Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV285


Recommended Posts

Indra, si eu am avut un beta in ziua 20 de la ET de mi s-a facut rau, am crezut ca s-au prins toti 3 !!! 6826!!! dupa ce in ziua 11 am avut 357. si am un singur bebe, baietel, iar la eco de 22 de saptamani, dr Adrian Pop mi-a zis ca e absolut normal. Dublul test facut la sapt 12 imi daduse un risc de 1 la 626, cu riscul biochimic mai mare decat riscul de varsta, tot din cauza betaHCG prea mare. dar e cunoscut ca dupa stimularile hormonale de la FIV, ies toate constantele modificate fara de sarcinile obtinute natural. Asa ca nu-ti fa griji, asteapta eco! [pup] Gabi+22 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GabiB, constat ca valoarea mea de BHCG a fost in ziua 19 de 5670, iar la tine in ziua 20 de 6826, asadar sunt valori comparabile si ma bucur ca puiutul tau este bine. In ce priveste tratamentul FIV- eu nu pot da vina pe el intrucat l-am facut in luna mai , acum nu a fost decat ET de 3 puiuti.Tratamentul pe care-l iau este pentru Mutatia C677-genotip heterozigot, respectiv femibion 800, magneB6, acid folic, aspenter si arefam 200 - 3/zi.Poate este de la suplimentul de vitamine pe care-l iau de 4 luni pentru mutatie. Mirela2, si eu m-am gandit la fel drept pentru care am facut cate 2 analize in laboratoare diferite. Daniela74 si dandanutz,( danele mele care nu au port ), va multumesc frumos! VA DORESC TUTUROR O ZI FRUMOASA si,.......MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angieangie, te pup cu mare drag si iti dezvalui acum ca tu esti pentru mine un exemplu de viitoare mamica cu un fat care se dezvolta in avans. BRAVO! FELICITARI SI MULT CURAJ PENTRU PREGATIREA UNEI "IMPORTANTE INTALNIRI CU TUDOR-CRISTIAN"! Indram-au emotionat foarte tare cuvintele tale...abia astept momentul si eu,dar nu mai putin astept momentul in care iti voi putea spune si tie acelasi lucru..si mai sunt doar cateva luni pana atunci[pup][pup][pup]Ai grija de tine si de puiutul invingator..pup cu mult drag[pup][pup][pup] dandanutz[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]abia astept sa va impartasesc ganduri cu bebe in brate[bibe][olala][pup] Angie [gravi]+32[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Indra: Cred ca cel mai indicta ar fi sa nu te mai stresezi, dar te inteleg perfect......e aproape imposibil atunci cand te lupti ceva vreme pentru ati vedea visul implinit! O sarcina usoara si fara probleme! Asteptam vesti bune de la echo! FET -ul l-ai facut cu embrioni de ziua 3? Intreb pentru ca si eu urmeaza sa-l fac saptamana asta si parca am mai prins ceva speranta cand am recitit de reusita ta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va anunt cu sufletul plin de dragoste si fericire ca pe 1 decembrie a venit pe lume ingerasul nostru sscump si drag, RAISA-NICOLE!

Suntem bine amandoua doar ca suntem un pic mai micute si acum trebuie sa recuperam!O sa revin cu detalii...

Va multumesc pentru sprijin...Conteaza enorm sa imparti experientele cu cineva care traieste aproximativ aceleasi situatii!!

 

Numai bine tuturor, sa luptati sa va impliniti visul ca nu exista sentiment mai frumos decat sa-ti tii puiutul la piept!MUUULTA bafta si Doame ajuta!

[pup]

 

------------------------------------

Cea mai fericita mamica!

RAISA - NICOLE e minunea noastra!!! id="red">

 

Doamne, numai TU poti face minuni!!!id="teal">[ruga]

 

[floare3][flo][floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,....Buburuzace fericire[pup][pup][pup][pup]felicitari si sa va traiasca buburuza si sa va bucurati de ea[pup][pup][pup][pup]cea mai frumoasa veste pe ziua de azi[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Angie [gravi]+32[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angisor, ai dreptate in ce priveste vestea frumoasa de astazi, e MINUNATA![olala][olala][olala] TE PUP DULCE [pup][pup][pup] SI ITI DORESC IN CONTINUARE O ZI FRUMOASA ! Maria08, eu am avut embrionii de 72 ore, 2A8 si 1A4. Mie cifra 3 imi poarta noroc(sunt nascuta si pe data de 03). ITI DORESC SA AI CURAJ SI SPERANTA CA VA FI BINE!TE ASTEPT CU VESTI BUNE ! VA DORESC MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...