Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui KITTA
fetelorMultumessc pentru urari. Sper ca v-am destins si v-am mai,luat putin gandurile de la FIV. Asta era si scopul [:D]si sa nu uitati ca revin la anul[:D]
KITTA, Iti multumim frumos ! FELICITARI!!!!! ESTE UN BUN INCEPUT PENTRU RELATIA VOASTRA SI IN FATA LUI DUMNEZEU !!! SA AVETI O CASNICIE FRUMOASA SI PLINA DE REALIZARI! TE ASTEPTAM IN CONTINUARE CU VESTI BUNE! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui indra03
Angieangie, Broscuta7, Samira33, BuburuzaL, Dandanutz, Redramy, Anda82, Daniela74, Brunadria,Mari_lolutza, IoanaAndreiid="red">, va salut si va multumesc pentru FELICITARI SI [flo] SI [pup]![pup][pup].Va reamintesc ca pe data de 25.11.2010, la 11 zile de la ET am primit rezultatul BHCG=84.Am vrut sa urmaresc evolutia la cate 48 ore si mai rau m-am afundat in intrebari si probleme ! Vineri pe 03.12.2010 am refacut analiza si rezultatul este BHCG=5670(LA 19 ZILE). Ecografic mi s-a spus ca este un singur embrion, insa ma declar invinsa de schema de evolutie a puiutului nostru, nu se incadreaza in standardele de evolutie prin dublare la 48 ore, si acest rezultat sper sa fie numai o evolutie in avans chiar cu ~48 ore( si nu alte nebunii care imi trec prin minte).Credeti-ma imi este frica in continuare sa ma bucur, mi-au incetosat mintea analizele astea si ma straduiesc sa ma concentrez pe ce este important, dar timpul trece foarte foarte greu, de abia astept sa merg la echo sa incep sa aflu despre evolutia puiutului, evolutie in intreaga putere a cuvantului, bineinteles specifica varstei lui.Iar despre mine pentru ca am fost intrebata,pot raspunde ca am mers la serviciu dupa o saptamana de repaos in pat, dupa ET, merg la serviciu in continuare, ma stresez din nefericire cu toate, nu am simptome de greata si dureri de sani si IMI DORESC SA VA ADUC VESTI BUNE, PURTATOARE DE CURAJ!Angieangie,id="red"> te pup cu mare drag si iti dezvalui acum ca tu esti pentru mine un exemplu de viitoare mamica cu un fat care se dezvolta in avans. BRAVO! FELICITARI SI MULT CURAJ PENTRU PREGATIREA UNEI "IMPORTANTE INTALNIRI CU TUDOR-CRISTIAN"!Broscuta7, draga mea viitoare mamica precum si toate aspiranteleid="red">, va rog sa nu uitati nicio clipa ce spunea Angieangie:DUMNEZEU INTARZIE, DAR NU UITA !Si acum inchei cu binecunoscuta mea urare:VA DORESC MULTA SANATATEid="blue">!
align="right" id="quote2">Indra dragaeu intru mai rar aici si acum te-am citit. Nu-ti fa griji cu beta atata timp cat creste. Tu ai facut FET sau FIV acum?Eu am avut in ziua 12 post FET 472, si dupa 2 zile peste 1700, deci se cvadruplase. La fel ca Gabi am crezut ca s-au prins 2 sau mai stii, chiar toti 3, pana la eco n-am stiut - dar era doar unul care creste frumos si sanatos [:I]Am aflat ca dupa FIV si in special dupa FET beta-urile sunt mult mai mari, si asa cum povestea si Gabi falsifica si dublul-test (adica vor fi mari si free-BHCG de atunci, dand un risc mai mare biochimic, conteaza mai mult translucenta nucala).Deci nu te stresa, vei vedea ca va fi bine!!![pup]Pisuc MicCe minune de la Dumnezeu! [gravi] s23 cu un [baietel] dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...