Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Regasiri (51)


Recommended Posts

Eram convinsa ca am postat si eu aseara, dar se pare ca oboseala imi joaca feste. Probabil am gandit=o dar nu am facut-o[:D].

Aelita daca tot faci copii frumosi mai baga unu[pup]. Sunteti toti frumosi.

Bambo nu stii ca e perioada de cazut par la greu dupa nastere si o s-o tii asa un an, apoi regenereaza. Eu am patit-o la Ana, pica la greu, ramaneam cu mainile pline la baie si am tot intrebat peste tot, nu exista tratament minune, e ceva normal si se regleaza de la sine. Poti lua niste vitamine ceva eventual.

Ana are serbarea luni, stie poeziile la toti, ii ia la rand, uite ce spune Bianca, uite ce spune Tomasso si tot asa. Apoi canta, m-a uimit ce putere de retinere are, eu credeam ca nici poezia ei nu o stie ca m-am tot rugat de ea inainte sa-mi zica si nu vroia. De o sapt tot recita prin casa.

Cu racelile stam bine pana acum, nimic la niciuna. Doamne ajuta sa le tina asa, macar pana la botez in ianuarie sa nu raceasca niciuna.

Eu-s tot cu dureri de dinti, azi merg iar, azi noapte am plans iar o tura.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dodo la 13 zici ca e serbarea. Pai la ora aia pot sa mearga parintii? Bodo stie poezia?

Maya fugi la dentist[pup]. Felicitari Anei pt poezii. Ieri Erica zicea ca nu stie nimic, da aseara s-a scapat. Daca scapam de cele 2 greseli saptamana asta, pana joi la serbare iese bine[:D]

 

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de aceea v-am scris si voua ora ...caci d-na a tinut cont de clov nu de parinti...vor veni cu bunici sau cate un parinte .

Bogdi stie poezia(o recita stalcit...dar se intelege) ii place dar sunt curioasa daca se va auzi ce spune cand va vedea si ceilalti parinti[:D]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria are serbarea marti

stie bine poezia

dar tare ma tem ca nu va avea curajul sa o spuna

s-a apucat ticasu zilele trecute la baie sa ii tunda"un pic" bretonul.Si daca tot a luat din breton a scurtat si din perciuni[bang]

acu nu ma pot uita la ea fara sa ma apuce nervii

 

maya sa scapi mai repede de dureri

si felicitari Anei pt memoria ei

 

fug ca pic de somn

[pup]

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai am una ce trebuie sa o zic

Dodo la voi e serbarea la 13 si macar exista pretextul clvnului.La nepoata mea la scoala au avut sedinta cu parintii la 12

ca atunci termina doamna si sa nu mai stea ea sau sa revina la scoala[bang]

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani, Porumbitaid="red">![s]

[s]La multi ani, Alexiaid="red">![s]

[s]La multi ani, Alessiaid="red">![s]

[s]La multi ani, Mateiid="blue">![s]

 

Va ofer o [cafea] fierbinte

 

Va multumesc mult pentru urari. E tare bine sa vezi ca cineva s-a gandit la tine. [flo2][flo][flo2]

 

Maya, sper s atreci si peste astea.

 

La noi serbarea e la ora 10.... joi pe 16.....

 

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si

La multi ani celor ce-si serbeaza azi ziua![s]

 

las si eu o cafa

[gvid]http://blocnotes.ro/wp-content/uploads/2009/03/cafea.jpg[/gvid]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta!

Lacramioara multam pt cafea. La 10 zici ca e serbarea[bang]. Mi se pare de kk, nu as putea merge in veci la o serbare la ora asta. Cum ai petrecut de ziua ta?

Dastefa sedinta la 12 au fost doar educatoarele? Las ca-i creste parul Dariei, da la serbare ii pui tu niste beteala pe cap

[pup]

Maya a durut azi noapte, dar acum?

Dodo buna cafeaua ta[flo]

Mai fetelor la voi cu cati insotitori pot sa vina picii la serbare. La mine in afara de noi vor sa vina si mama si sora mea si nu am intrebat dc pot

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat in sfarsit de dureri, azi noapte a fost ok, numai daca apasam sau ma atingeam acolo durea, asa nu.

Azi am fost la cumparaturi de jucarii. I-am luat Anei pt luni la gradinita papusa Sbrodolina, aia care face balonase la gurita. Ea vroia incredibila Alice, dar mai era doar una si nu mergea, plus ca nu mi s-a parut prea stralucita ca look[:D]. Iar pt acasa, de craciun, Alice cu mimica realista. Si le-am lasat in portbagaj deocamdata sa nu le vada. Am mai cumparat pt nepotei si uite asa s-au dus o gramada de banuti. Numai pe bb am lasat-o pe mai tarziu, o sa ma gandesc ce-i iau, chiar daca avem doar 2 luni nu ma lasa inima sa o ignore mosul. De cand a scapat de colici e cel mai cuminte bebelus, unde o las acolo sta, gongane, se joaca, zambeste. F rar mai plange, doar cand ii e f foame si nu ma prind eu sau cine stie ce nu-o convine dar rar.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...