Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai 2003(6)


Recommended Posts

De tine m-am atasat ca tare te-ai mai rugat sa fiu cu tine in odisee [:D] Asa ca daca e de la zodie e vina ta ca imi e plodul incapatanat [bang] Mai o sa incerc sa iti scriu reteta mea de diplomat daca ma adun ca mie imi iese si arata si ok fara sa te chinui sa ornezi. Eu cu faza "aud mereu ceva de la scoala si fac ulcer" am rezolvat-o nemaiducandu-ma dimineat apana in clasa si trimitandu-l pe tati sa il ia. Il intreb cand ajunge: "A zis ceva invatatoare?""Nu, ca nu am intrebat-o" Si uite asa sunt linistita si fericita. Spor la noile incercari [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daiopri, daca vrei am o reteta de tort de ciocolata, foarte bun si relativ usor si foarte bogat, cu stafide, nuci, bucatele de ciocolata, piscoturi.... nu o stiu pe dinafara chiar bine asa ca daca intereseaza pe cineva v-o scriu de acasa. Mai si ce legatura are frica cu varsta? Eu de felul meu sunt mai emotiva si cu seful ala nu reusesc sa ma relaxez deloc. Suntem de aceeasi varsta, ne cunoastem de acuma de 3 ani si tot tremur si ma balbai in fata lui. Mai, sambata Ilinca s-a tot plans ca o doare gatul dar am tot sperat sa nu se lase cu urmari, numai ca sambata noaptea a facut febra, nu stiu cat dar ardea bine si i-am dar Nurofen si comprese pana s-a mai racit. Duminica dimineata, de frica sa nu continue cu febra am si sarit cu antibioticul si dupamiaza si seara iar i-am dat Nurofen... vad ca nu a mai facut febra si nici de gat nu mai zice nimic, sper ca am scapat. Ieri la dans pentru prima data i-a pus sa danseze perechi si desi e lipsa de baieti noi am pus mana pe unul exact pe masura ei. Sunt tare draguti cum danseaza ei cate doi[olala] Mai si apropo de asta ca mi-am adus aminte, fata asta a mea mai mica e cam cu ochii dupa baieti de acuma, la gradinita a avut un "iubit" inca de asta vara si acum altul, dar mai noi "i-a descoperit niste defecte" si nu-i mai place. Oricum ideea e ca-i cam sta mintea la asa ceva...in schimb aia mare n-are nici o treaba. Din categoria cu albitul sa stiti ca Ilinca de cateva luni ma supara cu o atitudine superioara fata de Alexa dar uneori chiar si fata de mine. Zice asa ceva" da da, vezi sa nu" sau "ce sa spun>>" si isi da ochii peste cap si face o mutra din aia plictisita, agasata, superioara de ma enerveaza si nu garantez ca vreodata n-o sa-i scap una peste mutra aia. Auziti cacacioasa mica, nici nu stie sa se spele singura pe ochi si deja ma trateaza de sus. In schimb de la gradinita nu mai primesc reclamatii dar lasa ca recupereaza ea acasa unde sunt zile mai ales in we cand as pleca asa la plimbare pe strazi numai sa ascult putina liniste si pace. [url="http://community.webshots.com/user/danaf123"] Fetele mele[/url] Iremediabil indragostita de CANADA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...