Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV- dr. LAURA DRACEA - 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui maria08
Fly:Multumesc, dar nu fac ET-ul maine, se pare ca luna asta ovulez mai tarziu.....maine mai fac un echo si in functie de rezultat stabilim cand vom face .....tu cum te simti?
Am inteles, bafta oricum! Ma simt bine, cu usoare stari de greata, dar in rest nimic special! Am scapat si de balonari, e bine ca n-am inca vreo pofta! Doar niste sani umflati si durerosi! [pup][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana_2010
Buna dimineata fetelor, Azi am avut primele semne de ciclu - niste firisoare roz . Ma cam doare si burta, deci sunt convinsa ca nu am ramasa gravida. Trebuie sa ma gandesc foarte serios unde o sa fac al doilea FIV . Multumesc pentru sustinere si succes celor care sunt in focuri !
Nu te panica! Rabdare, ca nu-i totul pierdut, ia-ti tratamentul pana la beta, s-ar putea sa ai o supriza! [pup][flo][flo] Tin pumnii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana_2010 nu dispera. Asteapta pana la beta. Dureri de burta au avut toate fetele care acum sunt insarcinate. Si pe min e ma doare putin. Doar ca am sanii mai durerosi ca de obicei. Hai sa asteptam amandoua sa vedem si rezultatul de la beta. Fly, nu spuneai tu ca si tu erai cu dureri de burtica, ca de ciclu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana si eu am avut simtom de cm, e normal sa fie asa, dar aveti fetelor rabdare pana la beta, ala e momentul adevarului, in rest nimic nu conteaza. iote poze cu noi de la Mos [:D] Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009 [url="http://community.webshots.com/user/amzulica"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amzu ce copil frumos ai! Sa va traiasca si sa va bucurati de el! Eu am rabdare pana la beta. Traiesc momente diferite.Acu simt ca sunt gravida, acu ma apuca disperarea. Dar imi trece repede! Mai rau e ca la mine in Focsani se dau rezultatele dupa 3 zile lucratoare, deci pe 14 o sa aflu rezultatul. Daca nu vine cm pana atunci....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinaelena78
Oana_2010 nu dispera. Asteapta pana la beta. Dureri de burta au avut toate fetele care acum sunt insarcinate. Si pe min e ma doare putin. Doar ca am sanii mai durerosi ca de obicei. Hai sa asteptam amandoua sa vedem si rezultatul de la beta. Fly, nu spuneai tu ca si tu erai cu dureri de burtica, ca de ciclu?
Buna, da, am avut dureri la la menstruatie, de-alea infundate, in partea de jos, si sa nu crezi ca nu ma mai inteapa si acum prin burta! Dar nimic nu mi se pare prea mult! Cum adica iti da rez. la beta in 3 zile?? Mie mi l-au da in 3 ore! oricum, iti tin pumnii, simt eu ca vii din urma [pup][pup][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...