Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV- dr. LAURA DRACEA - 9


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui maria81 flyhigher77 felicitari pt beta asa mare, sunt sigura ca sunt 2 bebei[pup] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA, FVL, ANTICOAGULANT LUPIC 3 IA, FIV 1 nereusit
Multumesc mult, sper sa stea cumintei pana la termen! Sa nu-ti pierzi speranta, cu siguranta vei deveni si tu mamica, eu una stiu sigur ca rugaciunile noastre nu raman niciodata fara raspuns! Cu drag, Fly [pup][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

la sfarsitul lui ianuarie sunt la bucuresti, speram sa ne intoarcem cu vesti bune si in februarie sa incepem tratamentul din cate am vorbit cu cine m-a programat mi-a spus ca daca am biobsia de histeroscopie chiar daca e din ianuarie anul accesta, nu mai e nevoie sa fac histerosalpingografie, eu merg la grigore de aproape de 2 ani asa ca nu cred ca va fi vreo problema, daca ea face la cabinet nu in spital histerosalpingografie poate fac la ea macar sa ma duc cu toate rezolvate am inceput sa beau ceai de cretisoara pentru progesteron, ca oricum din cauza ca e prea mic, sau prea mic in comparatie cu estrogenul se fac polipii, la ultimile monitorizarii nu a aparut nimic, sper sa nu mai apara chiar daca am facut stimulare sper si eu la gemelasi, daca ajuta ma apuc de acuma [alcool] cu vinul, chiar daca nu beau alcool de felul meu am emotii cu spermograma sotului dupa ce are anticorpii mai i-au ramas si putini, cea ce pana acuma nu a avut proleme decat de mobilitate, sper sa reusesc sa ajung din nou la endocrinolog cu el
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Felicitari fly, Doina succes ! Maria , ieri am sosit la clinica pe la 15.00 si am plecat din rezerva pe la 17.30 - l-am asteptat pe sotul meu sa vina sa ma ia.Eram cu mama deoarece my husband nu a putut pleca de la servici. Oricum eu sigur nu te-am vazut ca eram putin stresata. Astazi dimineata am vazut un firisor mic mic de singe rosu maroniu pe hartia igienicA . Vi s-a intamplat si voua ? Dupa aceea nimic. Unde se poate face beta in Bucuresti cu rezultatul in aceeasi zi ? Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinaelena78
oana_2010 sper sa se prinda! sa stea cuminti pt mami! Se pare ca urmez eu! Maine seara un vin rosu bun si vedem.... Sigur e treaba buna...
hai doina ca te-astept ca si cand [pup][pk][pk][pk][pk][pk] tre sa umplem aici de gravidute! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria08
Ce-mi place ca s-a animat subieftul!! Oana: Tinem pumnii stransi!! Pe la ce ora ai fost ieri l aclinica, poate ne-am vazut .... Doina: Bafta maine!! Se pare ca voi face FET saptamana viitoare, Doamne Ajuta! P.S.: Voi cat ati dat pe Gonassi la clinica? AM O CURIOZITATE....[:D]
Maria ma rog sa fie ultimul si cel norocos! [pup][pup][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hellen79
la sfarsitul lui ianuarie sunt la bucuresti, speram sa ne intoarcem cu vesti bune si in februarie sa incepem tratamentul din cate am vorbit cu cine m-a programat mi-a spus ca daca am biobsia de histeroscopie chiar daca e din ianuarie anul accesta, nu mai e nevoie sa fac histerosalpingografie, eu merg la grigore de aproape de 2 ani asa ca nu cred ca va fi vreo problema, daca ea face la cabinet nu in spital histerosalpingografie poate fac la ea macar sa ma duc cu toate rezolvate am inceput sa beau ceai de cretisoara pentru progesteron, ca oricum din cauza ca e prea mic, sau prea mic in comparatie cu estrogenul se fac polipii, la ultimile monitorizarii nu a aparut nimic, sper sa nu mai apara chiar daca am facut stimulare sper si eu la gemelasi, daca ajuta ma apuc de acuma [alcool] cu vinul, chiar daca nu beau alcool de felul meu am emotii cu spermograma sotului dupa ce are anticorpii mai i-au ramas si putini, cea ce pana acuma nu a avut proleme decat de mobilitate, sper sa reusesc sa ajung din nou la endocrinolog cu el
In principiu aveti nevoie doar de vreo 10 [gica]! Asa ca nu-ti fa griji, cu siguranta se vor gasi cativa campioni! Bafta! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...