Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Regasiri (51)


Recommended Posts

Aelitaid="red"> ai putea deschide un boutique cu ''delicatessen'' asa finute si delicate mi se par toate[flo]

 

Ce scumpica-i Anaid="red">!! asa delicata[olala] si surioara cum cresteeeee..

 

Bamboid="red"> le-ai facut? probat? ma prind la vitralii aia...joi, probabil[:)]

 

Si fiindca m-a provocat Bambo am pus poze cu ce-am mai bucatarit aici

 

[pup]

 

Dbunny si [copil] Daniel

poze Daniel

 

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

poftiti la o [cafea]

am reusit sa recuperez

am citit de fete harnicutze rau,de copilasi bolnavi(bine ca ati trecut cu bine Angi),de vaccinul de 4 ani(uitasem de el ,trebuie sa intreb br) si de serbari

ieri am vazut-o pe Ana,azi si pe Iulia

fete frumoase si destepte,noi sa fim sanatoase sa ne bucuram de ele

am avut si noi serbarea marti si apoi am zis pas gradinitei

poate reusesc azisa va zic cum a fost,ca poze nu stiu cand reusesc sa pun

o saptamana usoara cu spor la trebaluit si alrgatura cat mai putina

 

[pup]

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Maya! Sa fi sanatoasa, fericita, sa ai parte de multe impliniri si sa te bucuri de frumoasele tale[olala]. Am vazut pozicile si ai niste fete superbe!

Dastefa multumim pentru cafea si pt urari[pup]

Bambo si Dbunny mari bucatarese sunteti!

Aelita da copchhi ce fac. Sa sti ca-mi era dor de tine.

Restul fetelor?

Mai treceti si pe aici!

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata [cit]

 

Maya la multi ani fericiti alaturi de cei dragi !!!id="red">[flo][flo][flo]

 

Dbunny-id="red">ince nu le-am facut...vreau sa le fac de craciun...sper sa reusesc [pofta]ce de bunatati ai facut [pofta]

faine cizmele [pk]

 

 

 


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor,

 

La multi ani, Maya!id="red">id="size3"> Multa sanatate tie si micutelor. Sa te bucuri de familia ta frumoasa in fiecare clipa. [pup]

 

Mai, dar aia a fost serbare adevarata, adica au avut si microfon... super. Ana este o frumoasa, iar in ultima poza este mortala, radiaza atat fericire... [pup]

 

Bamboid="red">, arata tare bine bicuitii aia vitralii. Buna ideea, multumim. Astea or sa fie in meniul tau de Craciun?

Dbunnyid="red">, dar ce-ai mai bucatarit si tu... Mmmm, delicios!!! Imi plac mult cizmele [pup]

Dastefaid="red">, nu noi am facut vaccinnul de 4 ani. Eu doar am zis ca n-are decat sa ma sune dra ca tot nu ma duc sa-i fac vaccinul. Pana nu isi revine complet, nu ne bagam. Te asteptam cu poze [pup]

 

Eu sunt foarte foarte racita, ma doare gatul ingrozitor, de-abia reusesc sa vorbesc. Bine ca reusesc sa mai dau din degete. As zace la caldura, as dormi non-stop.

Inca nu sunt foarte hotarata ce prajituri sa fac de Craciun. Cred ca o sa fac un tort de ciocolata, de-ala simplu de se baga la cuptor si atat. Mai ramane sa ma hotarasc pentru ce-a de-a 2-a prajitura.

Numai raceala sa ma lase sa gatesc.

Iulia a primit de la tati o pereche de patine de gheata si ieri au fost sa le probeze. I-a placut, iar mie mi-a placut mult cat de imbujorata a venit acasa. Iulia s-a exprimat ca mai vrea [:D]

De maine este si Mircea in concediu si o sa mearga la patinoar.

Va pup [pup]

 


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"id="size1">

 

Angi poze

"]Iulia [copil] - 3 noiembrie 2006 - Jurnal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya la multi ani fericiti alaturi de familia ta frumoasa

 

sa va zic acu si de srbare

 

era prima la care participam ca parinti

emotii mari ,mai ales ca o stiam pe Daria emotiva si zic-sa vezi ca pe scena nu mai zice nimic

ei bine gresit-a spus poezia tare,frumos,a cantat a dansat

fetele trebuiau sa aiba rochie alba ,baietii camasi rosii si pantaloni negri

noi aveam o rochita alba cu usoara tenta rozie,scurtuta destul de frumusica si care Dariei ii placea destul de mult

si ma gandeam ca toate fetele vor fi imbracate cu rochitele din dotare .Deci oricum chestii normale

credeti???

aveau gacicile rochii clar facute la comanda

sau poate inchiriate

multe aratau ca niste mici mirese

am avut asa o strangere de inima

abia daca mai erau 2-3 fetite cu rochite "normale"

si cica suntem in criza

pt urmatoare serbare facem imprumut la banca si imbracam copilul cum trebuie[:D]

din fericirea "problema" a fost a mea si nu a Dariei

ea se simtea minunat in rochita ei

si evident am glumit cand am zic ca voi face o mare investitie in viitoarele toalete de serbare.As vrea sa stie ce se poate si ce nu-chiar daca e dureros

nu stiu insa sincer cum voi reactiona daca la un moment dat o sa zica ca celelalte sunt mult mai ...si ea nu e.Tre sa pregatesc discursul

am si ceva poze de la serbare,le pun cand descarc

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dastefa la noi la serbare a fost la fel. sa vezi rochite cu cercuri, jupoane, pelerine. Norocul nostru a fost ca am fost la o nunta acum un an si am marit un pic rochia[:D]. O sa vedti si voi cand voi pune poze[:D]. Daca gasesti formula ideala de discurs sa mi-o pasezi si mie ca eu incep deja sa am probleme cu cutare are, vreau si eu, de ce nu...

Angi multa sanatate. Patine zici? Noi nu reusim nici cu rolele, da mosu aduce sanie (cea veche s-a rupt), da am inteles ca o sa ploua de Craciun[bang]

Bambo copiii?

La multe lunisoare pt sambarta[pup]

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani mayaid="red">!! [cheers]un chef, un tortulet, ceva?

 

angiid="red"> dar tratament pt gat iei ceva? tort 'de se baga la cuptor si-atat'[:D] cum e? te referi la chec de ciocolata sau blat+ crema? nu te ispiteste sa acoperi cu fondant nika?

 

dastefa id="red"> mi s-a strans inima cand am citit de rochitele impopotonate, dar cum zici tu, ei inca nu tin cont de asta(probabil la anul...sa vedeti voi fitze la imbracari). Eu am mai 'suferit' asa cand am vazut ca pt Dani acasa la soacra mea, nu mai este Actimel, si i-au dat un simplu iaurt lichid, si cand colo el era super incantat de iaurtul lui MODEL NOU![:)]

 

Sau copiii vostrii stiu deja de MARCA??

cel putin lui Dani ii e totuna daca adidasii-s de marca sau nu, daca iaurtul e de marca sau nu, jucariile-s de marca sau nu, la voi??

 

ankid="red"> abia astept sa vaz poze!! te-oi bate la cap pana la anu!

 

cu iulia stefy id="red">ce-i de nu mai intra??

 

Dbunny si [copil] Daniel

poze Daniel

 

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu poze de la serbare nu va pun ca nu-mi plac [bang]sau pregatit cu 1 ora inainte pt serbare...dar au gasit un film pe hbo era de gheata 3 si au stat lipiti de tv apoi au plecat cu capul in sac...au uitat pantofiorii acasa...cand au ajuns la gradinita sau intors inapoi [bang]nu putea sa apara la gradi cu rochita alba si cizme visinii [alcool]si uite asa au intarziat la serbare [q]asa ce m-am suparat pe ei...sotu dadea vina pe mine ca eu nu i-am dat [:D][alcool]

 

A spus poezia bine....pana a sunat un celular si s-a oprit sa se uite...apoi a reluat [alcool]pana la urma totul s-a terminat cu bine [:D]

 

Antonia inca nu stie ce e de firma si ce nu...asta e pt parinti [:D]

 

Angi-id="red">vreau sa fac cornuletele si biscuitii vitralii...sper sa reusesc [:D]daca ii fac de joi mai sunt buni pana sambata-duminica?

mersi pt e-mailul cu retete [pup]multa sanatate

 

Ank-id="red">copii imi scot peri albi[alcool]...mai bine zis Antonia [bang]David e un cumitel nici nu prea stie sa planga [:D]

 

Dastefa-id="red">asa e peste tot..sa vezi cand o sa mearga la scoala..[alcool]

bravo pt Daria ca a spus poezia bine [pk][pup]

 

fug si eu la somn...n buna [pup]

 


[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]Sarbatori Fericite !!!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">[pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...