Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (155) *Bun venit Miss Z.!!!*


Recommended Posts

Miss Z yupi[pk][pk][pk][pk][pk] Felicitari Simona La MULTI ANI NELIA[flo][flo][flo][flo] pup restul sezutelor, ma duc la invitatiile mele sa le imprim.... intrebare: are cineva mopul acela cu aburi de apa? se merita? nu prea imi place swifferul meu, ma gandeam daca mopul acesta ar fii o investitie buna Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iuhuuu! Miss Z. s-a nascut de ziua mea![flo][flo][flo] Felicitari mamico, sa te refaci repede si sa ajungeti cu bine acasa. Bine ai veni, domnisoara Z., frumoasa stii ca esti, desteapta de asemenea, sanatoasa sa fii si sa ai parte de o viata frumoasa![pup] Felicitari si baietilor din familie, taticului si fratiorului mai mare! Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti grija unii de altii. Multumesc mult pentru urarile de ziua mea![pup][pup][pup] Donia, sa stii ca desi nu am fost educata deschis din punctul asta de vedere de parintii mei, eu sint foarte deschisa din acest punct de vedere... dar chestia aia cu explicatul momentului X mi se pare tare greu cind o faci cu un copil de 8 ani (ea a intrebat de la 5![bang]), care, intimplator e si fata si mai e si a ta![:D] Da, e buna ideea, m-am gindit si eu la ea, dar Agata va ajunge in citeva secunde la intrebarea da' tu si tata... la fel!?![:D] Oricum, acum sint pregatita, decit sa afle de la altii sau sa-si lase imaginatia ei bogata sa faca scenarii... mai bine ii explic eu simplu si gata. Astept din nou intrebarea, sper sa apara peste citeva luni, mai incolo... Multumesc la toate de raspunsuri![pup]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Simonna! Bine ai venit Miss Z! Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa! Felicitari lui Atomix si taticului fericit! Ceva amanunte dupa cums e simte Simonna? popcornu ala in punga rosie, ala e preferatu meu si are parca la 440 de kalorii? nu mai retin, am sa ma uit pe punga diseara. Olga, stii ca nici cand ajung in Toronto nu e lumina deplina? la 7.30? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, felicitari draga mea pentru noua membra a familiei, ma gandesc cu drag cum o dragaliti la ora asta din gesturi si priviri pe scumpa mica si cat de fericiti sunteti... Acum am ramas doar eu cu curiozitatea, abia astept sa mi-o satisfac, macar c-o poza. Sa aiba o viata lunga si implinita, refacere rapida mamicii, acomodare usoara intregii familii in noua formula. [flo] Sa va lumineze viata in fiecare clipa, la fel ca fratele ei. Atomix, esti big brother de-acum, so cool![flo] Felicitari taticului![flo] Abia astept impresii. La multi ani, miss Z![bis][bis][bis] Nelia, la multi ani sanatosi si fericiti![s] maru, la nivel general uite colo-sha in mesajul Roxanei, zice ca "toata lumea e bine".
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Simona!! sa va traiasca micuta printesa si sa creasca mare si norocoasa! Refacere usoara si asteptam sa ne povestesti cum a fost. [s] Nelia, La multi ani fericiti inainte cu multe bucurii! Magda, cu Razvan [bonjovi] (6 ani) si Olivia [copil] (1 an) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca vad ca azi am logoree. Si sunt intr-o pasa super proasta!!!!!!!!! Ati ascultat vreodata cantareata asta inuita? [tube]http://www.youtube.com/watch?v=pXI0HcC1VRk&feature=related[/tube] DEja vad intinderile nesfarsite si albe. Devin poetica fara sa vreau dar asa ma simt...Ratacind prin zapezi imense, racita pana in mijlocul sufletului. Mi-e dor de casa, de tineretzea mea, mi-e dor de noi. Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...