Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV- dr. LAURA DRACEA - 9


Recommended Posts

fetelor, chiar si embrioni mai bleguti pot duce la sarcini si bebici sanatosi! uite aici un articol scris despre ce se face in Italia (unde legile influentate de catolicism ii impiedica pe dr sa faca tot ce ar tb): http://www.medwire-news.md/45/80168/ObGyn/Embryo_transfer_should_be_done_irrespective_of_quality.html bafta! Gabi+22 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui maria08 Amzulica:[pup]Ceva planuri pentru bb 2?[:D]
maria la noi s-a inchis fabrica, nici nu as mai avea curaj. Ne-am chinuit destul si-n plus ar insemna pt. sot a 4-a biopsie. Multumim lui Dumnezeu pentru ce ne-a dat. Nici nu visam sa am baiat ... Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009 [url="http://community.webshots.com/user/amzulica"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi_b fac beta pe data de 10, dar fiind vineri imi da rezultatul abia luni pe 13. Nu caut simptome cu toate ca zi pe la amiaza am avut niste intepaturi mai intense in partea dreapta. Nu cred ca trebuie sa ma alarmez. In rest asteptam. Merg la cabinet, ma iau cu problemele pacientilor mei si ma fac utila. Sa treaca timpul mai usor. Va pup! O seara frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinaelena78
Fetelor, am o problema. De cand ma stiu am migrene. Ma asteptam sau ma rugam sa nu fie cazul acum. Dar, nu. Se pare ca azi mi s-a instalat una de toata frumusetea. Va rog spuneti-mi daca in afara de paracetamol, care e fara efect este vreun remediu natural, ceva. Multumesc.
imi pare rau de migrene, incearca sa pui niste cafea macinata sub limba, e reteta de la camelia28! am mai avut si eu migrene, dar au cedat mereu la maxim 1 ora. te pup, sanatate! [pup][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...