Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 120


Recommended Posts

Buna seara! Samira.....[olala] superproductie! Felicitari! Sigur de Craciun o sa fii [gravi], ca altfel nu se poate la asa cofrag. Te pup si-ti doresc ca noul an sa te gaseasca cea mai fericita viitoare mamica. alla Doamne-Ajuta! sa treaca toti 3 la mami in burtica! Pupici la toate fetele! [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sami super super! Tin pumnii pe mai departe! [pup] Ce-as fi vrut sa fiu musca(ma rog...vb vine ca daca eram musca clar n-aveam ce cauta acolo in clinica) cand zbura pupicul la PK[:D] wunderkind te asteptam cu beta mare! Mai ai cateva zile! Doamne ajuta! Va pup gagici[pup][flo] o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani 2 IA nereusite FIV 1 nereusit urmeaza FIV 2 Budapesta - FIV-ul norocos!!!! "Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie." "Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wunderkind,bine ai venit!!! sedere cat mai scurta la acest topic [flo] eeehhhh....acum ca m-am ouat...merit si eu maine o sedinta de shopingareala la Targul de Craciun,asa-i???[olala] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elenus26 saptamana viitoare te prezinti cu beta mare mare! ariadna33 [pup] naty76 [pup] corina_anam [pup] violeta70 [pup] super atitudinea celor din budapesta! cinste lor. au vazut ca e nevoie si au oferit si serviciul asta! samiro, ai umplut cofragul!!! [pk][pk][pk] felicitari iubita! sa fie toate toate mature, iubarete si dornice sa se divida si cele norocoase sa le transferi sa fie pregatite sa se lipeasca bine bine si pana la termen. tare mult ma bucur pentru voi!!! wunderkind [flo] bine ai venit printre noi. te asteptam cu confirmarea beta HCG!!! mai ai putin si testezi noi azi la 12 aveam 3 puiuti de 4 celule, maine la 12 ora Hu mergem sa-i luam pe toti acasa! ma rog sa se tina toti 3 pe pozitii si maine sa-i regasesc in stare excelenta _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru primire fetele![pup][pup][pup] As vrea sa mai dau pe la acest topic in vizite de curtoazie ca tare frumos stiti sa va "desfasurati"! Mergem cu optimism inainte, eu cam trec de la o extrema la alta, acu ma gred gravida pana-n maduva oaselor pana imediat cemai am putin si plang ca numai eu nu reusesc.Ma rog, nu-s asa tare pe cat ma dadeam [:D] O sa incerc faza cu mega hiper extra gandirea pozitiva! Mie mi-a zis o asistenta de la Kaali "trebuie si putin noroc", asa ca imi doresc si va doresc mult, mult noroc de asta data, si da, sa fie cel mai frumos Craciun ever, cu doua liniute.... Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Samira felicitari... normal ca meriti o plimbare prin targ [flo] Alla iti doresc ca toti trei sa fie lipiciosi si sa ramana la tine pentru urmatoarele 9 luni [pup] wunderkind sedere cat mai scurta pe aici. Las' ca nu mai ai mult pana la Beta, unul pozitiv ca altfel nu se poate, si atunci ai sa te mai linistesti. Iti doresc numai bine[flo] joannaalx mai sunt pe aici si fete care merg sau au mers la Debrecen. Ce anume te-ar interesa? Te pot ajuta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...