Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (155) *Bun venit Miss Z.!!!*


Recommended Posts

fetele din montreal, cunoasteti familia gavriloaia? ne sunt prieteni de familie si nu-mi revin ce nenorocire s-a abatut pe capul lor: http://montreal.ctv.ca/servlet/an/local/CTVNews/20090917/mtl_bear_attack090917/20090917/?hub=MontrealHome [url="http://apha.shutterfly.com/"]US[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q"]Depeche Mode August 25, 2009[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]Salutare la toata lumea. Raportam ca suntem bine si ne bucuram de vreme frumoasa. Mai fetelor nu stiu care e explicatia, dar parca de cand a venit rocs aici a adus vara din mtl. Sorry pt voi[pup] Acuma pt mine a fost nitel cam cald asa, dar de altfel a fost tare bine. In sfarsit mi-am amintit sa multumesc lui pitilache pt informatie. In princiu ne-am cam hotarat cu vacanta, sper sa ma tina picioarele mele de burete asa[:D] Acum astept ultima tura si plecam[pk] nelia [pup]Tare mai esti tu harnica[flo] Eu ma invart ca o curca ametita in marea majoritate a timpului si apoi ma vait[:D] Ana, si zici ca si baietii vor sa stie?[bang]Damn! Eu sper motanul meu sa nu intrebe[:D]Da orisicum, il trimit la taica sau! Pai eu ma rusinez[:I] Simonna, pai de ce vrei abia dupa 1? Cand era due date? Sa vezi tu ce greu este si cand astepti[:D] Diana bine ati venit acasa. Iote cum m-am pacalit[:D]Da mi s-a parut o data ca ai zis ceva si parea baietel[:I] Mona tu cum mai esti? Olga, hai si vaita-te pe aici! Tort dobos?:(( Pai cum merge cu gym?:)) Simo, cum mai sa iti fie dor de ro?[:D] Imi zicea o prietena ca a vazut o emisiune pe antena parca si nu ii mai trebuie ro[:D] danaP voi cum mai sunteti? Vazut poze de la intalnire si nu ti se pare ca Denisa se vrea sora mai mare?[:D]Asa m-am amuzat cum se uita la burtici[:)] Si pe scurt, Simonna nastere usoara si numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuai, philip, ce necazuri si ce ghinioane! Omul e ok dupa accident? Au copii? nelia, imi amintesc, cu fiu-miu mare am avut discutia asta asa inginereste, cu creionul si hartia, cu denumirile stiintifice pe la 10 ani, cred. A mustacit cand ne-am apucat de treaba, dar eu am tinut-o asa professional si s-a seriosit si el. Cu fie-mea, am avut ff multe discutii de-aste marunte pe parcursul timpului, ca flecaream frecvent. Dar nu-mi amintesc cu ea de un moment x. Banuiesc ca la primul copil e asa mai hotarator, restul mai afla si unii de la altii. Gudlac!
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

philip, am citit si am ramas socata, ce ingrozitor! Dumnezeu s-o odihneasca pe prietena voastra! Daiopri, eu de abia astept impresii din deplasare, ca la anul ne bate si pe noi gandul sa batem drumul pana acolo. Deci distractie placuta si sa vii cu tolba plina de povesti!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, ti-am vazut frumusetea de fata si familia toata. Sotul e mindru tare, asa bine ii sta imbaind printesa, iar Victor parca tine o papusa in brate pe canapea. Sa va traiasca si sa va umple viata numai de bucurii. I-am aratat-o si Denisei, ce i-au placut pozele din spital cind tocmai ce a venit pe lume. Asta asa ca ma intreba daiopri....sigur ca i-ar place o surioara mai mare.Dar eu una imbatrinesc pe zi ce trece.Nu cred ca as mai avea putere s-o iau de la capat desi imi sunt f dragi. Simbata am fost la un botez si tare m-am minunat de toate inventiile in domeniul bb-lusilor de care noi n-am beneficiat. Succes la ultima bauta, vacanta placuta si vreme frumoasa.[pup] Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

philip imi pare rau de prietenii vostrii. Nu-i cunosteam, dar am citit saptamana trecuta ce li s-a intamplat, parca Ica pusese link-ul. Dumnezeu s-o odihneacsa in pace! Donia si voi la Disneyland? Sa va iasa planurile! Dana asa m-am amuzat cum ai spus ca Denisa ar vrea o surioara mai mare![:I]
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga mama, habar n-am! Am intrebat si eu de ce arunca sezatoarea in rahatul ala, da cred ca se refereau la alta sezatoare, ca eu sper ca nu avem printre noi vreo "denizel" si noi nu stim[:D]
Citat:
citat din mesajul lui OlgaTarziu
neatza. Tocmai am aflat ca suntem sezatoarea printeselor. Oau [olala][olala][olala] Marule ilumineaza-ma! Please! Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raportam si noi un we de vis, la Denisa la cottage, si acum aruncam resumee pentru jobul nr 2 si 3, falsificam pana si varsta plodului si il trimitem si pe el la facut bani, numai sa incoprim si noi de un cotigel mititel, pe mal de lac, cu ponton, undita si pesti! Denisa, multumim inca odata! Imi pare rau ca au pierdut megapetrecerea Laureijr! na, am ratat-o si pe Donia! Dar asa o vreme frumoasa am avut, asa niste peisaje, de sunt acum ca hipnotizata! unde mai pui ca finaly mi-am aranjat sa lucrez de acasa, si azi am comis-o! boierie! Simonna, tinem majoretele prin apropiere! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...