Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (128)


Recommended Posts

No serbus! Ce fain de voi ca v/ati shoppingarit. Eu tot caut la bluze si camasi de mers la lucru, dar cu kg astea, nicicum nu gasesc ceva sa imi convina. Poate da Domnul si mai ajungem prin Armonia si mai caut si pe acolo. Alinush, da, a ajuns Alex la tine si la dna Popa, ca nu am stiut de Bulboaca, ca e in concediu. Ma bucur ca il pot duce la gradi, pt ca saptamana asta e doamna aia draguta de dimineata. Maine mergem la sedinta, o sa intru pe urma sa va impartasesc impresiile.[:D] Pana acum ne-a tuns gradinita de 200 lei + produsele pe care le-am dus. Sa vedem ce urmeaza. Va pupacesc si sa aveti o seara frumoasa si linistita! Anca[mamica] de [bonjovi] Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma bucur ca v-a placut melodia, si-mi pare rau ca te-am bagat in butoiul cu melancolie Flavia![:D]Hai maine pe la noi sa-ti dau zacusca de fasole si sa ma stradui sa te scot din butoi[pup]. Miha acum am vazut ca m-ai sunat[:I]Te sun eu maine[:D] Noi tot la Firi in weekend asa ca iara sunt cam in urma cu forumitul[:D], ma duc sa mai recuperez ceva. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, [pup] am facut cam 22.000-24.000 km cu avionul si in 2 saptamani cat am stat acasa am mai facut vreo 3.000 cu masina. E departe rau China, la un drum acasa te saturi de avion pentru 4-5 luni....[:D][:D] Flavia, [pup] poate Ada a citit in graba si de aia....[:D] Clau, ne-am acomodat foarte bine aici, suntem multumiti de ce avem aici, mai ales ca suntem deja de un an.... Traiul este foarte ieftin, timpul mult mai cald, de exemplu aici unde stam noi (langa Shanghai) nu este iarna, iarna trecuta au fost minim 5-6 grade, dar vara sunt niste calduri foarte mari si aerul e umed asa ca in 2 secunde dupa ce iesi afara esti toata transpirata.... nu poti supravietui aici vara fara aer conditionat.... si mai este ceva ce mie imi lipseste....mancarea .... eu nu ma prea inteleg cu orezul....[bang][:D][bang], dar gatesc asa ca fac ce imi place mie [:D] Va [pup] si sa aveti o zi buna Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tulai Doamne, m-am tampit rau de tot. Am mai citit de cateva ori mesajul Relushei si tot nu gaseam cuvantul avion. Eram gata sa-i spun Flaviei ca e mai blonda ca mine!!![:-)))][:-)))][:-)))]. Io citeam tot primul pasaj, ala cu dormitul in masina...[bang][alcool] Hai ca m-am lamurit!!! Dau o cafea de dezmeticire! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Pentru Ildi in special ca ea nu bea cafea uite un [url="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cd/A_cappuccino.jpg"]cappuccino[/url], sau un [url="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5a/Oranges_and_orange_juice.jpg"]fresh[/url]. Clau? Ada draga, si io's blonda rau cateodata [:D]. Ma bucur ca nu mai ai de platit curent multa vreme de acum inainte. Clau? Relusha, cum e numele tau??? Io de vreo luna si ceva tot mancare chinezeasca manc [:D]. Inca nu m-am saturat. Clau?[alcool] Niko, vezi ca poate zilele astea trag o fuga pana la tine, cand ai zis de zacusca de fasole am uitat ca mai am treburi sau nu am timp. Am scris de atatea ori Clau ca ea a zis ca citeste numa pe diagonala si daca ii sare in ochi numele ei [:D]. De aia a zis ca is paracioasa. Apropo, Miha are ceva probleme cu netul si bineinteles lipsa de timp. [url="http://sebicu.shutterfly.com/"]Sa-l ajutam pe Sebi[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea unui Licurici[/url] [mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona Relusha, cum e numele tau??? Io de vreo luna si ceva tot mancare chinezeasca manc [:D]. Inca nu m-am saturat.
Mirela este numele meu.... iar referitor la mancarea chinezeasca [bang][bang][bang] eu nu sunt prietena cu orezul.... sunt foarte mofturosa la mancare asa ca asta e un dezavantaj ca stam in China [:D]. Sotul mananca la amiaza la firma si seara imi spune ce ciudatenii a mancat... [alcool][alcool][alcool] el a incercat si sarpe si viermi, de toate, el mananca orice!!!! Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...