Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (155) *Bun venit Miss Z.!!!*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui inacanada2005
Dana...sar'mana...sa traiesti [pup]. Tocmai ce scosesem pe o lista 9 resorturi la care sa le vad reviews ...si printre ele se afla si astea 3 pe care mi le-ai zis. Sper sa ma hotarasc mai repede...sa scap de grija [:D]
ina, un coleg al meu de servici a fost la Santa Clara si a stat la Melia Las Dunas. am vazut poze si am vorbit cu el, absolut superb, adults only resort nou de citiva ani. singura downside ca e la 90min de aeroport dar lor le-a placut tripul cu busul prin countryside.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

NEATA bea cineva cafelutza cu mine? eu am decaf, dar pt voi una forte pe vremea asta Olga faina melodia Gitan, mie imi place mult asta [tube]http://www.youtube.com/watch?v=9l4jMKLZIKE[/tube] sper sa mearga, cu dedicatie pt toate sezutele http://www.youtube.com/watch?v=9l4jMKLZIKE are cineva vesti de la Simona si miss Z? ma duc si eu la control acusica, sa vedem ce face BB Aseara mi-a fost rau, nu-mi dadeam seama daca era stomacul sau aveam contractii, dar dupa ce am dat la rate mi-a trecut, m-am culcat la 8 din capitolul haotic de ieri: am uitat collationul acasa dimineata pt gaza, am plecat la bibblioteca dar fara carti de 2 ori, am printat invitatiile si am uitat esentialul...sa scriu data....am uitat cainele afara....bine ca s-a terminat cu bine Vazut si eu poze de Ktrinel, itzi sta super Ina ma bucur ca printesa e mai bine, eu am vazut ieri salopeta cu totul dar nu aveau mai mare de 2 ani de la Gusti oricum mi se pare aiurea sa nu le dea pantaloni daca e frig afara, chiar si pt 10 min cred ca la Atmosphere am vazut anul trecut mai mari Maru o sa poti lucra de acasa tot timpul? sau doar din cand in cand? Nelia cum v-atzi petrecut? tort ceva? poze? Mqqm vazut poze cu pepitel, ouau mance-l mama pe el ce vocalize face.... [pup][pup][pup][pup][pup] dulce dulce, iar blogul super Ina cum mai sunteti cu gradi? si eu vreau vacanta acolo..... tu ai folosit aparatul si pe mocheta , covor?, as vrea ceva sa curete si petele de pe mocheta Miki da-mi un telefon sa-mi explici, numai vineri sunt acasa la ora pranzului, maine sunt la Univ, ne vedem pe la 5 acolo?ah...dar imi spui maine....te uiti si tu dupa o burtica in rochie cu o fetita de mana gata ma dunc in baie ca acusica plec Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu abia acum am apucat sa citesc despre Miss Z. asa ca: Miss Z., bine ai venit pe lume si sa ai o viata frumoasa !! Simonna, felicitari !! Presimt ca de acum vor fi 2 Atomix.[:D] Asteptam povesti :) Nelia, "La Multi Ani" cu intarziere ptr ieri. Sa ti se implineasca toate dorintele !! O zi buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,[flo] noua pe forum dar v-am gasit ma plictiseam singurica la cafea, acum ca-i casa "goala" Nick la prematernel si Sophia [bibe] doarme, Beatrice- masina de spalat[vase] e singura care munceste [pk][:I] CE CREDETI DE-O ADUNARE GENERALA IN PACUL CASTORILOR <cu purcel catel daca ne lasa timpul simbata[alcool][papica] > cine voteaza pentru? [canada]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca desi am aflat prima de eveniment, am ajuns ultima sa felicit sosirea ultimei bebeluse a Sezatorii Bine ai venit micuta Z. Felicitari Simonna ! Parca ieri m-ai sunat sa-mi spui ca ai citit pe forum ca sunt gravi si ca si tu ... Si acum ne tinem bebelinele in brate [olala] Revin, ca imi face figuri calculatorul, acum doua zile scrisesem un mesaj luuuung si cand sa dau send s-a blocat si l-am pierdut [bang] Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Life's a journey, not a destination"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelai merci [pup]! Pucku, nu am dat pe mocheta...nu stiu daca poate curata pete...eu am mocheta doar intr-un dormitor sus si pe holul de sus dar...nu am pete ca sa incerc [:D] Thea e bine cu gradi acuma, merci de intrebare.A trecut la alta educatoare mult mai ok. Dar inainte de vacanta de iarna vreau sa ma duc sa vorbesc cu principal sa o mute la "prima ei dragoste", Sandy. M-a invatat chiar Sandy cum sa procedez [:D]. Ca mai are doar anul asta si pe urma merge la scoala, la JK...vai de capul meu...ce m-o astepta...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fete vesele! Diana, Simona, [pup][pup] pentru proaspetele mamici de pitici pufosi! Diana, am ramas datoare cu un raspuns, am carti electronice si cred ca si una a lui Dolto, dar trebuie sa le caut prin arhiva, nu stiu unde sint. Daca vrei, iti trimit tot ce am, sint super-super interesante, eu am invatat tare multe din ele si nu le-am citit decit pe sarite. Cum e in noua formatie si in noua postura?[pup] Simona, abia astept sa intri sa ne povestesti in stilul tau original... Cum o cheama, asta ma roade acum.[pup] Pucku, sa intri sa ne spui cum a fost la control, ce ti-a spus. Nu am sarbatorit, am cumparat ingrediente pentru un tort si... nu am avut timp sa-l fac, le-am spus ca poate il fac astazi si abia acum am ajuns acasa, deci nu am timp, ca diseara am curs... poate miine. Sintem atit de prinsi si de ocupati fiecare cu ale lui, incit abia daca apucam sa ne salutam, ce sa mai sarbatorim. Dar fetele mi-au facut cite un desen delicios... cadoul a fost abonamentele la sport... ce mai, sanatosi sa fim, ca sarbatorim noi in anii care vin. In schimb, am primit la telefoane si mesage ca niciodata, inclusiv de la sezatoare. Multumesc inca o data pentru toate urarile. Sinteti niste dragute, mi-a facut placere sa le citesc.[pup][pup][pup] Gata pauza... mai sint de spus multe, revin dupa curs... daca nu adorm linga copii.
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...