Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 120


Recommended Posts

Samira[pup], super-productie! Las' ca o sa vezi ce o sa se iubeasca, cred ca lasi si ceva acolo la rece, noi am "plecat" cu gemeni si mai avem acolo 5 embrioni congelati. Ah, ce te invidiez ca ai prins targul, sa te gandesti si la mine cand vei fi la shopping, tare nostalgica mai sunt cand ma gandesc la Budapesta[olala] alla, super vesti, si progesteronul e foarte bun, sa stii![pup] tinem pumnii in continuare![flo] wunderkind[flo], stiu cum e, perioada de dupa ET pana la test este crancena, pentru mine era o tortura... preferam sa ma ingrop in hartoage la servici, lucram pana tarziu in asa fel incat sa ajung acasa franta si sa dorm... dar ce, puteam? cu cat se apropia ziua testarii, cu atat eram mai agitata! mai ai putin, cred ca pe 30 ai testul, nu? iti doresc o valoare cu 3 cifre si daca te bate gandul sa faci o barza mai devreme, pe 28, asa [:D] sa vezi cele mai frumoase II! corina[flo], cu cea mai mare placere, oricand! naty[flo], elenus[flo], violeta[flo], denisa[flo], joannaalx[flo] si toate unguroaicele, in focuri, sau care asteapta bebicii, sau cu bebici la purtator sau cu bebicii acasa misunand, va pupic pe toate![pup]
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

samiro esti numai buna de plimbat prin targ nu uita sa iei bunatati de la szamos marcipán kft [pofta][pofta] corina [pup] doamne ajuta! fetelor, vedeti ca e deschis si capitolul vechi si ne pierdem printre randuri cu postari in amandoua capitolele _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui joannaalx
Nimeni nu face fiv la Debrecen?
eu fac la debrecen. cu ce te pot ajuta? ariadna33 [pup][pup][pup] multumesc mult _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sunteti asa de dragute![flo][flo][flo] Multumesc pentru incurajari!Pe bune ca ma simt mai pozitiva![:D] Ariadna33 nu, n-am curaj de test clasic, ma pastrez pentru sange, luni am 12 zile de la et, sper sa fie totul bine pana atunci! Va citesc pe voi si ma calmez[alcool] Maine va trece ziua intrucat am multa treaba la job, dar vine wee...hmm planuri anyone? O seara faina de tot![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wunderkind - sa de DD sa fie un beta mare. Trebuie sa fii increzatoare. Un sfat: asteapte testul de sange. Cel de urina poate fi inselator. Eu am patit-o la FIV 2. Samira - cu siguranta va fi bine de data asta. Cu asa productie....altfel nu se poate [:)] alla76 - sa de DD sa va luati acasa toti trei puisorii si sa stea cumintei 9 luni[:)] corina ti-am trimis mail. L-ai primit? elenus76 -un beta mare, neaparat si un embrionas sanatos care sa stea 9 luni in burtica. [pup]toate fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alla,o sa cumpar o gramada...sunt sigura...io cumpar bomboane de pom de pe unde nimeresc...cum vad un "model" pe care nu-l am...jap cu punga in cosh...iar barbate-miu cumpara toate fetele de masa si servetele cu Mos Craciun care ii cad in mana[:D]...asa ca avem portbagajul masinii plin deja cu pungi de bomboane,fete de masa si servetele...da nu am desfacut nicio punga de bobo macar. ariadna[flo] asteptam maine telefonul medicului. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...