Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Informatii utile Constanta 21


Recommended Posts

Hmm voi ce parere aveti despre Synevo Constanta? Vi s-a intamplat sa primiti rezultate gresite? Noua ne-a iesit o spermograma urata, numai ca nu am apucat sa o repetam, ca am descoperit ca vine bebe. O sa o repetam totusi in alta parte, probabil la euromaterna, ca sa vedem care e treaba. Seara buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si noi avem in vedere un FIV dar deocamdata inclinam in favoarea Giulestiului din motive financiare...Din cate am inteles prof Ron va veni in Constanta pe 29 noiembrie pentru consulturi in vederea FIV-ului.Si iar o noutate( cel putin pentru mine) este ca acum se fac FIV-urile in Constanta, la Euromaterna.Dintre fetele de pe site stie cineva in ce consta intalnirea cu prof Ron?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da uxaa, eu m-am intalnit cu profesorul luna trecuta, aici in Constanta. Ar fi bine sa ai toate analizele pe care le-ai facut pana acum ( inclusiv ale sotului). n cazul in care nu ai facut nici un fel de investigatii, o sa-ti dea analize de facut.... Intalnirea a fost la Euromaterna (ar fi bine sa te programezi de pe acum) Consultatia + echo 420 lei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea uxaa, te inteleg perfect. Si noi facem mari eforturi financiare pt. acest fiv ( nemaipunand la socoteala cat am cheltuit pana acum). Sper ca celelalte consultatii vor fi incluse in pretul fiv-ului. Eu sunt programata sa fac laparoscopia acum pe 12, dupa aceea vedem cand fac fiv-ul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie cu succes si sa treceti in curand la Odisee, Prieteni, Mamici de Constanta! Super informatiile voastre!! Nu stiam ca s-a avansat in proceduri la Euromaterna!! Numai bine! [flo] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9"] Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg) [/url] Cris mami de Alexia & Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...