Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui angieangie
buna fetele..am venit cu vesti[pk] bebe are 2500,e un grasan frumos[:D](cioara de mine)dr a zis ca ne vedemm pe 19 ianuarie..si stabilim cand nasc..pana pe 25 ian eu sper sa nasc[pk] oricum eu am ramas in bucuresti,,la mama[pup]..o sa stau aici pana nasc..m-a speriat zapada asta..si daca ma apuca mai devreme ce fac?asa ca ma sacrific putin..si gata pup toate fetele [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Angie [gravi]+33[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Buna dimineata si iti doresc sa ai o saptamana la fel de frumoasa ca cea pe care ai incheiat-o, ma refer in mod expres la vestile bune legate de Tudor[copil] (nu legate de drumuri, zapada,.......)! E foarte bine ca ai mentinut decizia de a ramane in Bucuresti! Trebuie sa fii calma si increzatoare! Este imperios necesar! Te astept in continuare cu vesti bune! TE PUP DULCE![pup] ITI DORESC MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Indra,Bruni va multumesc ca sunteti alaturi de mine[pup][pup]...va pup cu mult drag[olala]si va doresc multa multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor[pup] pup toate fetele[pup] Angie [gravi]+34[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor[flo], revenim si noi cu vesti bune[:)] vineri am fost la eco, bebelinii au crescut, unul are 4cm, iar altul 4,1cm, i-am vazut si sunt niste grasani[olala], le-am vazut piciorusele, manutele, urechiusele, fetisoarele, unul dintre ei statea cu ambele manute la ochisori si nu voia sub nici un chip sa-si arate fetisoara, parca voia sa se ascunda[:D], l-a luat domnul doctor pe toate partile dar tot nu a cedat[:D], eu sunt in continuare foarte gretoasa si vomit la greu, abia astept sa trec de 12-13 saptamani ca sa imi mai revin, pentru ca asa ma incurajeaza toata lumea, ca dupa aceasta perioada ma voi simti mult mai bine, burtica a inceput sa creasca, am renuntat deja la pantalonii mei vechi care pe talie deja ma strang, lucrurile merg foarte bine, am intrat cu casa in santier si o pregatim pentru bebei, nu mai avem timp de nimic, dar suntem tare fericiti[:)], fericire pe care v-o doresc si voua din tot sufletul si care sigur va veni la fiecare[pk] daniela, monaramona, succes fetelor, va tin pumnii, trebuie sa fie bine de data asta, ca prea incercate ati fost si voi[pup] angie, doamne cat de putin mai ai, in ianuarie deja nasti, iti urez o nastere usoara si bebeu sanatos[pup] fetelor, am ramas cu 3 cutii de pregnyl de 5000 de la tratamentul de sustinere a sarcinii, l-am procurat din israel si a fost tinut numai la frigider, il dau la banii la care l-am luat, daca va intereseaza, dati-mi un pm va pup pe toate si va imbratisez cu drag si ma rog pentru voi sa reusiti si sa aveti in burtica cat mai curand bebelinul mult dorit[flo] sarbatori fericite si un an nou cu multe impliniri va pup cristina and the miracle happened... [gravi] 11 + [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor, Am nascut si eu prematur la 33 sapt + 3 zile pe 6 decembrie 2 baieti sanatosi: Andrei - Tudor, 47 cm, 1900g, apgar 10 Dragos - Stefan, 48 cm 2100g, apgar 10 Dupa o intreaga poveste nu tocmai frumoasa care a plecat de la hemoragie puternica si transfuzii de sange pentru mine, am ajuns acasa pe 14 decembrie in formula completa. Cei de la Giulesti au fost de mare exceptie, iar pentru prof Marinescu tot respectul. Bafta tuturor celor in focuri! O sa citesc din urma ca sunt tare curioasa ce ati mai facut[:D] Va pup si o saptamana cat mai buna! Adhnana [mamica]lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007), Andrei-Tudor si Dragos-Stefan (6.12.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adhnana...FELICITARI PT BEBELUSI!!!!ai primit cel mai frumos cadou de mos Nicolae[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][olala][olala][olala][olala]am plans de bucurie cand am citit mesajul tau..de multe oro ma gandeam la tine..sa va traiasca bebelusii..sa ai cea mai frumoasa viata alaturi de ei..te pup cu mult drag[pup][pup][pup][pup][pup][olala][olala][olala] Angie [gravi]+34[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adhnana
buna tuturor, Am nascut si eu prematur la 33 sapt + 3 zile pe 6 decembrie 2 baieti sanatosi: Andrei - Tudor, 47 cm, 1900g, apgar 10 Dragos - Stefan, 48 cm 2100g, apgar 10 Dupa o intreaga poveste nu tocmai frumoasa care a plecat de la hemoragie puternica si transfuzii de sange pentru mine, am ajuns acasa pe 14 decembrie in formula completa. Cei de la Giulesti au fost de mare exceptie, iar pentru prof Marinescu tot respectul. Bafta tuturor celor in focuri! O sa citesc din urma ca sunt tare curioasa ce ati mai facut[:D] Va pup si o saptamana cat mai buna! Adhnana [mamica]lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007), Andrei-Tudor si Dragos-Stefan (6.12.2010)
oo asa devreme, chiar ma gandeam ca nu mai stiam nimic de tine. Sa-ti traiasca flacaii sa fie sanatosi si cuminti. Bine ca s-a terminat totul cu bine. Deci soacra cu 3 nurori vei fi.[:D] Felicitari. Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009 [url="http://community.webshots.com/user/amzulica"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor[pup] angieangie nastere usoara si bebe sanatos [pup] Adhnana felicitari si multa sanatate[pup] daniela, monaramona sa fie cu noroc indra03 ,cami,[pup][pup] cristy felicitari si multi pupici noi suntem bine ne luptam cu greturile..pe 27 facem bitest si eco.. pup toate fetele[pup][pup] (mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 7sapt 3IA nereusite.fiv1 2010 promed system reusit sarcina sapt 11+ )multumesc doamne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...