Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (199)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui delia79 Mai e subiectul cu siropei? help
Mai e el pe undeva, da' nu cred ca mai scrie nimeni... la un momendat devenise un fel de dialog intre mine si Diana, da' cu ea poot sa vb. la telefon, asa ca nici eu, care l-am iubit pe subiectul ala, n-am mai scris. Ai nevoie de ceva? Ce e aia funtopia? Simonna http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc mult de incurajari. E ceva nou pentru mine si sunt cu capul in nori. Vroiam sa va intreb daca in aceasta perioda la lucru, avand in vedere programul meu de lucru, de seara, au dreptul sa mi-l schimbe, adica s incep mai tarziu ca sa termin mai tarziu. Sarcina e neasteptata pentru ca eu facusem analize la ovo insa cu atat mai bine, daca el acuma s-a decis sa vina. Sa aveti o zi usoara eu deja trebuie sa ma pregatesc de lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Citat:
citat din mesajul lui delphin
Rosu, galben si albastru este si steagul Andorrei, o mica tara in sudul Frantei. are si stema pe steag, ceva care aduce cu stema Moldovei. http://www.andorrabank.com/
Da, sunt si culorile Chad-ului. Dar clar nu era de acolo [:D] Si nu avea nici accent catalan ca sa fie din Andorra. Dar sa revenim la oile noastre, Delphin, pana la urma nu ne-ai pus poze de la bal!?! [pup]
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Pozele oficiale nu au iesit, dar am fost cu rochia asta: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30164813&l=1994f53730&id=1257517204
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin,arati tare bine in rochia aia, e eleganta si finuta asa cum pari si tu de altfel. Oau bal, suna tare bine, cred ca au fost multe toalete elegante pe acolo, sa ne mai trimiti si noua link-uri sa ne clatim ochii cu ele , nu strica. Pe mine m-a intrebat o colega cu rochie ma imbrac la party de Noel, sincer nici nu m-am gandit sa-mi iau rochie, pantaloni si camasa sau bluza vad eu. Delphin nu ma pot abtine sa nu-ti zic inca o data ca arati tare bine, fac ce fac si ma mai uit o data la poza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, sa fie intr-un ceas bun si sa se prinda! Vezi tu ca un vis poate deveni realitate? Roxana, si mie mi s-a intamplat o coincidenta de genul acesta, el spre 60 ani in Franta, dar mama lui romanca din Campulung Moldovnesc, el chiar fusese o data in Ro ca sa-si cunoasca rudele dinspre mama si ramasese marcat de nordul tarii. Dragaica, oare ai gasit rochia zilei de 4 decembrie? te putem ajuta cu ceva? Anka, efectiv mi-a plouat in gura la placintele tale! Imi amintesc de acasa, acolo umplutura era branza cu marar si erau super, extra, incredibil de bune! Stiu ca la voi acasa mararul = NU, dar in nordul tarii se facea asa o placinta: http://www.ardei-iute.ro/retete-culinare-ardei-iute/placinte-poalen-brc3a2u.html Si vreau si eu reteta pentru painea cu gauri. E atragatore si pare ff bine dospita. Ione, noi o sa venim in formatie completa: trei bucati adica, caci intentia mea ascunsa e sa aiba contact copilul cu altii asemenea ei vorbitori de romana. Lorelaim, [flo] esti curajoasa cu suedeza...dar daca trebuie... Si mai curajoasa sa inveti franceza din suedeza, doar ca fiind un curs de franceza la universitate e presupus ca se vorbeste doar in franceza pentru aclimatizarea vorbitorilor din sala, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AILED ma faci sa roshesc, esti tu dragutza! [flo][pup] Felicitari pt. micuta "graine". La servici, daca nu ai anuntat sarcina, pot sa te schimbe. Cred ca atunci cand ii anunti, trebuiesc ceva hartii de la servici. Fetele de acolo stiu ele mult mai bine sa te sfatuiasca. cine urmeaza? IONE?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, [pup]! Arturicii, exact ideea asta o are sotul de citiva ani, din pacate neconcretizata. Nu am timp acum, dar noi doi avem citeva idei. Si dam si o mina de ajutor la nevoie, nu numai financiar... Ce frumos ar fi!!![olala] Delphin, hai nu fi modesta! Arati bes-ti-al!!! M-am uitat de nu stiu cite ori la poza, am si marit-o, sinteti amindoi bestiali, dar am zis ca totusi ma uit mult la tine.[:I] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ione, si eu am vazut "L'Auberge Espagnol" la un cinema pe Champs Elysée cand a aparut in 2001. Pe atunci de la job ma duceam la film :) Ailed15, felicitari ptr samburel !! O sa fie bine, ai vazut ca cineva acolo sus are grija de voi !! O dup-amiaza frumoasa, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...