Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

Mirelus la multi ani si tie.Am vazut motaneii,sint tare dragalasi,sa fie sanatosi,sa creasca mari si sa fiti fericiti.Felicitari mamicuto [flo][pup] Angie mai ai atit de putin si o sa-l stringi in brate [olala][olala][pup] Monaramona ce faci? Hai ca trebuie sa spargem gheata,avem treaba [pup] Bruni,Dandanutz voi ce planuri aveti fetelor?[pup] Cristy te pup,sper ca esti bine. daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monaramona
daniela eu astept CM ca sa incep femostonul..tu?
la fel si eu,pe 11 am o injectie Depot Lupron,dupa care in 8-10 zile vine c.m. si apoi o sa incep din ziua a 3-a cu aspirina si timbrele de climara.Dupa calculele mele transferul o sa fie la inceputul lui feb.ca sa am un frumos cadou de sf.Valentin [nani] Daca nu ma insel tu mai ai 3 blasto?[pup] daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela planuri am dar astept sa se concretizeze! am avut programare la dr pe 5 ian si m a indrumat la dr la care ma hotarasem si eu sa merg , deci pe 13 ian am programare iar ,la dr cu care voi face FIV IMSI! asadar astept programarea si abia apoi voi stii mai multe detalii! oricum in perioada 14 ian- 7 feb , voi fi in romanica si abia apoi voi incepe FIV ul! sa fie cu noroc si pt tine si pt monaramona! si pt toate fetele! anul asta sa inchidem subiectul aspirante si sa ne mutam la gravidute! pupici si numai bine[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...