Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(40)


Recommended Posts

[foto]

 

poze petrecere I

 

poze petrecere II

 

beculete

 

Luminita id="size1">id="red"> siid="size1"> voinicii id="size1">[copil]Ediid="size1"> si id="size1"> [copil]Robiid="size1"> - 26.09.2008id="size1">

prima aniversareid="red">id="size1">

beculeteid="red">id="size1">

___________________________________________________

"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!

Si nu uita:

Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad, se duc pe un alt cer." id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luminitaid="red"> Super frumusei flacaii de 1 anisor! Am savurat toate pozele! Funditele de la torturi fac toti banii ![:D] Noroc ca au fost imbracati diferit, altfel nu i-as fi deosebit! Iar "beculetele" sunt simpatici foc ! [pup] Le sta bine de tot asa ! Sunt barbati adevarati! Sa va traiasca!

 

Noi am scapat cu bine de vaccin! Bineinteles ca am plans cu lacrimi de crocodil, da ne-a trecut destul de repede! Sa vedem cum ne comportam in seara asta!

 

[pup] pe toata lumea!

 

Angi mami de doua nazdravane mici Stefania si Teodora (24.03.2009 - ajunul Buneivestiri)

 

http://stefiteo.shutterfly.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suuuper pozele luminitaid="red"> si ciobotaruid="red">! Sa va traiasca flacaii, respectiv domnisoarele....sa se faca mari si destepti!

 

 

 

[gravi] 26+ [fetita] [fetita]

 

odiseea noastraid="size1">id="navy">, trusou bbluseid="size1">id="navy">, ne pregatimid="size1">id="navy">

nepoteii meiid="size1">id="navy">, viatza la tzaraid="size1">id="navy">, noiid="size1">id="navy">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luminita, ciobotaru va multumesc mult fetelor ptr raspunsuri. Azi noapte i-am dat lui Bogdan 2 ml de Nurofen si apoi a dormit linistit.

Luminita sunt foarte frumoase pozele, baietii sunt tare scumpi si frumosi , sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei.

petrean incepe sa se dea cei 6 mil? in toata tara, stii cumva? retroactiv din iunie?

 

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."

Les Brown

 

[mamica] de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iuca
luminita, ciobotaru va multumesc mult fetelor ptr raspunsuri. Azi noapte i-am dat lui Bogdan 2 ml de Nurofen si apoi a dormit linistit.Luminita sunt foarte frumoase pozele, baietii sunt tare scumpi si frumosi , sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei.petrean incepe sa se dea cei 6 mil? in toata tara, stii cumva? retroactiv din iunie?"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."Les Brown[mamica] de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009
align="right" id="quote2">nush dc in toata tara..stiu ca la noi se dau..luna asta voi primi indemnizatia dubla +cei x milioane retroactiv.Asa s-a dat "ordin"de la directia de munca locala
[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009
[copil] Andrei Luca -15.12.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui petrean
fetele..m-au sunat de la directia de as..sa ma anunte ca luna asta imi primesc banii..si cei retro[:D][pk][pk]
[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009
[copil] Andrei Luca -15.12.2006
align="right" id="quote2">... si asta sa inteleg ca fara sa depui nici un ravash in scris cum ca ai gemeni si fara sa ceri in special nimanui nimic?pai ar fi salaru + 600 sept + (1/2Iun, Iul, Aug) X600, adica 600 Sept +1500=2100 +salar, nu? ................................................................................................................Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)MINUNILE DE MAMARUTE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Waw... Edi si Robi! Ce torturi... Super. Nu masinute, nu clovni... foarte mult mi-au placut (cum arata [:D])

 

Sa stiti ca eu abia acum am realizat cat de shocant de blonzi ati fost.

 

[pup] de la fete

 

................................................................................................................

Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

 

MINUNILE DE MAMARUTE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IliesClara
Citat:
citat din mesajul lui petrean
fetele..m-au sunat de la directia de as..sa ma anunte ca luna asta imi primesc banii..si cei retro[:D][pk][pk]
[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009
[copil] Andrei Luca -15.12.2006
align="right" id="quote2">... si asta sa inteleg ca fara sa depui nici un ravash in scris cum ca ai gemeni si fara sa ceri in special nimanui nimic?pai ar fi salaru + 600 sept + (1/2Iun, Iul, Aug) X600, adica 600 Sept +1500=2100 +salar, nu? ................................................................................................................Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)MINUNILE DE MAMARUTE
align="right" id="quote2">pai clara..am depus la icneput ca am gemeni..de cate ori sa depun???[:D][:D]nu mai depun nimic..si nu inteleg..ce "salar"spui tu?voi lua 16 mil pe sept+|iulie august12+1/2 iunie=31mil
[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009
[copil] Andrei Luca -15.12.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat si eu la Directia Muncii si mi-a spus ca din octombrie o sa se dea si cei 6 mil retroactiv din 18 iunie.

Nu se mai depune nimic.

 

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."

Les Brown

 

[mamica] de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...