Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV- dr. LAURA DRACEA - 9


Recommended Posts

oana, nu-ti pierde speranta! poate ca o sa creasca! si ce daca a fost sangerare mai mare! am citit aici pe forum, tot la dr Dracea de o pacienta care a avut asa o hemoragie de nu si-a mai facut nici un beta! si, surpriza, cand s-a dus dupa un timp la consultatia de final, de explicatii "de ce nu...", la eco s-a vazut sacul gestational!!! asa ca nu poti sa stii, asteapta si vezi...oricum, beta 14 nu este beta 0!!! te pup mult daca nu e sa fie acum, o sa fie SIGUR data viitoare! Gabi+23 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

In ziua 10 de la transfer. Ideea este ca mi-a curs mult sange si am avut si cheaguri. Eu sincer cred ca maine o sa scada beta. Oricum asta este, deja m-am resemnat. Doamna doctor nu are nici o vina, am eu un serviciu stresant si cred ca asta a daunat. Next time, am 33 de ani, o sa reusesc eu pana la urma. Am citit si eu despre Ioana, care a avut aceeasi situatia dar i-am urmarit intreaga poveste si ea a pierdut pana la urma copilul in luna a doua sau a treia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ma omoara drumurile de Bucuresti! Ma refac greu si mi-e somn continuu! [:D] Copii sunt acolo amandoi, asteptam sa-i vad tinandu-se de mana [8D], am imaginatie bogata! E totul bine deocamdata, i-am vazut sunt ca doua boabe, sper sa decurga totul normal si de-acum incolo! [pup] toate fetele! Camelia28, activeaza-ti PM-ul te rog,ca am nevoie de sfaturi de mama de gemenasi [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana_2010
In ziua 10 de la transfer. Ideea este ca mi-a curs mult sange si am avut si cheaguri. Eu sincer cred ca maine o sa scada beta. Oricum asta este, deja m-am resemnat. Doamna doctor nu are nici o vina, am eu un serviciu stresant si cred ca asta a daunat. Next time, am 33 de ani, o sa reusesc eu pana la urma. Am citit si eu despre Ioana, care a avut aceeasi situatia dar i-am urmarit intreaga poveste si ea a pierdut pana la urma copilul in luna a doua sau a treia.
Draga mea, poate nu e totul pierdut, as vrea sa fie bine si sa creasca totusi beta! In caz contrar tinem pumnii pentru urmatoarea incercare [pup], esti o curajoasa! [flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CAMELIA28
Fly, felicitari , noroc si sanatate! Ma bucur foarte mult pt voi!Baga si tu o semnatura. Spune si mie cum sa activez PM ca habar n-am. [gravired]15+
Dupa ce te loghezi, ai in stanga un meniu si ultimul grup e cel cu profil personal, mesajele mele etc. Tu trebuie sa intri pe mesaje private. Acolo ai in dreapta niste iconite cu Outbox, New PM etc. Intri pe ultima numita Options si activezi acolo optiunea cu mesaje private. Si e gata treaba! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...