Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (155) *Bun venit Miss Z.!!!*


Recommended Posts

Simo cum e cu pufosenia acasa? Diana un [pup] pentru Sonia! Ai o stare de spirit de invidiat!!! Tine-o tot asa! Wow Laura ce de evenimente de sarbatorit la voi! La multi ani Ioanei si sotului!!! Si felicitari pentru un deceniu de casatorie! Aniversare fericita! vlahos bine ai venit la sezatoare!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

laurajr multi ani fericiti impreuna! la multi ani Ioanei!

 

olga am salvat linkul in speranta ca voi avea timp sa si fac ceva de acolo[flo]

 

mQQm [pup] pepitel vorbaret

 

am tot zis ca miercurea scriu mai mult ca doar muncesc de acasa. nu ma lasa astia nici sa mananc miercurea[bang] las' ca saptamana viitoare calc si pun aspiratorul[:)]

 

voi ati vazut ce vreme e in weekend?[bang]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Cam obo, de-aia si sint scurt pe doi. Plus copil mare de trimis la culcare...

Am trimis poze pe contul comun, am verificat si au ajuns (ca le-am trimis si azi-dimineata da scriam com nu ca si uite-asa....

Detalii, pe linga ce este in contul comun, miine.

 

Pupici, multumesc de toate urarile, le citesc miine in amanunt, acum doar le-am baleiat.

 

Nu intrebati cum o cheama, brusc nici un nume nu e destul de bun :))

 

Pupici,

Simonna

 

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari dragele mele, intr-adevar, avem multe de sarbatorit in septembrie..si vad ca nu sunt singura pe-aici cu sarbatoriti in familie [flo].

Simonna, vazut bebelusha, e frumoasa, si deja poarta roz [:D]...eu mai am si-acum caciulita si pulovarasul lui david primite la spital, le mai privesc si ma minunez car de mic era...

De-abia astept sa ajung acasa, mi-e asa dor de toti!!!

 

Khristine, unde o duci pe Jasmine la testare ? E o retea gen Kumon ?

 

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !

Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red">, la multi ani pentru sarbatoritii tai![pup]

 

Simonaid="red">, superba domnisoara Z. Abia astept sa vad ce nume va purta. E atit de micuta si... roz![:)][pup]

 

Ma gindeam astazi care va prelua stafeta[:)], ca acusi se termina burticile de la Sezatoare...

 

mQQmid="red">, nu ai scris acolo, ca nu am timp sa dezvolt, dar am ris aseara cu lacrimi si eu si sotul, si astazi de cite ori imi aduceam aminte de chinezuta care numara orez in geam...[:-)))] Ai fost bestiala cu fraza aia si cu ce a urmat dupa![pup] Ai sters pozele repede, nu am apucat sa-l vaf pe Pepitzel, pardon, Oliver![pup]

 

Mikiionid="red">, ce mai faci? Octav a renuntat la servici, adica la ceea ce mai ramasese din el, ca era asa un frecus... ca nu are timp sa citeasca, i se par tare grele cursurile. Are zeci de pagini de citit, pe care trebuie si sa le caute inainte... imi zimbeste frumos, cam asa [:D], de fiecare data cind nu mai poate, ca cica eu l-am bagat la scoala. Si nici macar nu pot sa-l contrazic! Da' zi-i, macar merita!?![:D]

 

Vlahosid="red">, sa-ti traiasca copiii si sa fie sanatosi! Te asteptam sa ne scrii mai des, ca si eu tot aici imi beau cafeaua, in ultimul timp mai mult ceaiul de noapte, ce-i drept... Ce nick interesant ai, de unde vine?

 

Puckuid="red">, stai, ca eu acum m-am prins, voi faceti casatoria religioasa? Nici noi nu am facut-o si tot o planuim[:D]... Sa ne arati si noua poze, asa vedem burtica, nu cred ca am vazut-o pina acum.

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...