Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 120


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

samira, felicitari pentru productie si multa bafta in continuare [pup] alla, tinem pumnii strinsi sa iasa bine totul; mai ales ca esti "geamana" de mutatii cu mine [pup] elenush, restul fetelor, haideti cu beta mare sa ne aratati ca se poate si sa ne pastram speranta [pup] la toate fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Eu nu am facut beta. Maine as fi vrut sa o fac...ar fi Z10 dupa ET. PK mi-a zis ca la 12 zile dupa ET sa fac. Ideea e ca de 2 ore am o usoara scurgere maronie si o durere de cap. Pana azi a fost totul ok, am fost super calma, am gandit de la pozitiv in sus. Nu stiu ce sa mai cred. Ma imbarbatez ca totul e bine dar am un sentiment ciudat ca or sa vina uratii [bang] Cred ca e un pic cam tarziu sa fie scurgerea de nidare... Nici nu-mi vine sa ma mai duc sa fac beta. Pupici la toate[pup][flo] o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani 2 IA nereusite FIV 1 nereusit urmeaza FIV 2 Budapesta - FIV-ul norocos!!!! "Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie." "Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elenush, nu te lasa acum [pup] si eu asa am patit, dar mie mi-a zis clar PK ca singerarea nu inseamna lipsa sarcinii si lipsa singerarii nu inseamna sarcina; pune utrogestan chiar si asa, si la ziua ceruta du-te la beta; nu te descuraja, nu pot sa iti promit ca va fi bine neaparat acum, dar pina la urma va fi okay; eu am pus utrogestan pina in z 13 dupa ET cind am primit beta negativ (la mine z12 era duminica si simbata nu se fac analize in cluj) singura care nu minte e analiza beta facuta cind trebuie fruntea sus si du-te cu curaj mai departe [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]
Citat:
citat din mesajul lui elenus26
Buna fetele! Eu nu am facut beta. Maine as fi vrut sa o fac...ar fi Z10 dupa ET. PK mi-a zis ca la 12 zile dupa ET sa fac. Ideea e ca de 2 ore am o usoara scurgere maronie si o durere de cap. Pana azi a fost totul ok, am fost super calma, am gandit de la pozitiv in sus. Nu stiu ce sa mai cred. Ma imbarbatez ca totul e bine dar am un sentiment ciudat ca or sa vina uratii [bang] Cred ca e un pic cam tarziu sa fie scurgerea de nidare... Nici nu-mi vine sa ma mai duc sa fac beta. Pupici la toate[pup][flo] o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani 2 IA nereusite FIV 1 nereusit urmeaza FIV 2 Budapesta - FIV-ul norocos!!!! "Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie." "Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deniso,oi fi eu defecta de pe mine nu ma doare prg???si eu ma clexanesc zilnic si ma si intep pentru prg zilnic....da pe cuvant daca simt ceva....oi fi eu ceva mai insensibila[alcool] adria,nu cred ce eu sunt cea care decide cati embrioni sa transferam....daca ar fi dupa mine...i-as transfera pe toti.[:D] cred ca 2 o sa-mi transfere....maxim 3...dar nu prea cred ca 3. elenush,pana nu vezi negru pe alb cat e beta nu ai voie sa cazi in deprimare. va pup....ma pregatesc de sauna si masaj. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adya, ma bucur k este cineva din Baia Mare aici. Da ar fi o idee sa ne vdm....eu trebuie sa merg din nou in decembrie la un control si apoi in inaurie incep stimularea pentru vitro.Am incercat sa-ti trimit un mesaj dar imi spune k tu nu accepti mesaje private...poate nu stiu eu sa butonez....I´m new here... ank30, poate ne vdm p acolo...eu cred k la inceputul lui ianuarie ar trebui sa merg k sa incep stimularea pt vitro...tinem legatura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

denisa, sint studii care zic ca cel mai bine se absoarbe progesteronul vaginal! stiu ca pt linistea noastra suportam multe (si eu ii cer sotiorului sa ma injecteze cu scobutil la orice crampa), dar daca te doare asa de rau, nu vad de ce sa te chinui! poti sa introduci linistita 600mg intravaginal, sau chiar 800/zi, daca vrei (desi e cam mult, pt ficatul tau care tb sa metabolizeze...) decat sa te stresezi in plus! eu n-am facut deloc progesteron injectabil, la nici unul din celke 3 FIVuri. samiruta, eu am 34 de ani si am insistat sa-mi transfere 3, desi ghidurile zic ca nu prea... dar n-au avut nimic impotriva, pt ca doar nu incarcam sistemul austriac de sanatate cu sarcina mea cu tripleti, daca era sa fie...[:D] dar e unul si vioi, si sper sa-l si strang in brate prin primavara la anul!... Gabi+21 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...