu poza si nu rad, e doar asa ca sa te "titiez" ca-mi esti draga. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, La multi ani tuturor celor care poarta numele sf. Andrei. Mi-am dorit si eu sa fi ajuns la piesa de teatru de duminica insa am renuntat, singura nu am vrut sa vin. Sotul a plecat duminica asa ca sunt singura iara pentru o perioda. Doloress , e bine ca sunteti bine , desi stiu ca la spital e un pic aiurea, nu e cala tine acasa, dar sunteti ingrijti asa cum trebuie. Lasa ca trece totul si au sa inceapa altele, gandeste-te la lucruri frumoase, care sa te relaxeze, chiar incearca sa te uiti la filme frumoase si in privinta cartilor iti urez lecturi placute. Eu am fost la doctor ca aveam ceva pete si m-am speriat, iar doctorul mi-a zis ca e normal sunt din cauza ca corpul galben incearca sa se implanteze. Saracul ce mic o fi.consultandu-ma credea ca nu am mai mult de 5 saptamani. Colegul meu mi-a spus ca blonda lui a facut un fousse-couche vineri-sambata, era tare dezamagit; il vad cum se uita la mine, ma priveste luuunnng. Asta e, sa dea Domnul sa fie bine. Am avut o luna grea si sper sa treaca repede, abia astept sa vina sarbatorile, intotdeauna am iubit Craciunul, l-am asteptat mereu cu nerabdare, nu pentru cadouri, ci pentru brad, pentru colinde, pentru frumusetea de a fi alaturi de cei dragi. La lucru seful m-a anuntat ca exista oportunitati pentur mine pe viitor, eu i-am zis ca vreau un job de zi; compania s-ar putea sa mai cumpere alta companie, vor sa se extinda. Da-i dooamne sa fie in rive-sud, ceea ce nu prea cred. Aseara am venit acasa, 40 est inchis , da-i sa merg pe 15 sud , intrarea 15 sud inchisa , am reusit pana la urma, tunel ville marie inchis. Mda e greu si obositor, va trebui sa ne mutam pana la urma, Lavalul ar fi o optiune, de cumparat casa, nu stiu ne-am razgandit, cred ca poti sa o cumperi oricand daca ai bani, pana la urma nu e obligatoriu nici casa. Am multe in cap, ca mai toate femeile de altfel, cred ca de aia seara nu reusesc sa adorm, duminica imi era somn si nu puteam adormi, ce mai treaba. Delphin, voi cand o sa veniti la Longueuil la vara cred ca o sa locuiti foarte aproape de unde stam noi in prezent, doar ca noi nu o sa mai stam atunci acolo. Trebuie sa ne mutam la ceva mai mare ca vine bebe si mai ales casa unde stam e veche, a fost ok pentru inceput, chirie extrem de mica dar nu mai merge cu bebe. Dar cum ziceam , astept Craciunul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, stiam, nu-ti fa griji! (mi se zicea Pluto cand eram mica mica, aveam 2 codite impletite)
Citat:
citat din mesajul lui delphin
Citat:
citat din mesajul lui maru
sarut mana! (promit sa schimb poza curand, nu am gasit inca una sa ma reprezinte total!) bebe Kevin, mai stai la mami in burtica, ca e tare bine acolo!
Citat:
citat din mesajul lui delphin
MAMA LEILOR!!!! Sa fii fericita sanatoasa si tot ce mai vrei tu! La toate ANDREELE [flo][flo][flo] [pup] M'dama cu Pluto la poza, sa-ti traiasca flacaul! ISELI, MARU are dreptate. DANA sper ca "tout va bien" [pup] Si la toti puii numiti ANDREI sa traiti fericiti, sanatosi si noi pe langa voi! Fug sa adun copkilu' de pe la scoli!
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
MARU sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu poza si nu rad, e doar asa ca sa te "titiez" ca-mi esti draga. [pup]
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...