Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 120


Recommended Posts

samira vroiam sa te intreb daca te-ai gandit sa congelezi ceva din cei 8 embrioni.Eu am avut tot ca tine 12 ovocite=12 embrioni din care am inghetat 4 in Z3 si cu restul ne-am dus la blasto din care am transferat 2 ceilalti n-au mai evoluat dinspre Z4 inspe Z5 cum trebuie,asa ca acum o sa am si de un FET. Eu i-am propus atunci lui PK si el a fost de acord zicandu-mi ca sunt de calitate f buna si n-o sa avem surpriza sa ramanem fara nimic in Z5,chiar daca inghetam (cei de Z3 rezista mai bine la decongeelat decat blasto) Bafta multa tuturor fetelor care sunt in focuri si celor in asteptare de beta (care bineinteles trebuie sa fie mare) [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deniso, pup mamica de gemenasi [olala][olala] samiro, 8 embrioni de calitate iti doresc [pup] tanno [pup] unguroaicelor mele dragi pupici noi avem la purtator 2 embrioni de 6 celule si speram si ne rugam pentru ei _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Abia asteptam sa vad ce s-a intamplat cu embrionii Samirei. Super veste! 8 embrioni! eu zic ca este foarte bine. Plimbareala placuta! Profita acum, ca pe urma......nu mai zburzi tu asa de capul tau! Denisa [ruga] sa stea la mami in burtica 9 luni! Asteptam fetele cu beta mare, luni [majoreta][majoreta] Pupici [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rubia,in functie de cum se prezinta situatia Duminica vom stabili ce si cum. alla,Doamne-ajuta!!!sa stea la mami in burtica 9 luni. tannoo,multumesc pentru majorete vio[flo] va multumesc tuturor pentru gandurile bune. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@ alla76 in sfarsit cineva care merge la debrecen....la ce medic mergi? mie mi-e f frica de anestezia generala care se face pt punctie....nu stiu exact tu in ce faza a fiv-ului esti pt k eu sunt f busy si f rar intru p forum...intrebarea mea e daca ai trecut prin faza de anestezie generala. mi f frica....si apoi mai e o chestiune legata de statul in pat dupa transfer...de pe acum ma pregatesc psihic....[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui joannaalx
@ alla76 in sfarsit cineva care merge la debrecen....la ce medic mergi? mie mi-e f frica de anestezia generala care se face pt punctie....nu stiu exact tu in ce faza a fiv-ului esti pt k eu sunt f busy si f rar intru p forum...intrebarea mea e daca ai trecut prin faza de anestezie generala. mi f frica....si apoi mai e o chestiune legata de statul in pat dupa transfer...de pe acum ma pregatesc psihic....[flo]
eu sunt la bodnar si am facut ieri transferul. tu la care esti? anestezia e super usoara si e de scurta durata. cred ca in 15 min eram deja treaza. nu m-am resimtit deloc dupa anestezie dupa transfer stai minim o ora (la ceas ca verifica asistenta) dar e usor ca ai pozica puiutilor tai in mana si nu iti mai pasa de nimic [:D] _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@alla iti tin pumnii sa fie bine si sa iasa bbei...eu sunt la lesko dar nu tare is hotarata daca sa raman la el pt vitro sau sa merg la tandor...mie sincer mi se pare un pic aerian lesko....poate ma insel sau poate sunt si influentzata de faptul ca am un nepotel de 4 ani facut la debrecen cu tandor....stiu ca nu e relevant pt ca tine de organism si de mai multe chestii daca se prind embrionii sau nu....nu prea am auzit multe despre lesko, nu e asa de cunoscut pt k a venit in vara prin transfer de la miskolc. cum stai cu nervii? esti pregatita sa stai la pat 2 sapt? eu voi merge in decembrie in ziua 20 sau in ianuarie in prima zi de ciclu daca in decembrie nu ajung si apoi ma apuc de stimulare....am facut o inseminare in octombrie dar din pacate nu a reusit si mi s-a recomandat sa fac vitro pt k sunt sanse mai mari decat la inseminare....asteptam sa vdm ce va fi....s`per sa fie bine [:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...