Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

circulara de cordon


Recommended Posts

Este circulara de cordon o indicatie pt cezariana?Ati nascut natural bebeii cu circulara de cordon? Eu pe primul l-am nascut asa dar nu stiam de circulara.Acuma la a doua sarcina stiu si imi este frica.Dr.m-a asigurat ca nu stunt probleme, cam 25% din nasterile naturale sunt cu circulare.Dar tot mi-e frica. Adriana[gravi]si [bonjovi]Andreas(28.07.2006) [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angelli&year=2009&month=10&day=10&babycount=1"] baby Iannis[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

poi chiar tu spui ca ai nascut fara probl cu asa ceva acum oricine ar veni sa-ti zica ca tot e ok, asta si dupa ce medicul a zis la fel nu crezi ca e cam in zadar?....de ce ti-e frica atunci? iti spun eu ca frica asta e doar o iluzie...ia si gandeste-te mai bine la altele decat la asa ceva...asta e cam ca si aia cu drobul de sare. si Nu, circulara nu e motiv de cezariana, dubla circulara este....si asta se poate vedea la eco. deci muta-ti gandul de la circulare si canalizeaza-te pe alte chestii mai imp succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...