Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

maria ai grija sa nu depui efort , sa te alimentezi cum trebuie si sa faci tot ce trebuie sa se simta bine sambureii in burtica.. daniela mai ai putin si ti iei acasa puiutii, presimt ca asta e norocul tau! ioanatugs tu ce planuri mai ai? angie graviduta draga, mai ai un pic si ne sustii in calitate de mamica cu piticul in brate..parca acum nu demult ma bucuram de reusita ta! ai grija de tine si de bebic in continuare! eu trebuie sa decid incotro o iau pt urmatorul fiv! am cateva alternative, nu stiu inca sigur..deocamdata studiez fiecare dr propus in parte, sa vad care imi inspira incredere! sunt convinsa ca va fi fiv ul norocos si pt mine.. va doresc sanatate si numai bine[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luli felicitari, sarcina usoara si bebe sanatos. Maria bafta multa, te asteptam cu beta mare. Bruni sa dea Dumnezeu sa fie cu reusita de data asta, oricare ar fi alegerea ta. Angie ce repede trec saptamanile, mai ai asa putin pana la marea intalnire, AMR usor. Va pup pe toate ! Alina [gravired]7+ Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou
Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruniiti doresc din suflet sa ti se indeplineasca dorinta cat mai curand[pup][pup][pup]presimt eu ca fiv-ul asta va fi norocos[pk][flo][flo] AlinaOpreaiti multumesc din suflet,intr-adevar mai e putin...dar mi se pare o eternitate..[pup][pup]abia astept sa-mi tin puiul in brate,cred ca si tu la fel[:D][pup][pup][pup][pup] pup toate fetele[pup][pup][pup][pup] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Alina[flo] - sa dea Dumnezeu sa fie bine pentru noi toate Maria sa stai cumintica - sigur va fi bine si cu rezultatele astea... parca vad ca sunt[bb][bb] [olala] Angie - abia astept sa fiu ca tine [olala] mi se pare ca trece greu timpul... Luli - fericita [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Luli&year=2011&month=8&day=10&babycount=1"]5 + [/url] si cu ajutorul lui Dumnezeu imi voi tine minunea in brate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luliai sa vezi ca o sa treaca repede[pup][pup][pup]dupa ce creste burtica si incepi sa-l simti pe bebe cum misca ti se pare ca trece prea repede[pup][pup]dar intr-adevar nerabdarea de a-l strange in brate e mai puternica [olala] Indra[pup][pup][pup][pup]ce face mamica?[flo] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

angi asteptam sa ne spui ce simti atunci cand il strangi prima data in brate..eu stiu ca nu vei uita acest sentiment niciodata..eu si acum imi aduc aminte tot de la nastere si primul ''urlet'' al fiului meu..si parca imi aduc aminte de toate boacanele pe care le-a facut cand incepea sa mearga[:D]..imi vine sa rad ..si acum ma iut la el ca e cat mine de mare[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monaramonacu siguranta ca o sa intru sa va impartasesc bucuria mea de a fi mama,asa cum am impartasit si bune si rele cu voi[pup][pup][pup]si doresc tuturor fetelor sa devina mamici cat mai curand[ruga] si tie iti doresc multa sanatate alaturi de puiul tau..si luna ianuarie sa-i aduca o surioara..sau un fratior[:D][pup][pup][pup]Doamne ajuta[pk] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli felicitari,sarcina usoara si bebe sanatos. Maria eu te si vad cu gemenasi [olala].Te astept peste o saptamina sa ne bucuram impreuna.Am si eu o intrebare:la cite ore dupa degel ai facut transferul?[flo][pup] Bruni asa zic si eu: anul viitor e rindul nostru,cu siguranta [pup] Pup toate fetele gravidute si in devenire.[pup] daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angieangie ti-am raspuns si marturisesc ca doresc sa treaca timpul mult mai repede in ce priveste etapele cheie ale evolutiei. VA DORESC TUTUROR MULTA SANATATE SI SA PRIMIM NUMAI VESTI BUNE SI CADOURI DE NEUITAT IN VIATA, CACI ESTE LUNA CADOURILOR, SI.........ACUM, ACUM VINE SI BRADUL [cubrad] !!!!!!!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...