Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

BUNA ZIUA FETELE ! VA UREZ DE PE ACUM CRACIUN FERICIT IAR ANUL CARE VINE SA VA ADUCA COPII SANATOSI SI MULTE, MULTE BUCURII!!![pegeam][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad] Angieangie, iti doresc sa poti trece mai usor peste neplacerile momentului si sa te bucuri de sarbatorile petrecute si cu mama! Adhnana, FELICITARI!!!!!!Este important ca acum sunteti bine si esti cu baieteii acasa de sarbatori!Sa fie SANATOSI SI NOROCOSI![flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Despre mine iti pot scie acum ca dupa nesansa pe care am avut-o in luna mai si despre care stii de atunci (cand tu erai proaspata gravidutza, ), in luna noiembrie am reusit cu ajutorul lui Dumnezeu si al "echipei" din Giuly sa imi pastrez la "caldurica" unul din trei embrioni transferati. Ieri am facut ECO de 8 saptamani si pot spune ca dupa multi ani am plans de fericire la auzirea vestii ca embrionasul are 1.60 cm si are activitate cardiaca cu 117 bpm. E MINUNAT!!!! Cristy1977, ma bucur mult pentru voi, sa cresteti mari! Amzulica, esti o mamica implinita careia ii ofer [flo]! Gheveronica, colega mea de "mutatie", ma bucur mult pentru evolutia voastra. Apropo', tu faci clexane? Eu da!Sunt sigura ca o sa ne aduci vesti bune pe 27.12.2010! Maria08, SPERANTA MOARE ULTIMA! Monaramona, eu tot timpul noilor nascuti le urez SANATATE SI NOROC!Este important ca in viata sa avem si noroc. Iti doresc din suflet sa te "bata" norocul! INDRAZNETII INVING! Daniela74, SI TIE IN 2011, Dumnezeu iti va darui minunea asteptata de tine! GabiB, ai mare grija de tine si de bebe!Consider ca tu trebuie sa fii cu un pas inaintea celorlalti! O SA FIE BIIIIIINE! Tuturor va doresc MULTA SANATATE !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

indra03 draga mea eu am facut clexane imediat dupa et de 0.4 pana acum 2sapt cand am trecut pe o,2 si am renuntat la aspenter..ai grija de tine si de puiut si stai la caldurica..sa ne ajute dd..pupici maria08 sper din tot sufletul sa fie prea devreme[pup][pup] Gabi_B am facut fiv cu dna dr Deliana Predoi si embriolog Mustata echipa cu care am plecat de la medlife..cu Dr Anca Coricovac fac ecografiile nu cred ca este embriolog..pt clinica am numai plusuri in primul rand pt dr deliana predoi..nu am inceput procedurile pt fiv decat dupa ce am facut toate analizele pt trombofilie..nu lasa lucrurile la voia intamplarii..intai sa vedem ce ai si dupa iti luam banii..isi da interesul si este foarte atenta la detalii..este super..si fetele la fel..singura buba este cu programarile care nu se respecta cateodata ..hai ca m-am intins[pup]..pup si sarcina usoara[pup] pup toate fetele[pup][pup][olala] (mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 7sapt 3IA nereusite.fiv1 2010 promed system reusit sarcina sapt 11+ )multumesc doamne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt raspuns. eu o stiu pe dr Coricovac pt ca am fost la ea pt chiuretaj cand am avut sarcina oprita in evolutie, si a fost ff draguta cu mine, calda si prietenoasa, si m-a ajutat sa trec mai usor peste...nu acelasi lucru pot sa-l spun despre asistentele din Giulesti[bang][bang]... [pup]si sarcina usoara si tie Gabi+25 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fete dragi, Indruta mea draga, ce bucurie!Iti doresc numai bine de aici inainte si ai grija de tine si de puiut. Maicuta Domnului sa va ocroteasca in continuare. Daca poti si ai timp imi scrii si mie pe PM ce tratament de sustinere ai/ai avut dupa ET? Iti multumesc mult.[pup][pup] Maria08, imi pare tara rau. Bucura-te de sarbatori alaturi de cei dragi si de la anul vedem noi ce facem. [pup] Pentru toate fetele, SARBATORI FERICITE, multa sanatate si implinirea dorintelor.[flo][flo][flo] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E acelasi lucru pentru ca nu sunt decat 2 metode de determinare :din sange si din urina. Acelasi lucru il pateam cand faceam monitorizarile:la ecografii le ziceau endovaginale, intravaginale si transvaginale.Binenteles ca daca ziceam altfel de cum aveau ei , ma corectau imediat. Sper sa iti fi iesit o valoare buna[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragele mele[pup][pup][pup][pup] as vrea sa va urez si eu un CRACIUN FERICIT!!!!alaturi de cei dragi si sa vi se implineasca toate dorintele va pup cu drag pe toate Angie [gravi]+34[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...