Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

Asa va fi[pup][pup][pup]ai incredere in Dumnezeu...[pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui maria08
Angie: Tare mult mi-as dori sa fie cum spui tu.....as face bradul fericita...[:D]
Angie [gravi]+31[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angie frumos nume,imi place.[pup] Maria iti tin pumnii saptamina viitoare,da Doamne sa reusesti,trebuie sa reusesti,da? Nu stiam ca se poate sa-i mai lasi o zi,as face si eu asta.Sa ne tii la curent pls.[pup] Bruni [pup]si eu,o sa vina si vremea noastra.[pk] [offt] cind vine mos Nicolae,5 sau 6 ? merci daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fetelor! Nu am mai trecut de foaaaaaaarte mult pe aici si probabil ca nimeni nu-si mai aminteste de mine. M-am alaturat acestui subiect cred ca prin 2007. Sincer nu-mi amintesc exact cand caci am bantuit mult timp acest site in asteptarea implinirii dorintei supreme. Cu ajutorul lui Dumnezeu l-am nascut pe David pe 17.02.2009 dupa primul fiv. Si tot cu ajutorul lui Dumnezeu sunt din nou insarcinata in urma celui de al 2-lea fiv facut la clinica Lister din Londra. Ieri am avut eco de 12 sapt, bebe arata bine iar DNP este 10.06.2011. Familia nu a stiut nimic pana ieri si cu exceptia mamei si surorii mele, ceilalti nici nu stiu ca am facut fiv (probabil ca nici nu vor afla vre-o data). Eram mereu in cautarea de minuni. Minunile m-au mentinut optimista si pot spune din tot sufletul ca minuni inca se infaptuiesc. Doresc tuturor sa vi se implineasca visul si sa va tineti pruncii mult doriti si asteptati in brate cat mai curand posibil. [url="http://family.webshots.com/album/576921224DuehUs"] Petrecere 1 anisor[/url] [url="http://community.webshots.com/user/bia_cris?vhost=community"] David, puisorul nostru drag (17.02.2009)[/url] [url="http://family.webshots.com/album/576045892NLICRA"] Primul Craciun 09[/url] Bianca [gravi] 13+ si mamica celui mai frumos copil din lume Daca vreodata nu primesti zambetul pe care il astepti, fii generos si daruieste persoanei respective un zambet. Deoarece nimeni nu are mai mare nevoie de un zambet decat persoana care nu stie sa zambeasca celorlalti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni am grija de burtica, sunt o rasfatata...am mare noroc cu mama mea si cu buni care zice ca a intinerit cu 10 ani la aflarea vestii. Mi se aduce totol la pat si sotul meu e cu ochii pe mine ca pe butelie, asa ca am numai activitati canapeloase asa cum zicea o fata draga pe aici. Sunt cu gandul aproape de tine si vei vedea ca minunea se va intampla atunci cand te vei astepta mai putin. Nu sunt vorbe goale, mie-mi spuneau altii si credeam ca-i doar un stereotip dar am ajuns la concluzia ca e adevarat. Totul se intampla cand vrea Dumnezeu. Te pup cu drag. Alina [gravired]6+ Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou
Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ada_b
ALINAOPREA, Doamne, ce veste minunata! Nu am mai intrat de mult timp si cand am vazut semnatura ta, efectiv mi-a luat-o inima la galop! Sunt atat de fericita pentru tine! Toate gandurile bune catre tine! ada
Ada multumesc de urari,nici mie nu-mi vine sa cred,am facut test de pipi,pozitiv,am facut beta....9096,am facut eco si am vazut inimioara batand si tot cred ca-i un vis. Mi-e teama sa nu ma trezesc si parca mi-e frica sa ma bucur. Data trecuta cand am ramas gravi am dat o mare petrecere si acum soacra mea zice ca m-am bucurat prea devreme, ca Mircea Geoana la alegerile prezidentiale.[:-)))][:-)))][:-)))] Te pup ! Alina [gravired]6+ Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou
Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria08
Ioana: Ai mari sanse sa fie gemeni!! Ne spui cu cine ai facut FIV-ul ? Angie: Mai este asa putin.....Vei face cezariana? Daniela: Voi ce planuri aveti? Eu sper sa pot face saptamana viitoare FET cu cei 2 embrioni pe care-i mai avem; de data asta vreau sa-i las cel putin o zi dupa decongelare sa vedem ce evolutie vor avea...
Maria bafta multa, sa-ti ajute Dumnezeu si Sfanta Fecioara Maria, al Carei nume il porti, sa ai cele mai fericite sarbatori. Pupici ! Alina [gravired]6+ Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou
Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...