Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Nu l-am mancat in public ci pe ascuns, pe sub birou ... nu stiu de cine ma feream - de propria-mi constiinta [:D] Sfecla, yummy, yummy in my tummy [:D] ...goala ?
cu hrean...[:D]
Sfecla cu hrean GOALA ? [:)]
GOALA pusca!!!
[flo] Nebunatico ! ! ! Plusez putin : SINGURA ? [:D] [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Nu l-am mancat in public ci pe ascuns, pe sub birou ... nu stiu de cine ma feream - de propria-mi constiinta [:D] Sfecla, yummy, yummy in my tummy [:D] ...goala ?
cu hrean...[:D]
Sfecla cu hrean GOALA ? [:)]
GOALA pusca!!!
[flo] Nebunatico ! ! ! Plusez putin : SINGURA ? [:D] [:I]
ovcorz not...in vazul lumii[pk] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Citat:
citat din mesajul lui buflea
Nu l-am mancat in public ci pe ascuns, pe sub birou ... nu stiu de cine ma feream - de propria-mi constiinta [:D] Sfecla, yummy, yummy in my tummy [:D] ...goala ?
cu hrean...[:D]
Sfecla cu hrean GOALA ? [:)]
GOALA pusca!!!
[flo] Nebunatico ! ! ! Plusez putin : SINGURA ? [:D] [:I]
ovcorz not...in vazul lumii[pk]
[pk] Indecento ... ne scrii din arest ? [:D][flo] Eu nu am incercat niciodata goala, mi se pare prea HOT ... si ma doare stomacul ..eu mananc sfecla intotdeauna ca un fel de salata atasata de o fripturica si o garnitura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, cand am scris eu tu tocmai ce te plangeai ca nu face soacra nici o ciorba si ca sotul iti ocupa toate ferestrele. [:D] Vezi, nu citesti cu atentie.[:D] Sunt ok, au disparut ametelile dupa 1 luna, acum imi fac curaj sa ma duc la neurologie sau nu. Mai ma gandesc![:D] Sfecla eu o fierb, o dau pe razatoare si o pun in apa cu otet. Apoi o mananc ca si tine in loc de salata. Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai te rog nu te supara pe mine [pup], ca eu si asa sunt la coltul unei depresii. Doar ce m-a sunat teachera lui Eric, ca nu asculta la scoala, in pauze nu se opreste de la joaca atunci cand se termina recess si nu vrea sa se aseze in linie sau atunci cand sunt grupati la masute si teacher nu lucreaza cu grupa lui, atunci vorbeste mult.[:D] Rad eu rad, dar sincer nu e rasul meu. Parca vad ca ma paste o chemare la consilier cu ceva suspiciuni de ADHD.[alcool] Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahh Carmen, ce ma revolt cand aud asa ceva... Au voie invatatorii la scoala sa-ti sugereze sau sa puna diagnostice? ...Cand de fapt menirea lor acolo este sa-i invete pe copii (printre altle) (si) sa fie cuminti, (si) sa urmeze regulile? Se subantelege sau nu (?) de aici, ca ei, invatatorii, "fail" sa-si faca datoria si scot copilul vionovat (bolnav...) Copilul vinovat sau nu, e supus la tratamente psihiatrice, teacherii isi vad in continuare de treaba, asigurarea, doctorii, farmacistii iau si ei banutul... Gresesc ceva in logica mea?? Copii astia pana la urma chiar sunt copii si majoritatea-s neastamparati. Noi cum eram pe vremea cand aveam varsta lor? Fetita unor amici de-ai nostri a fost "diagnosticata" nu de mult si zau daca nu e un copil absolut normal care se joaca are energie si interactioneaza normal pt varsta ei. Maica-sa a fost imediat gata sa o puna la tratament medicamentos (numai citind numele medicamentelor alora cazi in depresie), taica-su mai temperat, a amanat si a decis sa urmeze un neurofeedback program care macar nu e invaziv si o invata/ajuta sa se relaxeze. ____________________ Alina, Mama to Luc 3/08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inttrebai cum eram noi... Pai pe noi nu ne invata nimeni la scoala sa fim cuminti doar ne pedepseau. Cel putin generatia mea. Sa fim cuminti ne invatau acasa. Am avut colegi neastamparati care au fost pana la urma potoliti de profesori prin pedeapsa de diferite feluri dar aici nu i voie nici macar sa i certi la scoala le pui doar diagnostice ciudate. Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...