Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (51)


Recommended Posts

Buna dimineata si poftiti la o [cafea].

Angi multa sanatate Iuliei sa dea DD sa fiti ok la serbare si sa scapati de tot si de raceli.

Dbunny multam de urare. La noi la serbare majoritatea sunt fulgi de zapada, fiecare cate o poezie si multe cantecele in grup.

Maya la voi cum a fost serbarea?

Bambo stiu ce sirop zici. Eu am din ala de muguri de pin cu echinaceea si propolis.

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A fost f frumos la serbare, Ana si-a interpretat poeziile f bine si tare, nu a avut treaba ca era sala plina de parinti[:D]. Au avut si moment coregrafic f fain, m-au impresionat, cu niste palarii negre, f reusit momentul. Mosul era f mos[:D], era exact cum vedea ea in filme, probabil era un actor ceva de la teatru ca a facut o atmosfera super. La inceput a fost putin speriata, doi din copii au fugit de pe scena, dar cand a inceput mosu sa danseze si sa vb cu ei si-a revenit si prinsese tupeu, cand glumea mosu pe seama lor sa vedeti ce punea manutele in sold si-l contrazicea. Mi-a placut totul, chiar a fost ceva deosebit. Cel mai mult m-a impresionat ca a recitat poezia in franceza perfect, fara sa incurce vreun cuvintel si cu accentul potrivit. A si cantat la fel de bine.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bamboid="blue"> siropul de catina e energizant. daca ii dai antoniei te sfatuiesc, asa cum mi-a spus si mie medicul, sa ii dai 2 lingurite dimineata. si sa nu ii mai dai peste zi.

[pup]

 

Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [gravi] 11+

Poze Daniel

 

slideshow Daniel

 

Mamici din Iasi

 

Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Laura13
bamboid="blue"> siropul de catina e energizant. daca ii dai antoniei te sfatuiesc, asa cum mi-a spus si mie medicul, sa ii dai 2 lingurite dimineata. si sa nu ii mai dai peste zi. [pup]Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [gravi] 11+Poze Danielslideshow DanielMamici din IasiFulguleti noiembrie-decembrie 2006
align="right" id="quote2">ii dau doua dim cand pleaca la gradi si una la pranz [:)]cum e Dani...burtica? [pup]
[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antonia cu sau fara sirop tot aia e [:D][alcool]energica...oricum in ultima sapt imi doarme ziua ceea ce nu prea mai era in programul ei [pk]

 

Mi-a scris cu pixul monitorul de la calculator [bang][q]oare cum scot pixul?...e din ala lcd[bang] il las asa astept sa vina tasu [alcool]

 

Au schimbat ora la serbare ora 3 vineri...[alcool]

 

Laura-id="red">acusi afli sexul la bb [olala][olala][olala]abia astept sa ne spui [:D]

 

merg sa-i fac baie lui Davidutz...ma striga [:D]

 


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya-id="red">eu astept pozele [:D]...nota 10+ pt Ana...stie poezie in franceza [bis]bravo

 


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

De dimineata am vrut sa scriu dar n-am avut timp.

 

Scuze ca n-am mai intrat dar chiar am fost intoarsa rau. Azi am aflat ca totusi vor semna in continuare contractul ptr spatiu pe inca 1 an. Oricum pana nu-l semneaza tot stau cu morcovul undeva[alcool]

 

Sambata si duminica am facut curatenie, am fost inspirata ca n-am pus si covoarele, sunt batute, sterse...etc, dar stranse, ca altfel trebuiau iarasi sterse[bang]. Numai la mine e asa, sa dea naiba, fac curat si intr-o ora e la fel, ca imi vine sa dau cu toti de pereti.

Maine seara va veni un preot, vreau sa fac o festanie, n-am mai facut de mult timp, deci maine seara trebuie sa termin curatenia, pun covoarele....voiam sa fac saptamana viitoare, sa fie mai aproape de Craciun, dar cica nu se poate ca au preotii slujbe.

 

N-am citit ce ati mai scris, am citit doar ultimele 2 pagini si alea pe diagonala, am vazut ca s-a dat startul la serbari[:D] ( bravo, Ana[pup]), ca Iulia a fost mucoasa[:D], ca Antonia a scris cu pixul pe monitor [:D]( dar cum de a ramas intreg, ca mie mi-a facut praf Calin un monitor care era inca in garantie[alcool]), ca Dbunny va impodobi bradul maine.

 

Despre sirop ptr tuse...eu le dau sirop de muguri de brad cu muguri de plop si propolis, facut de Elidor, mi s-a parut cel mai bun si ca efect dar si la gust ( la noi conteaza, daca nu-i bun, nu-l ia[alcool]).

Iar catina ...le dau ulei de catina, cate 5 picaturi /zi lui Calin, 10 Anei, ptr imunizare si multumesc lui Dzeu...n-am avut treaba pana acum. Am luat si sirop de catina si le-am dat cu apa, ca suc, dar nu au fost prea incantati din cauza gustului putin acrisor.

 

Noi serbarea o avem sambata la 11 sau 11.30, nu mai stiu, oricum eu lucrez si nu ma pot duce, voi vedea serbarea inregistrata.

 

Maine sunt libera, am de sters ( iarasi) pe jos , pus covoarele in dormitorul fetelor si in sufragerie, de smotruit in baie ( nu prea-mi place, dar asta e[bang]) si de sters ( iarasi) geamul la sufragerie ca am vazut in seara asta ca am niste urme de toata frumusetea, de bine ce le-am sters duminica, vreau sa calc rufele- nu-s multe, dar sa scap de ele- apoi vreau sa fac o reteta de biscuiti sa vad cum iese ( am gasit reteta in oferta de la Kaufland) si apoi sa intru sa citesc din urma. Eheheeeeeeeeei....sa vedem ce voi face din toate astea[alcool][:D]

 

Gata, ma duc la culcare, intru maine.

[pup]

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi buna si de la noi tuturor.

Roxana multumim pt cafea. Ma bucur mult de tot ca s-au aranjat problemele la tine la job si spor la treaba. Eu am restante la curatenie, ca dc ajung doar pe la 20 acasa, fac doar ce apuc sambata.

Bambo si eu am o dunga pe mijlocul monitorului de luni. Ai solutia?

 

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...