Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Regasiri (51)


Recommended Posts

Neata

 

Deci nu mai merg la serbare [q]si sotul zice sa nu merg...eu vroiam sa merg dar decat sa ia ceva de pe acolo chiar acum de sarbatori mai bine stau acasa [alcool]pe david nu am cu cine sa-l las...la soacra nu...mama lucreaza....

 

[zana] si acum printesita 0-4 ani [:D]

 

 

 

 

 


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui bamboletta
Dbunny-id="red">hahahaha[:D]si la noi ca la voi toate zgariate..numai ca noi avem tv-urile pe perete si in sufragerie si in dormitor...alea au scapat [:D]ai masina de facut paine?pot face dulceata din mandarine...eu vreau sa fac din portocale [:D]maine avem serbarea...vreau sa merg si dar imi e cam frica cu David sa nu ia ceva de pe acolo...Maya voi ati fost si cu bebelina? [:)]
align="right" id="quote2">Si la noi is pe perete, dar ca sa nu ajunga Dani la ele ar trebui puse pe tavan[alcool]. Masina de facut paine n-am... se vinde p'aci un robot de bucatarie nemtesc numit Thermomix, mi-au facut si mie o demonstratie, e super, insa costa 1000 €!!! o mieeeeeee!! passss.n-au decat sa se strice mandarinele[:D]ankid="red"> n-am mai vazut poze cu caprita creolina de vro 3 ani!! ar fi cazul sa prestezi neshte poziii, nu?roxanaid="red"> cum stai cu smotrul&co?Am impodobit bradutul, a mers f repede ca paco a Pus luminitele si eu globurile. Dani a pus steluta din varf ce-au facut-o la gradi. Bradul alb, globurile si luminitele rosii, beteala rosie si verde, iar steluta galbena de carton[alcool] Ca nuca-n perete. dar ce mai conteaza e facuta de Dani[:)].Copy paste un banc primit azi:ANUNT!! Angajam vanzatoare Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti, chiar daca nu avem produsul in stoc... ii aburim, ii amanam..." Zis si facut - trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: manusi aveti? V: pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? - de piele, normale. V: cu un deget, cu 2 cu 5? - normale, cu 5. V: albe, rosii, verzi? - negre, normale. V: le purtati la palton sau la jacheta? - la palton, ca vine iarna V: domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul fericit ca-l bagase cineva in seama, dar - cand sa iasa pe usa - intra val-vartej un tip hiper-furios, cu un colac de buda intr-o mana si cu o placa de faianta in cealalta: - Cucoana, uite: asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu' ti l-am aratat ieri: - ACUMA IMI DAI HARTIE IGIENICA???? Dbunny si [copil] Danielpoze DanielI never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dbunny super tare bancul [:-)))].

Pozele de la semnatura au un an si deci ar fi cazul[:D]. saptamana trecuta am descarcat aparatu cu poze de anul asta, asa ca in 2-3 saptamani pun. acum fara gluma da dc ajung acasa pe la 19.30-20.00, pana strang ceva, pana fac una alta bag capra la culcare si aia e

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dbunny pozele sunt facute la Navacerrada,aproape.

manualidades,da,le-am facut eu,cele mai multe cand era Sofia mica.

acum le fac caciuli[:)] asa imi tin psihicul sa nu o ia razna,sa mai fac si altceva,seara la televizor.

 

[zana]Sofia(2ian2007) ,[bonjovi]Andres(22mai2008),[bebic]Miguel(16aug2010)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

align="right" id="quote2">[olala][olala][olala][olala]tare frumoase printesele
[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

mai fetelor eu daca nu apuc 2-3 zile sa intru mi-e asa greu sa ma apuc sa citesc si sa scriu....

 

pana mai recuperez, daca mai apuc ,cate ceva trebuie sa spun ca am reusit macar sa vad printesele frumoase ale lui Maya.Cel puti ultima poza cu Ana [olala][olala][olala]

 

azi am zis ca facem bradul .Si nu stiu cum am reusit sa o lalaim ca abia acum se ocupa de el Daria cu Titit.Eu cica pazesc micuta care doarme si nu prea

 

merg sa vad ce ispravi fac

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

cornulete fragede [pofta]biscuiti spiralati [pofta]biscuiti vitralii [pofta]


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...