Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 284
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru felicitari ... fetei i-am luat (in fuga calului) - o papusa Barbie-Alba ca Zapada si alta papusa care are niste haine de plastic care se dau jos si se pun foarte usor doar cu un click ... S-a bucurat draga de ea, ca ea se bucura la orice, vad ca s-a si culcat cu Alba ca Zapada aia, asta dupa ce i-a pierdut pantofii prin sufragerie si s-a intepat barbatul in ei. Chiar vroiam sa va intreb - fetele voastre de 5 ani cum se descurca cu schimbatul papusilor, ca Flavia mea parca ar avea mainile lui ta-su, adica mai la stanga decat stanga ... nu poate si pace, reuseste doar sa le dezbrace dar sa mai puna ceva pe ele, este peste puterea ei de indemanare. Eu sper sa fie de la varsta si nu de la gena (vrabia malai viseaza)... Eu ca si RuxiJ - URASC sa fac cumparaturile de supermarket ...URASC. Nu inteleg ce poate sa va relaxeze la grocery ? Poate le faceti mai des si de aia e mai fun - eu le fac o data pe saptamana, umplu cu menisc un cos, le vars la casa pe banda aia si cel mai tare urasc muntele alea de plase in bucatarie care trebuie aranjate prin dulapuri ... daca se mai intampla sa am si barbatul prin preajma, sa ma mormaie la cap (ce ai cumparat atatea, ce ne trebuie aia) sunt exact buna de ascutit lama de vene. Philipa, sa ma fac de ras pana la capat - unde sunt insulele astea Azorel ? Suna asa foarte exotic ...dar tot nu imi pot reveni de admiratie despre cat sunteti de mobili. Eu, sub amenintarea divortului, il scot pe barbat in parcul local si voi calatoriti din NY in Utah in OK si in Azorel de parca va plimbati pe bulevard. Auzi - de curiozitate - casa / casele in care ati stat erau cumparate sau inchiriate ? Sa nu imi spui ca erau cumparate si ba le luati, ba le vindeti - ca acum ma duc sa-l scot pe al meu din pat si pun casa in vanzare [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah ! Ca am fost intrebata - am sa va marturisesc ca m-am si masat in Mexic ... mi-au detensionat aia spatele (si au avut ceva de lucrat la el si ca era tensionat dar mai ales ca este mare, de inotatoare) dar mi-au instalat un nod in stomac, ca beleaua aia de SPA avea fetelor niste preturi de te detensionai numai cand le citeai ...deci, am facut masajul cel mai ieftin ($80-40 min), l-am ales dupa pret si nu dupa beneficii ... si a fost placut, ne-a intins pe o terasa de unde se vedea / auzea oceanul, cu capul in gaura patului, cu ochii inchisi, cu niste geluri care miroseau foarte frumos ...din pacate ne-au masat niste dudui negricioase si care nu vorbeau engleza ... eu visam la UN dudui cu degete fine si al meu visa la O duduie cum a vazut el in filme. Pana la urma, tot imaginatia ne ofera cele mai mari orgasme ... deci masajul a fost cam dezamagire si cam scump. Aaaaaa, dar sa va spun ca mi-am facut in cap codite din alea exotice ...si eu si Flavia. Era tot asa o duduie pe plaja care umbla cu un scaunel si cu niste poze si pt $20 cred ca iti impletea si parul de pe picioare ... i-am facut Flaviei, fetelor ii statea atat de bineeee ...de altfel si acum le are ca cica trebuie sa tina 3 sapt. Si ce m-am gandit eu - sa ma impletesc si eu ... nu stiu ce a fost in capul meu, bine ca nu ma cunoasteti - la capul meu mare cat un dovleac si rotund ca o patlagica - cand mi-a lipit aia coditele de cap, aratam ca actrita principala dintr-un film de groaza. Cand m-am vazut in camera in oglindaaaaa, mi-a venit sa fug de mine ... nu numai ca imi ocupase capul toata oglinda, dar mai aveam si o fata prajita de soare, rosie si plina de pistrui ..haoleuuuu, nu numai ca le-am desfacut pe loc dar m-am si spalat pe par sa iasa orice urma de impleteala ... si uite asa am mai aruncat niste bani pe plaja mexicana - dar la naiba, eram in concediu. Ah ! Si inca ceva - cea mai mare tristete a fost ca animatorii resortului, care erau niste pusti de max 20 de ani, super, super simpatici ... m-au poreclit "mama". Si cand ma chemau la voley urlau in microfonul ala "mamaaaa,come in the pool", "who wants to follow mama ?" ... barbata-meu sa lesine de ras - eu am zis ca desi nu ma simt atat de in varsta trebuie sa ma fi chemat "mama" ca aveam 2 plozi dupa mine dar barbatul a zis ca nu, ca "mama" se spune la mamaicile alea barosane, care abea isi misca fizicul din cauza greutatii si a varstei. La naiba, ca oricat as vrea sa ma ascund - indeplineam toate conditiile de "mama" - si varsta si fizicul si cu 2 copii dupa mine si "zglobie" ca o mama sunt ...[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, tu trebuie sa te duci la SSN office si sa anunti ca ai devenit cetatean (la fel la green card). Schimbarile le fac ei in baza de date, baza care e accesata de agentiile statale si federale. Adiica are impact de la angajari pina la retirement si benefits. Numarul nu se schimba, primesti un card nou la fiecare schimbare. Buflea, daca voiai un dudui trebuia sa ceri. Daca ai fost tacuta [:)], ai primit ce s-a nimerit. La grocery shopping...depinde de grocery. Din unele nu ma dau dusa, in altele nu ma dau intrata. Azi am intrat la TJ's sa cumpar piine si ricotta, am venit acasa cu patru sacose [:)]. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Buflea La Multi ani Flaviei! Sa creasca mare si sanatoasa! Nu pot sa le duc bomboane, jumatate din ele cantaresc peste 220 de lbs[:D] [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
LOL, atunci chiar cioco trebuie sa le duci ca le place cu siguranta, nu se ajunge la peste 220lbs mancand salata :))) Adriana mami de Isabelle Marie - 2 luni si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah si eu am facut chicken pox la 14 ani si a fost fffff rau. Am suferit ca un caine 2 saptamani. Noi nu am avut probleme pana acum cu vaccinurile, sper sa o tin tot asa ca eu sincer nu pot alege ce vaccinuri sa fac si care sa nu pt ca toate pot da efecte secundare plus ca nu ai probleme la scoala dac anu ai vaccinurile? ce motive poti aduce pt asta? stiu ca multi invoca religia dar aia nu fac nici un vaccin. Adriana mami de Isabelle Marie - 2 luni si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana pe mine m-au intrebat la gradi o data cand face MMR-ul (trebuia sa il fac la un an) si le-am zis ca nu il facem deocamdata pentru ca a avut reactii urate la primul vaccin live administrat si cu problemele lui nu vrem sa riscam deocamdata. Nici A. nu a avut efecte adverse la vaccinurile cu virus mort, la el reactia s-a declansat la primul vaccin cu virus viu (chicken pox). cum MMR-ul are trei componente live ...nici nu vreau sa aud, decat daca il gasesc separat, dar am inteles ca nu se mai produce. In fine nu sunt hotarata 100% sa nu il facem, mai ales ca mergem in Ro in aprilie si pe acolo sunt cazuri de pojar, aici nu prea am auzit.. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...