Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor si bine v-am gasit regasit [flo] Desi sunt foarte veche pe acest forum, am avut o perioada foarte mare de pauza. Mi-a fost oarecum teama sa ma entuziasmez la fel de mult ca in trecut. Pentru cine nu ma stie am avut 2 Fiv-uri (2004 si 2006), unul a avut sarcina oprita din evolutie la 3 luni iar celalalt nereusit. Acum in nov am facut un nou FIV in care ne-am pus toate sperantele si credintele. Pe 17 a fost punctia, pe 19 ET-2 embrioni cal. A iar pe 2 dec Beta-hcg:457,55. Ma bucur extraordinar de mult pentru toate fetele care au reusit si le doresc din suflet celor care inca mai spera sa li se implineasca visul si sa nu-si piarda credinta. Cineva acolo sus ne iubeste. KITTA - casa de piatra va doresc sa va impliniti visul...nu abandonati! Va pup pe toate cu mare drag [pup] Luli - proaspata[gravi] fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk][pk]luli[pk]felicitari!!!!!si Doamne ajuta sa fie bine pana la capat..ai incredere in Dumnezeu si va fi bine[ruga][pup][pup][pup][flo][flo][flo] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luli, FELICITARI!!! uite fata curajoasa care si-a luat inima in dinti si a facut al 3lea FIV norocos!!! unde ai facut FIVurile? cati ani ai? eu mai scriu/citesc pe la odisee, la gravidute prin FIV, dar mai citesc si pe forumurile de aici, pt ca vad atatea fete care trec prin aceleasi stari si au aceleasi intrebari pe care le-am avut si eu! SARCINA USOARA SI [bibe]sanatos! Gabi+23 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor ! [flo][flo][flo][flo][flo] Primele 2 la Medsana cu prof Ancar si al 3 lea la Giulesti cu prof Marinescu + Cocei. [pup] Luli - fericita [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Luli&year=2011&month=8&day=10&babycount=1"]5+[/url] - cu ajutorul lui Dumnezeu imi voi tine minunea in brate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angieangie, Broscuta, Maria08, Pisucmic, Luli, Brunadria, SI TOATE FETELE va doresc O SAPTAMANA USOARA SI PLINA DE REALIZARI! Angieangie, cand scriam usoara ma gandeam in mod expres la tine! Maria08, acum ca ti-ai luat puiutii acasa sa stai cuminte sa mananci proteine (ousoare fierte tari,....), fructe,.... Pisucmic iti multumesc mult pentru incurajari, DA ASA ESTE SI LA MINE NU A FOST DELOC IN standardele de evolutie ale Bhcg.Recunosc ca pana nu vad embrionasul si activitatea lui cardiaca stau ca pe ghimpi si sunt suuuper stresata! Luli, FELICITARI, TE INTELEG PERFECT! SI TU TREBUIE SA CREZI CA VA FI BINE PANA LA SFARSIT! Stiu ca este greu cand ai in trecut nereusite, INSA, doctorii spun ca " fiecare sarcina este unica in evolutie". VA DORESC TUTUROR MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Indradraga nea ,tu esti mai mult suport pentru mine decat as vrea sa fiu eu pentru tine[pup][pup][pup]iti multumesc din suflet si sa dea Dumnezeu sa ai cea mai usoara sarcina si un bebe sanatos si mancacios[pup][pup][pup][pup] Brunipup cu mult drag[pup][pup][pup][pup] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru sustinere!! Cocolyso: Am facut pe ciclu natural; am luat acid folic, din ziua urmatoare ovulatiei am pus arefam 200 si din ziua ET-lui am mai luat aspenter....si de la mine putere mai iau laptisor de matca si cate un paharel de vin rosu bio...... Ioanatugs: Ma bucur sa vad ca mai treci pe aici.....chiar ma gandeam zilele trecute la tine , voi ce mai faceti, ce planuri aveti? Sambata am transferta un embrion A8 si unul care deja ajunsese in stadiul de morula si nu s-au mai putut numara celulele....acum nu-mi ramane decat sa ma rog Bunului Dumnezeu si Maicutii Sfinte sa faca si pentru noi o minune!!! Testul ar trebui sa-l fac pe 21...nu mai spun ca pe 22 e ziua sotului si tare as vrea sa-i pot face un cadou special... Va doresc tuturor o zi buna!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...