Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 120


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare gagici!

I'm soooooooo back![flo]

Da, am jelit ieri si camasa de pe mine, sotul meu drag nu mai stia ce sa imi faca sa ma aline, eram total depresiva si fara sperante de revenire prea devreme...

 

EDENNOAid="green"> ai dreptate, trebuie sa ne revenim, nu avem de ales, insa realizez ca nu sunt tocmai rezistenta la socuri.Asta si fiindca mi-am facut atatea sperante!

Pentru mine FIV ul a fost o alegere foarte rapida, pe negandite aproape.Ginecologul meu mi-a tot repetat ca nu e inca cazul la mine.Nici varsta si nici problemele.

Eu am insistat de teama unei noi SEU.

Nu stiu decocamdata ce voi face (zic "voi" intrucat sotioru meu imi accepta toate nazbatiile, desi nici el nu a fost incantat de idee....)

Cert e ca deocamdata fac o pauza cu deconectare totala....

 

ELENUS26id="orange"> imi pare rau ca am facut parte dintr-o "generatie de fiv" mai putin baftoasa, sa speram ca restul fetelor vor sparge gheata...Oricum spera...pana in ultimul moment, poate iti ajuta Dumnezeu si o sa ai parte de o minune si un beta de poveste!

 

NATI76id="red">, GABI Bid="purple">, CORINA_ANAMid="pink">,

FANCY_MONAid="limegreen">, va multumesc pentru vorbele frumoase!!!Stiu ca doar cele ce au trecut printr-o dezamagire d-asta pot intelege cel mai bine situatia.

Iar eu chiar daca inca sufar, am inceput sa imi spun ca speranta mai este, am 29 de ani si inca timp sa mai incerc!Si da, cine stie, poate o sa am o surpriza, o "barza naturala" :)))

 

SAMIRA33id="navy">, ALLA76id="maroon"> sa aveti BETA mare mare mare! si teste cu 2 liniute! si gemenasi sanatosi!!! si sa spargeti randul ghinionistelor!!!

 

 

Va pup pe toate fetele, sper ca nu am omis pe nime de la multumiri[:D], ca nu ar fi frumos din partea mea!

 

[flo] va doresc o seara linistita!

 

Soon mommy to be!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Samira felicitari! Doamne-Ajuta, peste 2 saptamani sa fie un beta dublu [bibe][bibe]. Insa presimt ca asa va fi, la cat de optimista esti. [pup]

elenus, wunderkind imi pare rau. Insa, asa cum spun fetele, trebuie sa mergem mai departe, indiferent de ce hotarare veti lua. [flo]

 

Pupici la toate fetele [pup]

 

 

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata unguroaicelor!

 

Am primit raspuns de la PK aseara pe la 9, dar l-am vazut acum dimineata. Aseara am continuat sa-mi pun utrogestanul si mi-am facut si Clexanele, care asa sa fie frumos si de la revedere ...am nimerit un vas de sange si a tasnit ca la fantana si am inca o vanataie de toata frumusetea.

Ii parea si lui PK rau si mi-a spus ca la valoarea asta inseamna ca a fost o problema cu embrionul de nu s-a implantat.

Aseara vroiam sa bocesc si nu puteam...am stors cateva lacrimi pana la urma dar nu e genul meu...eu una doua plang si plang...

 

Multumesc pentru ca mi-ati fost alaturi fetelor.

 

Sami, alla va doresc din suflet sa aduceti vesti bune printre noi.

 

Va pupic si sunt cu ochii pe voi[pup][flo]

 

o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani

2 IA nereusite

FIV 1 nereusit

urmeaza FIV 2 Budapesta - FIV-ul norocos!!!!

"Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie."

"Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tare rau imi pare Elenus si Wunderkind de rezultat... am trecut si eu de 4 ori prin aceasta dezamagire, si a fost la fel de dureros de fiecare data... sper sa luptati in continuare pentru visul vostru de a fi mamici si sa reusiti![flo]

 

Samira[flo], ce sa-ti zic, aproape ca m-am vazut pe noi cand ai povestit! ai sanse mari sa fii mamica de gemenasi! abia astept![pup]

 

Alla[flo], Denisa[flo], tinem pumnii stransi-stransi!

 

votati rasaritulid="purple">
id="size2">
id="Georgia">

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************id="size1">
id="teal">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...