Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (155) *Bun venit Miss Z.!!!*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, La multi ani, sarbatoritilor! si felicitari pentru cei 10 ani de casnicie. Si eu fac...20, dar la inceputul lui decembrie, de aia si vreau sa plec in vacanta.

Simona, mi-au dat lacrimile vazand posele lui Miss Z. De Sinzi nu-mi mai aduceam aminte, de Ina...nici atat, dar...mi-am adus aminte de Thea...cand mi-au pus-o in brate, pentru prima data, la spital...unice momente...

Olga, unde ai pus poza cu boieroaica, ca eu nu am intrat de ceva vreme pe cont si azi, m-am uitat, chiar am cautat poza si...n-am gasit nimic. Si...nu te supara si tu degeaba [pup]...uite eu, de ex, nu mai pot de dragul boieroaicei tale (ai vazut si cate poze i-am facut atunci la intalnire) dar...poate nu-mi "exprim" intotdeauna sentimentele...in scris [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu…mey, dar io cand termin cu bocetele astea…am vazut mogaldeata roz #61514;…am lacrimat la comentarii…am vazut boieroaica ( sincer, am crezut ca e un poster alb-negru care ti-a placut tie, Olga, nici decum ca e …for real.. )..iar melodia zilei mi-a pus capac…luati o pauzaaaaaaaa ! …

 

Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Olga, "you make my day" cu melodia lui Joe Dassin !!

 

Eu ascult cu copiii taras dupa mine, nu va spun cum canta amandoi "Amerique!!" si "Oh, Champs Elysée!!".

 

Poze nu pot sa vad de la job si tare ma oftic.

Si acasa am avut pb cu internetu' sapt asta.

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mai Olgaid="red"> nu te supara, uite calculatorul meu de la un timp nu mai downoload-eaza nimic in format ptr fotografii, deci pe ale tale clar nu le-am putut vedea, iar cele puse de Simona le-am vazut mic mici de tot ... ca nu le pot deschide....

 

 

Cge, id="red">dedicatie ptr tine si copii, si desigur si ptr sezatoare [:)]id="red"> [tube]http://www.youtube.com/watch?v=q81YGvXOfOc&feature=PlayList&p=FBFB1D933DAF5A48&index=0&playnext=1[/tube]

 

Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga,[pup][pup][pup][flo][flo]hai nu te supara si mai pune odata poza si ptr mine.Am intrat repede pe contul comun si nu mai e, poate ai sters-o?? Sa stii ca am vazut numai ala cu retete culinare,am si salvat-o la favoriti. (si mie imi pare rau ca nu ai apucat sa ajungi la intilnirea noastra sa ne cunoastem personal)

 

Eu am alta problema cu contul comun... puneti-va fratilor numele cind raspunde-ti la alt mesaj trimis pe sezatoare. Adica unele din voi (poate nu vreti sa va conspirati adresa de email personal-inteleg asta) trimite-ti poze sau info de la sezatoareacanadiana la sezatoareacanadiana si nici nu va semnati. Ah, si se mai trezeste altcineva care si raspunde la acel mesaj si iar nu semneaza. Eu mi-am prins urechile pe acolo.

 

Deci recapitulez, identificati-va cind trimite-ti un email, cu nickul de pe forum.

 

Sper sa nu ofensez pe nimeni[flo]

 

Born to shop, forced to work.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit de la masa. donia am fost la mandarin[:)]. au inchiriat de la firma un salon acolo si ne-am porcit cu totii[:)]. acu' suntem cu totii ca greierii pe scaune.

olguta mama nu te supara pe noi. eu iti zic sincer ca m-am uitat la poza, am admirat-o, dar cand am scris (cand am avut timp de aici de la munca ) mi-am adus aminte sa-ti zic numai de retete[bang]

fug ca cica am un meeting...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce a facut Dumnezeu mame? Raspunsuri date de copii din clasa a doua la urmatoarele intrebari:

 

 

> De ce a facut Dumnezeu mame?

1). Ea e singura care stie unde e banda de lipit. 2). Mai mult ca sa curete casa. 3). Sa ne ajute pe noi cind ne nastem.

 

> Cum le-a facut Dumnezeu pe mame?

1). El a folosit pamant cum ne-a facut si pe noi.

2). Magie plus putere suprema si a amestecat mult. 3). Dumnezeu a facut mame la fel ca mine si tine. Numai ca el a folosit piese mai mari.

 

Din ce ingrediente au fost facute mamele?

1). Dumnezeu a facut mame din nori si par de inger si cele mai frumoase lucruri din lume si o masura de severitate. 2). Ele trebuie sa aiba startul din oase de om. Dupa aia s-a folosit foarte multa ata, ma gandesc.

 

De ce Dumnezeu te-a dat pe tine mamei tale si nu altei mame?

1). Pentru ca noi sintem neamuri. 2). Dumnezeu a stiut ca ea ma iubeste mai mult decat mamele altor oameni.

 

Ce fel de fetita a fost mama ta?

1). Mama mea a fost totdeauna mama mea si nimic altceva. 2). Nu stiu ca nu am fost pe vremea aia dar cred ca a fost mare sefa. 3). Altii imi spun ca ea era buna candva.

 

Ce a trebuit sa stie mama ta despre tatal tau inainte ca ea sa se casatoreasca cu el?

1). Numele lui de familie. 2).. Ea a trebuit sa stie trecutul lui... Daca a fost un escroc? Daca se imbata cu bere? 3). Daca face cel putin $800 la an? Daca el a spus nu la droguri si da la treburile casei?

 

De ce mama ta s-a casatorit cu tatal tau?

1).Tatal meu face cele mai bune macaroane din lume.Si mama mea mananca mult... 2). Ea a devenit foarte batrana si nu mai putea sa faca nimic cu el. 3). Bunica mea mi-a spus ca mama mea nu a avut sapca gindirii pe cap cand s-a maritat cu el.

 

Cine-i boss la voi in casa?

1). Mama mea nu vrea sa fie boasa dar ea trebuie sa fie pentru ca tatal meu e bombalau. 2). Mama e. Poti sa-ti dai seama dupa cum face inspectia camerei mele. Ea vede orice sub pat.. 3). Eu cred ca mama e numai pentru ca ea are mai mult de aface decat tatal meu.

 

Care-i diferenta dintre mama si tata?

1). Mama lucreaza la lucru si lucreaza acasa si tata lucreaza numai la lucru. 2). Mama stie cum sa vorbeasca cu profesorii fara ca sa-I sperie pe acestia. 3). Tatii sint inalti si puternici dar mama are puterea reala pentru ca ea este cea pe care o intrebi cind vrei sa perteci o noapte la casa prietenilor. 4). Mama are magie, ea te face sa te simti bine fara medicina.

 

Ce face mama ta in timpul liber?

1).. Mamele nu au timp liber.. 2). O auzi pe ea zicand ca plateste facturi toata ziua.

 

Ce ar trebui sa faca sa ai o mama perfecta?

1). In interior ea e déjà perfecta. Pe dinafara cred ca ar trebui o operatie de frumusete. 2). Dieta.

 

Daca ai schimba ceva la mama ta ce ar fi?

1). Ea are ceva straniu despre mine ca sa imi tin camera curata. As sterge asta din ea. 2). As face-o mai desteapta. Atunci ea ar stii ca sora mea e ceea care a facut prostii si nu eu. 3). Eu as dori ca ea sa se debaraseze de ochii invizibili din spatele capului.

 

 

 

 

Olga

 

Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta.

Albert Schweitzer

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...